Skocz do zawartości
Gmeru

Jakiego typu wyświetlacza HDTV uzywasz do filmów?

Z jakiej technologii korzysta twój wyświetlacz?  

256 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakiej technologii korzysta twój wyświetlacz?

    • CRT
      40
    • LCD
      156
    • DLP
      7
    • Plasma
      45
    • Inny
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, ze to interesujacy temat :huh:

Piszcie jaki macie sprzęt do oglądanie HD. Zobaczmy jak wygląda sytuacja w Polsce : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie kupilem sobie ten "drogi" projektor panasonic pt-ae700. I powiem ze wybor wysmienity,obraz idealny matryca 1280*720 . Z tym ze nie jest to sprzet do codziennego uzytku, raczej do DVD i np xboxa 360. Do kablowki trzeba miec zwyklego crt. Dodam ze obraz wyswietlam sobie na bialej scianie, przekatna ma okolo 3 metrow wiec wrazenia plynace z ogladania sa niesamowite, nie mowiac juz o graniu na konsoli, tego nie da zaden nawet najdrozszy LCD lub PLASMA, Niestety nie ogladalem jeszcze zadnego filmu HD jako ze moj komp jest za slaby na takie rzeczy. Jedynie gry chodza w 720p i tu moge stwierdzic ze roznica miedzy 480p jest kolosalna. Ogolnie nie zaluje zakupu, mysle ze zostane przy rzutnikach juz na zawsze to trzeba zobaczyc zeby moc docenic takie rozwiaznie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja 2tyg temu nabylem malego Samsunga 23 cale do mojego X360 :D Wszystko smiga ze hej a roznica pomiedzy jest CRT jest kolosalna. Polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Serdecznie na forum!

Od paru miesiecy jestem szczesliwym posiadaczem :lol: Samsunga LE-40R51B. Kupilem go legalnie w jednym z naszych marketow. Do dzisiaj nie mam z nim zadnych problemow a 40cali naprawde fajnie sie prezetuje. Mam do niego kablowke, DVD (bez jakis bajerow) oraz podpietego PCeta. Spokojnie moge polecic ten telewizor.

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu kupilem Fujitsu Siemens Myrica V32-1 HD Ready lecz do tej pory niestety nic nie obejrzalem w HDTV a to dlatego że czekam na Humaxa HDCI 2000 a co do oglądania filmów HDTV to może w pózniejszym okresie jak kupię np.
Panasonic DMR-EH65EC-S silber
DVD-Recorder mit 250GB Festplatte,
Aufnahme auf HDD, DVD-RAM,-RW,-R (DL),
+RW,+R(DL), HDMI Ausgang, Guide Plus +
EPG (elektronischer Programmführer),
Wiedergabe aller DVD Formate, JPEG, MP3
und DivX, SD-Eingang für MPEG2/JPEG und
DV-Eingang
ale ma być dopiero dostępny w maju. :lol:

Wg. mnie FS to dobry zakup - chyba że ktoś ma inne zdanie na temat TEJ firmy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odkurzam temat z lutego ; ) gdyż chcę zobaczyć jaki sprzęt HD mają ludzie w Polsce. Myślę, że nie tylko ja. Podzielcie się jakiego wyświetlacza używacie do HD. Nic więcej tylko co macie i ewentualnie parę zdań na jego temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
SONY KDL-40V2000
DENON DVD 2930
N-BOX
PC ASUS A3G :-) Edytowane przez Matrix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mój pierwszy post na Forum więc witam wszystich serdecznie.

Mój wyświetlacz wykorzystuje technologię LCD, a dokładniej 3LCD. Jest to Sony KDF-50E2010. Jako źródło sygnału HD wykorzystuję laptopa Apple Macbook oraz nBOX HDTV. Edytowane przez Stopczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Projektor Panasonic PT-AE900E
Ekran Projecta ProCinema Wide 139x240 High Contrast

@Gmeru
Wnioskując po rosnącej liczbie użytkowników projektorów przydała by się taka niezależna opcja w sondzie.

W tej chwili można je niby zaklasyfikować do pozostałych, a mój model także do LCD, bo przecież taka jest matryca.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TV LCD 42" - LG24LC2R - jakosc obrazu rewelacja. Zrodlo sygnalu - Snazio 1350 po DVI/HDMI
w trybie 1366x768 lub ostatnio 720p/PC (do materialow HD) lub 720p/DTV (do divxow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic 700 (wszyscy znaja)
Czekam na rekordera N-ki
laptop Dell Inspiron 9300 - ale to tylko do robienia sobie apetytu przez puszczanie trajlerow, teledyskow itp :(

ten Panas 700 to oczywiscie projektor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja SONY KDL-40W2000 ;)
oraz nbox hdtv recorder ;)

Edytowane przez Veyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam monitor do PC którego brak w wykazie.
Wiem, że Mój monitor PC CRT 21 cali jest najlepszym wyświetlaczem do HD TV.
Nie mam smużenia i mam kolor czarny.
Dlaczego więc mój najlepszy typ ekranu w ogóle nie bieże udziału w konursie ?

Od kiedy już wiem jak wymienić baterię w pilocie to On nie podchodzi.
Co robić ?
Chyba zajmę się gotowaniem. Edytowane przez gabi55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic TX-32LX70P

Z obrazu jestem bardzo zadowolony wiadomo dlaczego, używam go z PS3, Nbox, i PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sharp LC-37XL8E 1080p , HD DVD EP10 , N-Recorder , PC , XDE- "pseudo HD" :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Plazmę Panasonica 37PV80 , nboxHDTV recorder , i Kino Yamaha tj. amplituner Yamaha RX V361 , DVD Yamaha S-661 ... Do tego Yamaha NS-50 i NSP-60 ... Nie mam Suba , planuje dokupić tylko nie wiem jaki się do tego zestawu nada ?? W przyszłości blu-ray ... :rolleyes: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LCD Panasonic TX-37LZD800. Flagowy model Panasa z zeszłego roku. A za odtwarzacz BD robi konsolka PS3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...