Skocz do zawartości
pmcomp

kolejna tylna projekcja 1080p Sony KDS-60A2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

[url="http://reviews.cnet.com/Sony_KDS_60A2000/4505-6484_7-31901232-2.html?tag=nav"]http://reviews.cnet.com/Sony_KDS_60A2000/4...-2.html?tag=nav[/url]

bez mojego komentarza.
No może malutki: za 4000 USD wchodze jak w masło (60").

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuck: jest nawet za 3.200 USD.

Toz to szok !!! :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='pmcomp' date='17.08.2006, 20:33 ']fuck: jest nawet za 3.200 USD.

Toz to szok !!!  :P  :D
[right][post="8581"][/post][/right][/quote]
To nie szok to Sony :-P
U nas najwcześniej we wrześniu - najpierw pokaże się model 55" a w listopadzie 70", wprowadzenia innych modeli na rynek europejski nie przewiduje się ( a przynajmniej takie informacje krążą po necie )
BTW. We wrześniu mają ukazać się również nowe KDF - no ale to tylko 720p.

P.S
Więcej info o nowych Soniaczach z technologią SXRD można znaleźć [url="http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=303111"][color="red"]TUTAJ[/color][/url] i [url="http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=701578"][color="red"]TUTAJ[/color][/url]

P.S. 2
Czekam co w takiej sytuacji zrobi Samsung - w Stanach oferuje kilka modeli DLP 1080p a w Europie nie ma zamiaru (na razie) nic takiego wypuszczać

Edytowane przez MMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie np. za 70" 1080p dać koło 15tys (bo chyba tyle by kosztował) O_____O naprawdę SZOK :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='nowy66' date='20.08.2006, 19:43 ']Fatalne kąty gratis  :)  :blink:

pzdr
[right][post="8710"][/post][/right][/quote]

Wiesz zawsze też marudziłem na kąty ale ostatnio widziałem w domku takiego Samsunga i jednak uważam, że można to przeżyć w zamian za tak dużą przekątną za tak konkretne pieniądze. To nie to co kiedyś, że projekcja to było wielkie gówno.

Wielki salon, po środku ten Samsung i żadnych kontów bo na takie TV patrzy się zazwyczaj z daleka i miejsca do ogolądania na wprost...hm kiedy ja ostatnio patrzyłem na TV z jakiegoś większego konta..nie pamiętam bo kanapa stoi na wprost;p

Wiem, że można się czepiać ale to jednak całkiem inna technologia projekcji niż kiedyś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' date='20.08.2006, 18:52 ']  ... żadnych kontów bo na takie TV patrzy się zazwyczaj z daleka i miejsca do ogolądania na wprost...Wiem, że można się czepiać ...[right][post="8711"][/post][/right][/quote]

Czy to nie tutaj czytałem informację, że na HD należy patrzeć z mozliwie małej odległości, bo wtedy dopiero zauważa się różnice pomiędzy HD a SD? A z dużej odległości to nawet SD nadawane w dobrej jakości jest OK i nie widac różnicy? Ale wiem czepiam się. :) Czy za te same (zgrubsza) pieniądze (przynajmniej teoretycznie) nie dostanie się 56" XD1E Sharpa (jak juz bedzie :) )? czy też Pioneera FullHD? Wielkość? A nowe rzutniki?

Fakt, to jest kuszące 50-60-70" za rozsądne pieniądze. Ale czy nie tutaj wałkowany jest temat "NO COMPROMISE"? Albo rybki albo akwarium. Jak Jakobini :):blink:

pzdr

Edytowane przez nowy66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='nowy66' date='20.08.2006, 22:21 ']Czy to nie tutaj czytałem informację, że na HD należy patrzeć z mozliwie małej odległości, bo wtedy dopiero zauważa się różnice pomiędzy HD a SD? A z dużej odległości to nawet SD nadawane w dobrej jakości jest OK i nie widac różnicy? Ale wiem czepiam się. :blink:  Czy za te same (zgrubsza) pieniądze  (przynajmniej teoretycznie) nie dostanie się 56" XD1E Sharpa (jak juz bedzie :) )?  czy też Pioneera FullHD? Wielkość? A nowe rzutniki?

Albo rybki albo akwarium. Nie uwierze jak nie zobaczę.

pzdr
[right][post="8716"][/post][/right][/quote]

Ceny kształtują się mniej więcej tak:

50" Pioneer PDP-5000EX - cena 30 kzł
56" XD1E Sharpa - przewidywana cena około 15 kzł.
55" Sony KDS-55A2000 - cena 11,5 kzł

Czyli mamy przedstawicieli trzech różnych technologi, a każda ma niewątpliwie swoje wady i zalety a przy wyborze nie należy kierować się uprzedzeniami i mitami, lecz własnym wzrokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='nowy66' date='20.08.2006, 19:43 ']Fatalne kąty gratis  :)  :blink:

pzdr
[right][post="8710"][/post][/right][/quote]

Przy 70" w moim mieszkaniu w bloku zawsze będę na wprost ekranu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='neg' date='21.08.2006, 01:59 ']Przy 70" w moim mieszkaniu w bloku zawsze będę na wprost ekranu...
[right][post="8719"][/post][/right][/quote]

I o to chodzi :):blink::)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='MMP' date='20.08.2006, 21:53 ']... a przy wyborze nie należy kierować się uprzedzeniami i mitami, lecz własnym wzrokiem...[right][post="8718"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Ależ dokładnie to chciałem powiedzieć !

Do tej pory nie widziałem ŻADNEJ RP, która byłaby akceptowalna. (ani Sony ani JVC HD-ILA). Stąd moje zastrzeżenie - nie uwierzę jak nie zobaczę.

Sam to często oglądałem : bo to jest zdecydowanie najlepszy stosunek cena-wielkość ekranu. Nawet myślałem o umieszczeniu takiego ekranu w rogu - co daje radykalne zmniejszenie "kątów". I mimo usilnych "samoprzekonywań" ani JVC ani tym bardziej Sony nie przekonało mnie do rear projecton.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...