Skocz do zawartości
hipeklego

dvd do Onkyo 805

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Poszukuję dobrego dvd do mojego ampli Onkyo 805, HKTS11, Stereo Monitor Audio RS6 lub KEF iq70 (jeszcze nie zakupione).. zastanawiam sie nad Onkyo dv504..

60% muzyka 40% kino. cenowo max 1000-1100zł. Proszę o ewentualne propozycje lub utwierdzenie w wyborze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Poszukuję dobrego dvd do mojego ampli Onkyo 805, HKTS11, Stereo Monitor Audio RS6 lub KEF iq70 (jeszcze nie zakupione).. zastanawiam sie nad Onkyo dv504..

60% muzyka 40% kino. cenowo max 1000-1100zł. Proszę o ewentualne propozycje lub utwierdzenie w wyborze.

zamiast Onkyo weź pioniera 610 a tak najlepiej to jakiegoś BD może LG 370 , może Sony 550.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamiast Onkyo weź pioniera 610 a tak najlepiej to jakiegoś BD może LG 370 , może Sony 550.

pzdr

ten onkyo z opisu wydaje się bardzo dobrym wyborem co do jakości odtwarzania muzyki, czy ten pioner dorównuje mu w tej kwestii ( dts , super audio, itp... nie znam sie na tym bardzo pisze co odczytałem z opisów)

a jak sobie radzą BD w odtwarzaniu muzyki??

LG to tak szczerze niebardzo mi ta firma leży ;) ,a ten sony przekracza znacznie kwote 1100zł no i przydał by się czasem divix :)

dzieki za zainteresowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem większość blu ray odtwarza myzukę całkiem dobrze a na pewno nie gorzej od tych pseudo "audio" odtwarzaczy DVD ....inna sprawa że za BD z SACD to....no jeszcze nie ma ale jak bedzie to duzo by ci limit przekroczyło :/ (Denon "jedynka" a kosztować bedzie tyle co mały samochód) . Pionek to urządzenie sprawdzane przeze mnie wiele razy i na prawde fajny sprzęt i SACD też odtwarza. w starszych dzd onkyo bebechy są właśnie z Pionków ale to akurat twojego modelu(tej 504) nie dotyczy raczej. wybór należy do Cibie :(

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dvd powinno być dvd a do cd powinno być cd. Skoro słuchasz 60% muzyki koniecznie kup odtwarzacz CD. Do dvd drugi.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z DTS-em w tym Pionku?? jeżeli bede mial nagrany film lub muzykę w tym systemie to da rade? mój ampli posiada ten system czy ewentualnie on pomoże w przetworzeniu tego sygnału?? tak jak pisze bede kupował kolumny stereo MA RS6 lub Kef iq70 i chcial bym kupić (dvd) na miare tych kolumienek..

Czy rzeczywiście jest tylko jedno wyjście dvd i cd??

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to jasne że najlepiej jest kupić osobno CD i osobno DVD ale wtedy bym chyba nie liczył na satysfakcjonujący zakup za 1000zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w kropce ;)

a moze takie rozwiązanie; dvd onkyo 504 - lepsza jakość dzwięku i obrazu, a jak nie bedzie dawał rady z divix-ami to pójdą przez kompa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem w kropce ;)

a moze takie rozwiązanie; dvd onkyo 504 - lepsza jakość dzwięku i obrazu, a jak nie bedzie dawał rady z divix-ami to pójdą przez kompa...

twój błąd polega na tym że uznajesz tą 504 za lepsze źródło dźwieku.... a tak nie jest. Ja nie pisze że 610 jest cudowna ale moim zdaniem wychodzi na to samo co Onkyo a kosztuj ok 600zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako dvd polecam toshibę HD-E1, do kupienia za 350zł. Ma HDMI, skalowanie itd. Zostaje na CD 750zł . Spokojnie kupisz coś fajnego. Ja mam harmana 970, gra jak dla mnie całkiem dobrze.

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że to 350 zł to cena od Ciebie??

faktycznie ta toshiba to kawał dobrego urządzenia (a jeszcze ile może być przyjemności z oglądania filmów DVD HD kupionych za grosze :P ) więc propozycja ciekawa :P w owym czasie sam bym skorzystał :blink:

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po rozpatrzeniu wszystkich za i przeciw zdecyduje się na zakup blu ray Pioneer BDP-51FD po oczywiście wcześniejszym dozbieraniu kaski :) . Serdeczne dzieki wszystkim za pomoc i cenne rady.

Pozdrawiam.

Edytowane przez hipeklego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...