Skocz do zawartości
sergio213

Nowy Blu-ray LG BD390

Rekomendowane odpowiedzi

To może wgraj najpierw starszy firmware a następnie zrób aktualizacje do najnowszego. Może soft się wysypał w tv przy aktualizacji.

Witam

A powiedz gdzie znajdę starszy soft i czy posiadając najnowszy da sie wgrać stary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A powiedz gdzie znajdę starszy soft i czy posiadając najnowszy da sie wgrać stary.

tak, można wgrać stary soft mając nowy, sprawdzane w praktyce wielokrotnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, można wgrać stary soft mając nowy, sprawdzane w praktyce wielokrotnie ;)

Witam

Tylko chodzi mi o soft do bravia 40ex500.Gdzie znajdę starszą wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega podał dobre namiary

Czy posiadając wersję softu do bd390 BD.8.08.532.B jest sens wgrywac inny.Bo czytałem że ten soft BD.8.08.532.B jest jednym z lepszych do tego plajerka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG_BD_390VBB_v808557b.zip

ma ten soft wgrany nowszego nie znalazłem , jak dla mnie jest ok.

może ktoś zaproponuje coś nowszego i skąd pobrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy posiadając wersję softu do bd390 BD.8.08.532.B jest sens wgrywac inny.Bo czytałem że ten soft BD.8.08.532.B jest jednym z lepszych do tego plajerka.

Zostaw ten soft - nowsze coś tam partolą z plikami mkv. Edytowane przez bobw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam zamiar dokupić przenośny dysk dla tego odtwarzacza . Co prawda posiadam już jeden o pojemności 500 Gb ale postanowiłem zwiększyć pojemność. Moje pytanie jaka bezpieczna wielkość będzie prawidłowo "widziana" przez ten model. Mnie interesuje 1,5 lub 2 w 2,5 cala zasilanie USB np.TB WD MyPassport , Seagate Expansion,

TOSHIBA STOR.E BASIC lub ADATA DASHDRIVE HV620.Może ktoś posiada lub ma wiedze na powyższy temat. Ekspedient poradził mi abym się upewnił czy aby na pewno większy niż 1 TB będzie prawidłowo rozpoznawany.

Aby nie zaśmiecać forum przy okazji szukam jeszcze informacji o typie zamontowanego czytnika (lasera) w BD390. Mój się kończy a pojęcia nie mam jaka to wersja lub czy pasuje z innych odtwarzaczy LG np. 370,350 itp. Na aukcji znalazłem kilka ale w opisie brak informacji co do zgodności z 390 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się właśnie zastanawiam nad dyskiem 1TB na filmy HD i zdjęcia w miarę jak najszybszym i w przystępnej cenie, który by śmigał z bd 390. Zastanawiam się raczej nad czymś z WD (przejęli Hitachi) niż nad Seagate (przejęli Samsunga), mimo że większość dysków miałem z seagate to dziś po tych fuzjach nie wiem czego się spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok WD My Passport 1,5 TB działa i jest wykrywany bez najmniejszego problemu.

Niestety nadal nie wiem z jakim typem czytnika w LG DB 390 mam do czynienia. Rozebrałem uszkodzony i niestety ale niema nic co by określało czego szukać. Aukcje dotyczą typów EAZ ..........(i cyfry) na niektórych jest info że pasuje np.do BD 350 ale niestety nie znalazłem do BD 390 ( wiem na pewno że w BD 370 jest identyczny ale tych też brak w informacji. Na pewno nie montowano ich do jednego lub dwóch modeli pytanie tylko jak sprawdzić lub gdzie zaczerpnąć informacji o konkretnym modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wystawiłem mój player na aukcję pora na zmiany. Mój login slawkor1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Mam problem z odtwarzaczem....nie działa mi na plikach mkv. szybkie przewijanie. Zamiast z prędkością 6x przewija mi tylko z prędkością 2x

Jeżeli chcę zwiększyć prędkość na większą rozłącza mi i wczytuje następny plik. Obecnie mam soft z końcówką 08.557B, ale na poprzednim tzn. 08.532B jest (było) to samo. Pliki avi. przewija z maksymalną pędkością.


Proszę o jakąś podpowiedz co mogę z tym zrobić.


Pozdrawiam...

Edytowane przez teklan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być zależne od pliku .mkv a nie od softu playera. Mi niektóre pliki też nie chcą sie przewijać, a uwierz mi mam bardzo mało kapryśny player.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...