Skocz do zawartości
tomhd

NOWE BLU RAY OD PIONKA 09'

Rekomendowane odpowiedzi

http://nowetrendy.pl/

http://www.engadgethd.com/2009/01/07/pione...blu-ray-player/

Ciekawi mnie zwłaszcza 320 ka, wygląda o niebo lepiej od nowych panasów, 60 i 80 ek które juz zbieraja po 5 gwiazdek w area i whathifi. W maju powinny byc u nas wiec fajnie. Cena ok i oby tak było i u nas, profile 2.0, brak you tube'ów ale co tam.

P.Ten ostatni "elite" jest tylko na rynek usa?

pozdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - zapowiedz jest juz stara. Po raz pierwszy pokazano je w styczniu b.r. - od dobrego miesiąca mam juz oficjalne PDFy tych odtwarzaczy w kompie :)

2 - technicznie OK, cena też OK wiec gdzies na pewno bedzie haczyk - zapewne zaoszczędzą na wykonaniu /tym bardziej że Pioneer jest na skrajuu bankructwa- będą ciąć na czym się da/. Fakt jednak jest taki ze w cenie do 2k bedzie to wg mnie /najprawdopodobniej/ najlepsza oferta wsród BD-Playerów

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoryś z nich bedzie mial analogowe wejscie 7.1 ? Bo chcialem brac panasa DMP-BD80 ,ale wolalbym pionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie beda miec ale to bedzie takie audio jak w sonym 550 - czyli g...o warte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w panasonicu nie jest nic lepiej...

dobre i kompletne audio zaczyna sie od sony 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram na Denona 3800,ale na razie chce kupic cos zeby wypuszczalo po analogu dts hd.Musi mi to na tą chwile wystarczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie zrobisz lepiej inwestując w b.dobre ampli z nowymi dekoderami niż w wysokiego bluray'a i takie sobie ampli :(

wtedy bluray robi tylko za napęd i nie trzeba przepłacać za wymyślne audio

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...dobre i kompletne audio zaczyna sie od sony 5000

Ja osobiście pokładam nadzieje w Oppo BDP-83. Może jakość toru analogowego będzie (na pewno? ;) ) słabsza od Soniaka, ale stosunek cena/jakość będzie nie do pobicia.

Oczywiście, jak w końcu je wprowadzą do normalnej sprzedaży w zapowiadanej cenie 400...500 USD... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w panasonicu nie jest nic lepiej...

;) ... nie słyszał, a się wymądrza ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na areadvd.de zrobili test XXL odtwarzaczy BR dostępnych na rynku europejskim,

no i w podsumowaniu stwierdzili, że najlepszą opcją obecnie jest Denon 2500, który za 800 EUR oferuje co najmniej jakość Sonego 5000.

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest MEGA WOLNY, odpala się sto lat itd. Na takie rzeczy trzeba teraz zwracać uwagę bo pod względem obrazu trudno zobaczyć różnice. Przykładowo: wolę pilota BT do PS3 niż wyświetlacz albo ładną obudowę. Liczy się też co czyta (zdjęcia, AVCHD itp). Rzeczy, które wpływają na komfort ale oczywiście super budowa też się liczy. Jak jest i to i to to mamy idealny produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Areadvd to zrobili test pioneera nr BDP-51FD i przy jego wadach brak profilu 2.0 (Lan) dostal maksymalna ilosc gwiazdek dostepnych w tescie. A co ciekawe BDP-51FD jest w stanach dostepny za 280 USD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gwiazdki na areadvd.de dają za stosunek cena/jakość, a nie tylko za jakość

lepsze, wszystkomające klocki dostają tam np. 8/10 gwiazdek tylko dlatego, że mają zaporową cenę, a w opisie jest, że to najlepszy jakościowo sprzęt na rynku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na areadvd maja juz ceny i terminy wypuszczenia nowych playerow. Super ze na Europe bedzie tez model znany z USA z serii Elite i zastapi model BDP-51FD

Szczerze to juz nie moge sie doczekac. Mam nadzieje ze te 2800 beda warte wydania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw skad im wyszło te 10 gwiazdek skoro ten player nie potarfi wykorzystać sam siebie :angry:

chodzi mi o brak pełnego wsparcia dla DTS HD MA a co za tym idzie- tor audio jest niewykorzystany /chyba ze sie cos zmieniło i pionek wypuscił aktualizacje softu o ktorej nie wiem - nie interesowalem sie tym tematem ze 2 miechy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje 320tka - ma rozsądny stosunek jakości/możliwości do ceny

Jako napęd- wydaje się mieć /nareszcie/ wszystko co potrzebne włączajac AVCHD i JPG ...i pełnego DTS'a

Do LXa nie warto wg mnie dopłacać

Premiera w czerwcu

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co komu dzis analogowe wyjscie ?

Jak ktos sie bawi w HiEnd-i tak kupuje klocki z innej półki cenowej poniewaz za dobry analog zwykle trzeba dopłaciś sporo a za zwykły nie warto dopłacać ani centa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica jest w wygladzie ale dla fanow dzwieku tez jest roznica bo 320 ma jitter reduction dla 2 kanałów a LX dla 5 kanałó. No a w końcu dopłąca się dla dzwieku głównie bo obraz jak wiemy po testach SOny 350/550 a 5000 daje niewielka roznice.

Oczywiscie ważne jest to dla posiadaczy ampli Pioneera .

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóż to - diabeł ukryty jest w szczególe a tym szczegółem w tym wypadku jest .. PQLS dzialajacy tylko z ampli Pioneera...

Tyle że te ampli nie są specjalnie rewelacyjne. Mnie - z racji posiadanego sprzetu - PQLS wogóle nie jest potrzebne

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak w taki przypadku roznica pomiedzy 320 a LX jest niewielka. NO chyba że do środka cos innego włozyli ale tego dopiero dowiemy sie jak ktos przetestuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...