Jump to content
windmill

Xtreamer (Media Player & Streamer)

Recommended Posts

A jak X sprawuje się w sieci?

- czy zewnętrzny dysk podłączony do X będe widział z PC?

- czy jest problem z odtwarzaniem filmów znajdujących się na dysku PC (X bez dysku)?

- skoro przesył Wifi jest kiepski - do czego ewentualnie można wykorzystać antenkę

- dochodzi kolejny pilot - czy ktoś już testował X np. z uniwersalnymi pilotami Logitecha

- czy serwisy internetowe chodzą płynnie (np. w porównaniu do nbox recrdera - tragedia)

A jak X sprawuje się w sieci?

- czy zewnętrzny dysk podłączony do X będe widział z PC?

- czy jest problem z odtwarzaniem filmów znajdujących się na dysku PC (X bez dysku)?

- skoro przesył Wifi jest kiepski - do czego ewentualnie można wykorzystać antenkę

- dochodzi kolejny pilot - czy ktoś już testował X np. z uniwersalnymi pilotami Logitecha

- czy serwisy internetowe chodzą płynnie (np. w porównaniu do nbox recrdera - tragedia)

Witam,

Zamierzam również zakupić odtwarzacz HDD i xtreamerem jestem najbardziej zainteresowany - dlatego podłączam się do powyższych pytań.

Jak w końcu jest z tym dźwiękiem?

1) Mając materiał z dźwiękiem dts 7.1 czy też DD 7.1 z podłączonym TV po HDMI będę miał ten dźwięk na TV czy nie?

2) Mając materiał z dźwiękiem dts 7.1 czy też DD 7.1 z podłączonym amplitunerem po optyku, który jest wyposażony w dekodery dts7.1 i DD7.1, to poleci ten dźwięk po optyku?

Proszę o odpowiedź.

Jak oceniacia jakość obrazu z Xtreamera?

Zastanawiam się jak on wypada na tle takich zabawek jak LG BD-390, Dune 3.0?

P.S.

Czy w połaczeniu przez kabel z e-Trayz odtworze bez problemu "duże" MKV? Filmy np. 40GB.

Edited by Tobas76

Witam,

Zamierzam również zakupić odtwarzacz HDD i xtreamerem jestem najbardziej zainteresowany - dlatego podłączam się do powyższych pytań.

Pilot logitech 515 i xtreamer działają bardzo dobrze,xtreamer jest w bazie logitecha,dysk zewnętrzny podłączony do xtreamera jest widoczny z poziomu pc.Ogólnie jestem Bardzo zadowolony :D a użytkuję xtreamera drugi rok no i do tego częsta aktualizacja softu przez producenta.Pozdrawiam serdecznie bryho

Mam pytanko czy można odłaczyć wiatrak w Xtreamer PRO ? Nie powinno się nić stać ? Chciałbym zamontować jeden dysk 3.5

Czy pass through dla DTS-MA jest tylko w 5.1 czy także w 7.1? Z tego co wyczytałem jest tylko 5.1 dla DTS-MA a 7.1 dla Dolby Digital HD. Czy obraz idzie w 1080p24 czy nie

odgrzewam kotleta - mógłby ktoś odpowiedzieć?