Skocz do zawartości
windmill

Xtreamer (Media Player & Streamer)

Rekomendowane odpowiedzi

powinno byc na wszystko dwa lata, dziwi mnie ze jeszcze sa stosowane praktyki na rok, no coz unia mowi ze powinno byc na 2 lata, ale z tego co wiem nie nakazuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem i pomyka.

Menu w wyższej rozdzielczośći .

Koreańskie trailery ;) Chyba że były i nie zauważyłem.

Pliki które wcześniej odtwarzałem działają.

Dokładniej potestuję i dam znać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koreańskie trailery :)

:lol::lol: i na to czekaliśmy heh

czy sprawdzałeś audio HD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol::lol: i na to czekaliśmy heh

czy sprawdzałeś audio HD?

Na tym samplu:

TsRemux_Kung.Fu.Panda.Blu-ray.REMUX.H264.1080P.TrueHD.DD51_cut.M2TS audio działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie audio ?

TRUE HD , DTS MA poprzez HDMI do amplitunera i zapala informację o HD Audio ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie audio ?

TRUE HD , DTS MA poprzez HDMI do amplitunera i zapala informację o HD Audio ?

Tylko poprzez HDMI na TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgralem pare godzin temu firmware 2.0.0b2. Rozdzielczosc menu u mnie leci ladnie w 1080p. I tu konczy sie lista pozytywow. Nie zauwazylem wiekszych roznic w stosunku do poprzedniej wersji. Do ustawien sieci jest szybszy l latwiejszy dostep. Zdjecia w koncu ladnie sie wyswietlaja na podgladzie. Samo menu sie natomiast lekko przycina. Filmy odpalaja sie dopiero po kilkukrotnym nacisnieniu przycisku ENTER na pilocie po czym czesto nastepuje glosny trzask w glosnkiach. Raz nawet slyszalem sekunde sciezki dzwiekowej z poprzedniego pliku. Przy przewijaniu i nacisnieiu PLAY w dowolnej chwili przez chwile nie ma foni i potem idzie juz ladnie. Zniknal efekt zlego downmixa do stereo. U mnie przynajmniej wczesniej tak bylo i czesto jedna lub druga kolumna grala glosniej. No i raz mi sie zwiesil po czym sam odwiesil po okolo 10 sekundach.

Jesli mialbym radzic to wstrzymajcie sie z upgradem to kolejnej bety. Moze bedzie lepsza. Jutro zrobie wiecej testow

Edytowane przez MrCheese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wgralem pare godzin temu firmware 2.0.0b2. Rozdzielczosc menu u mnie leci ladnie w 1080p. I tu konczy sie lista pozytywow. Nie zauwazylem wiekszych roznic w stosunku do poprzedniej wersji. Do ustawien sieci jest szybszy l latwiejszy dostep. Zdjecia w koncu ladnie sie wyswietlaja na podgladzie. Samo menu sie natomiast lekko przycina. Filmy odpalaja sie dopiero po kilkukrotnym nacisnieniu przycisku ENTER na pilocie po czym czesto nastepuje glosny trzask w glosnkiach. Raz nawet slyszalem sekunde sciezki dzwiekowej z poprzedniego pliku. Przy przewijaniu i nacisnieiu PLAY w dowolnej chwili przez chwile nie ma foni i potem idzie juz ladnie. Zniknal efekt zlego downmixa do stereo. U mnie przynajmniej wczesniej tak bylo i czesto jedna lub druga kolumna grala glosniej. No i raz mi sie zwiesil po czym sam odwiesil po okolo 10 sekundach.

Jesli mialbym radzic to wstrzymajcie sie z upgradem to kolejnej bety. Moze bedzie lepsza. Jutro zrobie wiecej testow

Jeśli chodzi o uruchamianie filmów , to startuje od razu po naciśnięciu play.Poprzednio było za pomocą OK.

Przy przemieszczaniu się po menu słychać "klikanie" i stąd może te trzaski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jakie audio ?

TRUE HD , DTS MA poprzez HDMI do amplitunera i zapala informację o HD Audio ?

Jeszcze info apropo Bety z forum Xtremera, niestety po angielsku, pozytywnie w temacie:

"...Files having Dolby TrueHD or dts-hd audio tracks are not anymore silent. Passthrough and downmixing is supported for dts-hd and downmixing for TrueHD. Untouched passthrough... we'll have to see.

24p cinema mode is now already working properly in this early stage. Music player looks nicer now and even FLAC files with tags are supported. 0 Byte bug in UPnP environment is gone and playback of a song is possible but UPnP stability will need optimization. Fan noise also has been reported to be better..."

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o uruchamianie filmów , to startuje od razu po naciśnięciu play.Poprzednio było za pomocą OK.

Przy przemieszczaniu się po menu słychać "klikanie" i stąd może te trzaski.

Play nie probowalem. Trzaski przy odpalaniu plikow wystepuja przy wlaczonym efekcie "klikania" i wylaczonym rowniez. W 1080p obraz czasami mruga. w 1080i idzie bez zarzutow. Ten sam problem byl w poprzednim FW. Mozliwe, ze mam kiepski kabel HDMI ale z tego co wyczytalem na oficjalnym forum nie tylko ja mam taki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe, ze mam kiepski kabel HDMI ale z tego co wyczytalem na oficjalnym forum nie tylko ja mam taki problem.

Może jednak spróbuj z innym kablem HDMI, plus sprawdź w ustawieniach video co ma wypuszczać.

U mnie 1080p śmiga zarówno z zewnętrznego po USB (Samsung), jak i wewnętrznego (Seagate)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może koś z osób posiadających to urządzenie powiedzieć jak z obsługą zewnętrznych napędów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałem maila, że wszyscy posiadacze Xtreamer (w tym i ja), kupionego w polskiej dystrybucji, mają rozszerzoną gwarancję z 12 do 24 miesięcy. Sprawa dotyczy egzemplarzy zakupionych przed 19 pażdziernika br. i objętych w momencie zakupu gwarancją na 1 rok.

Wydrukowany mail należy podłączyć do rachunku/faktury w przypadku zgłoszenia sprzętu do naprawy gwarancyjnej.

czy masz na myśli humanmedia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy masz na myśli humanmedia?

Nie.

maila dostałem od xtreamer.pl, tam gdzie kupowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie.

maila dostałem od xtreamer.pl, tam gdzie kupowałem

na stronie producenta bylo już dawno że 2 lata, wiec poszli po rozum do glowy. ciekawe kiedy dołączą antenkę wifi gratis tak jak u producenta , pewnie przyjdzie kolejny mail i kurier zapuka do drzwi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie.

maila dostałem od xtreamer.pl, tam gdzie kupowałem

no ale na stronce xtreamer.pl chyba nie można kupić - są w niej linki do sklepów

więc chyba musiałeś kupić w jakimś ze sklepów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie xtreamer.pl jest zakładka "gdzie kupić?", po kliku masz listę sklepów w kraju (kilka zaledwie). Ja kupowałem ze sklepu w Wawie ITSklep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam - bo ja kupiłem w HumanMedia i brak odzewu (żadnego maila nie wysyłali). czyli wychodzi że lepiej kupić w sklepie niż u dystrybutora.

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.humanmedia.pl/xtreamer.html

przeciez jest ze 24m, czyli 1 rok to 12 miesiecy a 2 lata to juz 24m czy dobrze licze, kurcze czasem warto wejsc na strone producenta, badz zadzwonic!

ja kupiłem 2 tygodnie temu i mam gwarancję na 12 miesięcy.

ale widzę że się to zmieniło obecnie tylko zastanawia mnie czemu dystrybutor nie pisze mail'a do mnie że jednak wydłuży mi gwarancję skoro sklep który bierze towar od tego dystrybutora tak zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...