Skocz do zawartości
sergio213

Nowy Blu-ray LG BD390

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

HerGregor.Ja mam podłączony odtwarzacz do internetu. Jak uruchamiałem blu-ray to wyskoczyła mi informacja o nowym sofcie.

Pozdrawiam

Edytowane przez Fa1ce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

HerGregor.Ja mam podłączony odtwarzacz do internetu. Jak uruchamiałem blu-ray to wyskoczyła mi informacja o nowym sofcie.

Pozdrawiam

Jak raz mam delinka i po wifi LG BD390 sie nie łączy , wyglada że słaby zasieg LG po wifi bo wszystkie laptopy widza wifi i sygnał podaja że jest ok.

A co do inyernetu to LG jest winnym pokoju niż internet a kabla nie chce mi sie ciągnąć.

Też pobrałem ten nowy soft ttlko czy warto go wgrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak raz mam delinka i po wifi LG BD390 sie nie łączy , wyglada że słaby zasieg LG po wifi bo wszystkie laptopy widza wifi i sygnał podaja że jest ok.

A co do inyernetu to LG jest winnym pokoju niż internet a kabla nie chce mi sie ciągnąć.

Też pobrałem ten nowy soft ttlko czy warto go wgrywać.

To wina routera. Ja mam Netgear-a i wszystko śmiga po wi-fi.

A co do softu to też jestem ciekaw co wnosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie , ostatnio zauważyłem że bd 390 nie czyta mkv ful HD w rozdzielczosci 1920 - 1080 lub zblizonych.

Czy to wina LG że w systemie otwarzacza mam ustawiona rozdziałke HD Redy bo moja plazma tylko HD redy przyjmuje, czy wogóle LD BD 390 nie czyta MKV FUL HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. To najprawdopodobniej wina programu, który te mkv składał.

Kilka stron temu jest dokładnie napisane co i jak.

Mój pierwszy strzał - w mkv są chaptery - BD390 ich nie czyta

Prawidłowo zrobione mkv 1920x1080p z jednym głosem w DTSie działają bardzo dobrze.

Edytowane przez remmyhi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Podłączyłem BD 390 do TV Philipsa 40 cali LCD przez HDMI . Obraz menu ciemnieje , a gdy wejdę w jakieś pliki też jeszcze bardziej , mkv m720p nie chce iść , a xvid idzie tylko obraz jest tak ciemny ze ledwo widac po bokach ekranu ( na środku obrazu panuje całkowita ciemność ) . Dźwięk jest . Problem tylko z tym przyciemnianiem obrazu .

Dodam że przez to samo wejście HDMI i podłączam laptopa i wszystko pięknie śmiga bez problemów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w telewizorze nie masz przypadkiem ustawionego "Dynamic Contrast" na maxa?

Spróbuj pod inne HDMI podłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w telewizorze nie masz przypadkiem ustawionego "Dynamic Contrast" na maxa?

Spróbuj pod inne HDMI podłączyć.

Problem w tym że to TV Philips z 2008 albo 2009 , Menu jest proste bez dynamicznych kontrastów , Mogę tylko zmieniać od 0 do 100 . Jest na 41 ustawione .

Ma tylko 1 wejście HDMI .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem z filmami avi.Na starym plajerku DVD Samsunga filmy te odpalają się a na LG BD 390 nie i podaje brak kodeka.Z tego co czytałem ten LG miał odpalać prawie wszystko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem z filmami avi.Na starym plajerku DVD Samsunga filmy te odpalają się a na LG BD 390 nie i podaje brak kodeka.Z tego co czytałem ten LG miał odpalać prawie wszystko .

no coz, zawsze cos sie znajdze czego BD390 nie "łyknie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z plajerka BD390 jestem zadowolony i to bardzo.Na razie odpaliłem płyty DVD(bardzo ładne skalowanie)oraz jeden film MKV z pendrajwa i też super.Polskie i bardzo proste menu to też duży plusik.

Sprzęt udało mi się kupić za 700zł nowy w sklepie(choć to egzemplarz wystawowy i nie był nigdy w sklepie podłączony)ale gwarancja jest.Piękny dizajn sprawia wrażenie jak by to był sprzęt z najwyższej półki.

Czy opłacało się go kupić.

Pozdrawiam serdecznie.

ps.Soft w plajerku mam BD.8.08.529.B i zatem czy jest sens wgrywać nowsze oprogramowanie.Czy nowy soft coś polepszy(doda np.brakujące kodeki)czy lepiej nic nie wgrywać.

będę wdzięczny za odpowiedz.

Edytowane przez kris666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie wgrywaj. Kolejne softy psuja dzwiek i obraz z filmach mkv. Niektorzy rowniez zauwazyli przyciecia na dvd przy przechodzeniu przez chaptery.

Sent from my HTC Runnymede using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponoc najlepszy soft to LG_BD_390VBBv532, tak ktos tu kiedys pisal, ten ktory masz w tej chwili to chyba pierwsza wersja i z tego co pamietam byly problemy z graniem kilku filmow BD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj a powiedz czy te 700 zł jakie dałem to był opłacalny interes czy trzeba było kupić coś innego obecnie produkowanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem 1200 i nadal nie żałuję...

Mi wystarcza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dałem 850zł rok temu, to byla jedna z ostatnich sztuk dostepnych w pl, nie zaluje tego zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jak już pisałem to swój egzemplarz kupiłem jako model wystawowy który jest w idealnym stanie no i do tego 2 letnia gwarancja więc jestem spokojny.

Mam pytanie o filmy MKV i obsługiwany dżwięk.Koleś na innej stronie napisał że ma problemy z plikami mkv jak mają ścieżkę dżwiękową MKV z DD TruheHD czy DTS-HD a jak jest

MKV z DD to pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim już chyba laser się kończy bo przestaje mi czytać dwuwarstwowe BD . Może ktoś ma na to lekarstwo tylko nie pisać , że czeka mnie kupno nowego playarka :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DD TruheHD i DTS-HD z plików MKV nie czyta.

Z DTSHD musisz wyeksportować CoreDTS na przykład programem TS Muxer.

Z DD nie wiem jak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...