Skocz do zawartości
jarmarh

panasonic dmp-bd80

Rekomendowane odpowiedzi

Mam juz nowego panasonica bd80. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to odpowiem w miarę możliwości czasowych. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z obsugą kart powyżej 4 GB ??? Czy w ogóle obsługuje format SDHC ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt kupiłem w Panasonic sklep internetowy, odtwarza SDHC (oczywiście powyżej 4 GB równiez), nie posiadam nagrywalnych płyt BR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może coś o dżwięku ? ...

Nie wiem jakie masz doświadczenia, ale co myślisz i jak wrażenia z odsłuchu DTS-HD MA po analogu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączony mam na razie pod wzmacniacz stereo Denona , więc o opcjach dżwiękowych dużo nie napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam juz nowego panasonica bd80. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to odpowiem w miarę możliwości czasowych. :hura:

czy czyta jpgi z dvd ( poprzednik chyba tylko z CD czytał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem to to u mnie w saturnie - wyglad nie powala ale chwalis ie ze nie ma juz tej badziewiastej klapki przed napedem tylko normalna cywilizowana tacka bez udziwnień

Cena 1.8k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzialem to to u mnie w saturnie - wyglad nie powala ale chwalis ie ze nie ma juz tej badziewiastej klapki przed napedem tylko normalna cywilizowana tacka bez udziwnień

Cena 1.8k :)

No to już dam sobie spokój z chwaleniem sie tym badziewiastym sprzętem. Resztę uwag pozostawiam bezkompromisowemu, wszystkonajlepiejwiedzadzemu Maborowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to już dam sobie spokój z chwaleniem sie tym badziewiastym sprzętem. Resztę uwag pozostawiam bezkompromisowemu, wszystkonajlepiejwiedzadzemu Maborowi.

Przepraszam! Moborowi. ( U Ciebie w Saturnie ??? ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobor tak ma - wyluzuj , to w sumie dobry chłopina ... zawsze coś doradzi, pomoże, pochwali .... takie wpadki to tylko od "święta" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem cżłowiek starej daty tzn wychowałem się na klockach z innej epoki, trochę inaczej wykonanych

to co produkuje się obecnie- nie chodzi tylko o panasonica - nie dorasta do pięt pod względem jakości wykonania do elektroniki sprzedawanej np 20 lat temu

Kazdy kto miał np deck'i Akai czy Pioneera ew SONY serii ES wie o czym mówię

Dlatego telepie mnie na widok pleksy i plastików - już tak mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na tym forum, to moje pierwsze posty.

Z odtwarzaniem BluRay pewnie nie bedzie problemow. Pozostaja tylko:

Odnośnie divixow i napisow

1. Czy czyta napisy do plikow divix? (prosze nie odpisywac w stylu "nie po to jest blu ray zeby ogladac divix itp." :)

2. jaki musi byc format napisow? txt srt?

3. czy nazwa filmu i nazwa pliku z napisami musza byc takie same?

4. czy mozna regulowac wielkosc czcionki?

Odnosnie DVD

1. czy odtwarza wszystkie plyty DVD tzn DVD-R, DVD-RW, DVD+r, DVD+RW?

2. czy plyty DVD musza byc sfinalizowane?

jesli mozna prosze o odpowiedzi na te pytania. Jesli wiekszosc odpowiedzi bedzie pozytwyna to nie pozostaje nic innego tylko zakup tego cacka :)

Edytowane przez HD Viewer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do napisów to kilka Divixów które próbowałem odtwarzał z napisami bez problemów ( co do formatów napisów, to nie pytaj- nie znam się na tym).

Wszystkie nagrywalne DVD odtwarza , ale nie wszystkie formaty z każdego rodzaju DVD (najgorzej z DVD+RW). DVD muszą być sfinalizowane.

Mobor - ja tez nie jestem najmłodszej daty , ale to nie znaczy ze bedę zrzędził i wyśmiewał , nowe , nieaudiofilskie sprzęty. Osobnym tematem jest czy można " klockiem" nazwać jakikolwiek odtwarzacz DVD .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jarmah, nie dąsaj się tak. :)

1. Badziewiasta była klapka w poprzednim modelu.

2. Badziewiaste jest teraz niemal wszystko. Klientela chce tanio, to ma. :lol:

Co do Panasa, sprawdzałem go i LG 370 w MM, i wykonanie LG "na oko i dotyk" prezentuje się IMHO lepiej. Takie czasy... :)

Trwałość, niezawodność i jakość odtwarzania to inna mańka, nie do sprawdzenia przez 5 minut.

edit:

A dokładnie, to chyba Panas 60 był, ale obudowy mają chyba takie same?

Edytowane przez windmill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panas 80 ma dodatkowo srebrne nóżki, przez co jest wyższy.

Edytowane przez robstach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutro w MM wszytko bez vat'u moze beda nowe Pansy ok. 400 zl taniej

Tak, tak - będą , ale te 400 pln. to sobie odliczysz od ceny, którą wczoraj zrobili, a jest chyba o 400 pln. większa ! :angry:

Ciekawe jak to wyjdzie w praniu - możecie raportować ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jarmah, nie dąsaj się tak. :)

1. Badziewiasta była klapka w poprzednim modelu.

2. Badziewiaste jest teraz niemal wszystko. Klientela chce tanio, to ma. :)

Co do Panasa, sprawdzałem go i LG 370 w MM, i wykonanie LG "na oko i dotyk" prezentuje się IMHO lepiej. Takie czasy... :angry:

Trwałość, niezawodność i jakość odtwarzania to inna mańka, nie do sprawdzenia przez 5 minut.

edit:

A dokładnie, to chyba Panas 60 był, ale obudowy mają chyba takie same?

Niestety nowe modele Panasonica 60/80 od strony technicznej mocno odstają od nowych LG 370/390 i Samsungów 1600/3600. Może to tylko chwilowa zadyszka finansowa, ale zarówno nowe Panasoniki oraz Sony to modele o rok zacofane, w zasadzie to tylko lifting starych modeli, stąd niskie noty w testach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba być na prawdę naiwym aby wierzyc w to że wszystko co nowe musi być lepsze- szczególnie jesli praktycznie wszystkie firmy z branży mają gigantyczne straty a kilka wręcz ledwie dycha /np pioneer/

Dla mnie nieprorozumieniem jest debilny wyscig szczurów polegający na wymianie asortymentu w katalogach co 5-6 miesięcy.

Kupiłem TV w pazdzierniku - w styczniu juz wychodzą nowe modele. Pytam sie PO CO ? Czy nie lepiej stworzyć produkt bardziej udany, dopracowany -sprzedawać go pozniej przez rok- może nawet dwa jesli jest to udany i popularny model a w tym czasie opracowywać nową "kolekcję" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bym się zgodził, gdyby nie chodziło o tak raczkujący i niedopracowany format jak BR. Tylko najnowsze modele LG i Samsunga czxęściowo odtwarzają wiekszość koniecznych formatów. Już pliki HD jak np. .mkv czy DivX HD stają się tym co parę lat temu DivX. Poza tym jakość obrazu w Panasonicu już wcześniej odbiegała od Samsunga 2500, a model 3600 to kolejny skok jakościowy, a Panasonic stoi w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...