Skocz do zawartości
Mario

Co puścić jak przyjdą znajomi żeby ich powaliło :)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie jakis ulubiony materiał w wysokiej rozdzielczosci ktory uwazacie za najlepszy pod wzgledem jakosci? A moze jest pare takich? Ja dopiero stawiam pierwsze kroki w tym temacie dlatego chcialem uslyszec opinie roznych osob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super temat !!!
moim zdaniem:

[1] leaderzy to dema producentów: Pioneer, Hitachi, EPSON, Panasonic itp.

[2] Ray Charls za "analogowość" obrazu

[3] :The Greates Places" nagranie z HDNet prod.: LOBO ... Pokaz wybranych 4 miejsc na kuli ziemskiej: Madagaskar, Gobi, Tubet itd.
Super 5.1 dżwięk.
Czekam na inne propozycje.

Temat powinien być taki:
Co puścić jak przyjdą znajomi żeby ich powaliło.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HUH ciezko wybrac nawet pare...tego jest MNOSTWO..to moze wymienie pare :lol:

1.IMAXy jak leci...piekne, W sumie kazda przyroda...poprostu filmy przyrodnicze są stworzone do HD > numer 1!!!!! np:
-Amazon
-Insectia wszystkie serial (Discovery HD)
-POPROSTU WSZYSTKO Z PRZYRODY:)
1.Dema firmowe itp wiadomo
2.LOTR - The Return of the King - 1080i <<no to mamy to co dopiero bedzie na nowych dyskach juz teraz..
3.Gladiator >> pokaz mozliwosci HD
4.Matrixy 1,2,3


Uzupelnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje typy to:
IMAX - Bora-Bora (dla wszystkich)
IMAX - Coral Reef (dla znajomych podjaranych nurkowaniem, takich co to raz byli w Hurgadzie i uważają się za nurków).

Już widzę jak się laski będą ślinić jak zapuszczę "Praying Mantis".
Facetożernym biznes-laleczkom ten film będzie leżał jak żaden :)

Edytowane przez fatman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam nowość :
Tajemnice Nilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='blueray' date='10-02-06, 12:40 ']A ja mam nowość :
Tajemnice Nilu.
[right][post="490"][/post][/right][/quote]

Nil daje rade tez wczoraj troche patrzylem :) Wlasnie fatman > Bora Bora > zaj,ebisty klimacik :lol: To tez warto pokazac znajomej ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też stawiam ppierwsze kroki w tym temacie ;)

Pare pytan :)

1. Kupiłem [url="http://pl.lge.com/prodmodeldetail.do?actType=search&page=1&modelCategoryId=0102&categoryId=0102&parentId=01&modelCodeDisplay=32LX1&unit=NOTHING&model=Select+a+model"]Ten Telewizor LG32 LX1R[/url] i podłaczyłem pod niego kompa [url="http://www.allegro.pl/item90672902_kabel_dvi_d_assmann_dual_link_5m_nowy_f_vat_szybko.html"]Tym kablem [/url] i teraz pytanie czy takim kablem uzyskam HDTV ?

2.To co wy tu podajecie to jest z np.emula, torrenta ? Jak nie to skąd ??

3.Mam zamówionego Xboxa360 Premium prawdopodobnie juz dziś go wysłali z niemiec ! Z tego co doczytałem to ma kabel HD bo jest to wersja premium. Pytanie skąd mam wziąść filmy na DVD z HD ? bo rozumie ze xbox mi to odczyta ?

4.Chciałbym też zakupić jakiś tuner satelitarny zeby móc podziwiać HDTV :P Prosił bym o jakieś podpowiedzi co i jak :) naraziem mam ferdka DF 9000 PVR

5.W moim tv mam tylko jedno wejscie HDMI tzn ze bede musiał przełaczać jak bede sobie chciał obejrzeć cos z satelity w HD bądź zagrać w xboxa ? Może istnieje jakieś rozgałęźienie ?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos może mi wyjaśnic jak chłopu co to jest IMAX BOra Bora? Za nic nie wiem . Znaczy w kinie Imax byłem nawet na Mannhattanie w NY, film Bora bora to nie wiem czy widziałem ale jak to sie ma do wciskania w ziemie znajomych ? Mam ich do kina wysłać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Tooltm' date='14.03.2006, 16:26 ']Czy ktos może mi wyjaśnic jak chłopu co to jest IMAX BOra Bora? Za nic nie wiem . Znaczy w kinie Imax byłem nawet na Mannhattanie w NY, film Bora bora to nie wiem czy widziałem ale jak to sie ma do wciskania w ziemie znajomych ? Mam ich do kina wysłać?
[right][post="2153"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]
IMAX-to jest cała seria filmów dokumentalno-przyrodniczych profesjonalnie nakręconych pod każdym względem.A dla powalenia z nóg sąsiadów i znajomych ja osobiście polecam starszy film typu :Alien Insect Praying Mantis 1080i-rewelacja ,prawdziwe HDTV. Edytowane przez wyciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze kombinujesz z tym kinem. To właśnie te filmy, kręcone w systemie IMAX zostały zeskanowane do postaci cyfrowej. Można je kupić w wersji na zwykłym DVD albo w wersji HD. Tu i ówdzie w sieci są dostępne (torrent, emule, binarka) do ściągnięcia.
Ich jakość HD nie jest tak cyfrowa jak np. Praying Mantis, który był od A do Z kręcony cyfrowymi kamerami HD i to widać, ale jest doskonała (bardziej analogowa/naturalna)

Pzdr
KrzyHo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='KrzyHo' date='14.03.2006, 16:41 ']Dobrze kombinujesz z tym kinem. To właśnie te filmy, kręcone w systemie IMAX zostały zeskanowane do postaci cyfrowej. Można je kupić w wersji na zwykłym DVD albo w wersji HD. Tu i ówdzie w sieci są dostępne (torrent, emule, binarka) do ściągnięcia.
Ich jakość HD nie jest tak cyfrowa jak np. Praying Mantis, który był od A do Z kręcony cyfrowymi kamerami HD i to widać, ale jest doskonała (bardziej analogowa/naturalna)

Pzdr
KrzyHo
[right][post="2155"][/post][/right][/quote]

Przypomnij sobie Bobry...auuuuuuuuuuuuu :unsure: PIEKNEEE
Wlasnie takie filmy pokazuja ze taka forma tez moze spowodowac opad szczeki :D Nie musi byc wcale kamera cyfrowa HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...