Skocz do zawartości
tomik75

Skystar2 2.3 a HD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem spytać czy jest możliwość odbioru kanałów hd (mam cyfre+legal) na skystar2 wersja 2,3 jeśli tak to jak to zrobić będę wdzięczny za pomoc pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja karta nie ma możliwości odbioru kanałów HD.

Ani z C+ ani żadnych innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zainwestować w skystar Hd lub TechnoTrend Budget 3200 DVB-S2 z pierwszą nie mam mi łych doświadczeń a co do drugiej to jestem mile zaskoczony, ale dopiero Dreambox DM800 HD PVR to jest cacuszko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj TT-3200 z modułem CI, na allegro można takie kupić. Choć dużą sympatią darzyłem firmę Technisat (wcześniej miałem SS2 2.6) to w Skystara HD2 bym się nie pchał (wiem bo miałem i wymieniłem na TT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś koniecznie chce pogodzić jakość z TT-3200 z marką Technistat, to zawsze może kupić SkyStar HD. Będzie miał i jedno i drugie :rolleyes:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam SkyStar HD2 prawie rok i nigdy nie miałem z nią problemu. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam SkyStar HD2 prawie rok i nigdy nie miałem z nią problemu. :D

Ja też :)

Odnośnie pytania to ja kiedyś na skystar2 2.6d odbierałem programy w HD ale jedynie w systemie mpg2 z tego co się orientuje to chyba nic już w tym nie chodzi wszędzie mpeg4 przynajmniej na hotbirdzie :)

Edytowane przez artois

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też :angry:

Odnośnie pytania to ja kiedyś na skystar2 2.6d odbierałem programy w HD ale jedynie w systemie mpg2 z tego co się orientuje to chyba nic już w tym nie chodzi wszędzie mpeg4 przynajmniej na hotbirdzie :angry:

Ja mam SS ver 2.3 i chodzi na niej też HD w MPEG4,ale tylko w DVB-S np.einsfestival HD z astry na 12422 pol H.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne. Żaden Skystar2 nie obsługuje MPEG4 a to co Ty łapiesz to Eins Festival HD w MPEG2, sprawdź sobie na kingofsat.net jak nie wierzysz.

Edytowane przez TMarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nieco skoryguje, żaden Skystar 2 nie obsługuje kanałów DVB-S2! Jeśli znajdziesz jakiś kanał HD w Mpeg4 ale w DVB-S to zadziała jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...