Skocz do zawartości
luki23

Nowy Firmware do WD TV HD Media Player

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie przyzwyczajcie się *.txt to jest wyłącznie polski wymysł i będzie istniał w Polsce

Mam txt i nic nie musze przerabiac.

Wygoda.

Choc starszy soft.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobienie z txt na srt to żaden problem.Największym problemem nie tylko zapewne dla mnie jest wielkość czcionki i brak możliwości pogrubienia liter ,nie wspomnę o pozycjonowaniu.

Może jest jakiś poprawiony soft ,głównie chodzi mi o te litery???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ma takie małe pytanie czy mogę wgrać te soft PL do WD TV LIFE??

A i może jeszcze takie pytanie, gdzie mogę znaleść jakieś inne softy?!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Już miałem przyjemność korzystać z dobrodziejstw tego forum i mój WD tv czyta napisy TXT i posiada polskie menu. Jednak zaginął mi pilot to tego urządzenia i stalo się ono bezużyteczne. Dlatego też kupiłem drugie takie urządzenie, tym razem wersję live. Po dwoch tygodniach okazalo się że pilota odesłałem omyłkowo Netii zamiast telefonu. Jakimś cudem przysłali mi go i mam teraz dwa urządzenia. I tu prośba o pomoc. Chodzi o to że mój WD TV nie czyta plików 3.M2TS czyli zawartość z płyty blue ray w przeciwieństwie do WD TV Live. Czy mam szanse na to, by urządzenie pierwszej generacji czytało takie rozszerzenie ?? jakim się cieszę w wersji live?? Czy jest to kwestia jakiegoś odpowiedniego firmware?? Jeżeli tak, to proszę wkażcie który to sofcik polecacie. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nowa aktualizacja przyniesie kompatybilność z możliwością przesyłania przez sieć filmów i zdjęć z pc z win 7 i Windows Media Player 12

Źródło: engadget.com

Edytowane przez max_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od wczoraj jestem posiadaczem pudełka WD w wersji Live - rozumiem ze to tzn Gen 2 tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Gen2 nie ma lanu i ma mniej pamieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sprawa dotyczy możliwości odtwarzania obrazów płyt DVD i BLUERAY na na WD TV HD 2 gen. , oraz dźwięku w Dolby True HD, bo z tego co się doczytałem do z DTS HD MA sobie nie radzi.

1.Czy jeśli mam plik w formacie m2ts z dźwiękiem w Dolby True HD, to czy WD prześle sygnał na amplituner (onkyo 507) i na wyświetlaczu pokaże mi się, że taki też dźwięk przyjął?

2. Czy ktoś już sprawdził czy czyta dvd oraz blueray iso ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeżak, a można wiedzieć dlaczego dodałeś tego linka, moim zdaniem nie wnoszącego nic do tematu. A jeśli już nawet chciałeś nam coś przekazać, to oprócz opcji ctrl+c ctrl +v istnieje jeszcze trochę przycisków na klawiaturze, które mogą posłużyć np. do wyrażania swojego zdania, czy też opisywania wklejonego linka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firmware do WDTV Live

Beta v1.03.22

	* Added DVD navigation support.
* Added Mediafly application.
* Added .mov chapter support.
* Added wireless adaptor support for ASUS USB-N13.
* Added security when mounting a network share on password protected local drives.
* Resolved file share group name ? Network names must now match.
* Resolved Aspect ratio issues.
* Resolved subtitle encoding for Big 5.
* Resolved resume remembering previous audio selection.
* Resolved IDX + SUB positioning issue causing video freeze.
* Resolved PGS subtitle becoming frozen while using the delay function.
* Resolved network share intermittent detection issue.
* Resolved undetectable 4 TB My Book.
* Resolved large capacity video file (.ts) unable to play.
* Resolved DVR-MS video stop when fast forward at 6x.
* Resolved Buffalo G300N not enumerating.

DOWNLOAD

Beta v1.03.35

* Resolved MP4 problems with seeking and audio stopping.
* Resolved MP4 poor frame-rate and audio out of sync.
* Resolved File Share group name ? No longer requires all group names to be the same. (Reset to factory defaults required)
* Resolved various user interface translation issues.

DOWNLOAD

Beta v1.03.38

* HDMI handshake issues introduced in 1.03.35V

DOWNLOAD

Proszę moderatorów o sprzątnięcie tematu. Dziękuję.

Edytowane przez martig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już testował ten soft? To jest oficjalny producenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem posiadaczem WD TV Live. Do dzisiaj wszystko pięknie grało. Po odpaleniu pliku z filmem The.Matrix.1999.720p.HDDVD.DTS.x264 film jest odtwarzany przez 2 - 3 minuty po czym zatrzymuje się i wraca do okna z plikiem. Na komputerze jest ok. To może być sprawa softu ? Dodam, że od momentu zakupu czyli lutego 2010 nie aktualizowałem odtwarzacza bo nie było takiej potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam WD TV,odtwarzacz posiada najnowszy soft,czy jest mozliwosc wgrania softu takiego samego ale PL,lub czy jest mozliwość powrotu do wczesniejszej wersji zeby wgrać nowszą ale z PL.

Edytowane przez darekmarta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę mam odtwarzacz dopiero kilka dni a już się wiesza.To znaczy czasami wyskakuje film a czasem w ogóle nie rozpoznaje formatu tylko mieli.Pomaga wyjęcie wtyczki z gniazdka na chwilę ale jest to denerwujące.Mam WDTV chyba pierwszej generacji.Sprawdziłem wersję sofru to jest chyba bardzo stary bo 1.01.07.W związku z tym pobrałem sobie ze stron poprzednich nowszy firmware PL.ale trochę boję się za to zabrać żeby gorzej nie popsuć i nie stracić gwarancji.Czy mógłby ktoś opisać czytelnie jak zrobić upgrade do nowszej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie help

kupiłem sobie WD TV HD Media Player-a chyba 2 gener (WDBABG0000NBK-EESN) i uwieżcie mi nie jestem leniem siedzę na necie już 3 dni i nie mogę dojśc jak zainstalować nowsze oprogramowanie 1.01.77 ze strony głównej producenta.

Wszystkie pozostałe z tego forum nie są widoczne po wrzuceniu na pendriva (rozpakowuję rara lub Zipa i wrzucam na pendriva)??? może coś źle robię.

Biorę pod uwagę że chociaż leniem nie jestem to jestem za głupi na to urządzenie:) jeśli możecie coś doradzić to będę bardzo wdzięczny.

Chodzi mi tutaj o link do najlepszego Waszym zdaniem na chwilę obecną softu i ew porady jak to wgrać bo jestem bezradny....

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zna może ktoś stronkę z alternatywnym softem do WD TV 2GEN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...