Jump to content
Sign in to follow this  
RS4

Klub VIP na konkurencyjnym forum

Recommended Posts

Witam!
Na konkurencyjnym? forum powstała idea klubu VIP, co o tym myslicie?

RS4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co myśle?
Że pierwsze dwie (100 i 300zł) oferty są skierowane do osób które nie potrafią dochodzić swoich praw,nie znają prawa/strony federacji konsumentów.
[quote name='http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=7051&highlight=vip']- jedna prezentacja domowa wybranych produktów (np. LCD vs LVD vs PDP)
- zwiększenie powierzchni prywatnych wiadomości.
- dodanie powierzchni do umieszczania swoich zdjęć
- opieka serwisowa w przypadku awarii sprzętu.
- możliwość umieszczenia linku/reklamy w podpisie na forum w formie bannera o określonych wymiarach ustalonych z administratorem (jednak nie może to być sklep z branży RTV/AGD)[/quote]

Płace 3 stówy więc mam prezentacje,to chyba jasne.Reszta:
Od banerów mam adblocka bo gdy widze latające gify,jaskrawe jpgi to mi cisnienie skacze.
PW & FOTY - n/c

Złoty vip?
Sorry to nie na moją kieszeń.

Aaa i jeszcze to:

[quote]-integracja członków forum
- wstąpienie do klubu jest jednoznaczne ze wsparciem rozwoju HDTV, dzięki wam się rozwijamy.[/quote]

:)
Integracja,rozwijanie?! (chciałbym zobaczyć jej zaplecze)
Nie chce mi się pisać,
Niech ktoś im rzuci linkiem do zlotu freaków hdtvpolska który odbył się jakiś czas temu.

Wiadomo wolny kraj,każdy ma wybór ale to są czyste mydliny z ich strony :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam się serdecznie,

ponieważ to mój pierwszy post tutaj, więc chciałem się przedstawić:

Mam na imię Artur i jestem administratorem forum.hdtv.com.pl, o którym tutaj mowa, a jest przecież jeszcze kilka innych :).Wiatr doniósł mi informację, iż wypowiada się na temat klubu więc chciałbym zabrać głos.

[quote name='"olatigid"']"możliwość umieszczenia linku/reklamy w podpisie na forum w formie bannera o określonych wymiarach ustalonych z administratorem (jednak nie może to być sklep z branży RTV/AGD)"[/quote]

Jest to ograniczenie z zupełnie innych powodów niż piszesz, mianowicie po co ktoś z branży miałby się reklamować za dajmy x/zł za x wyświetleń skoro może sobie wykupić banner roczny za 300zł?

[quote name='"olatigid"']...bo forum prowadzi w sposób zapewne obiektywny sklep RTV !
sorry, to kolejny kanał sprzedaży, tego nie powinno się robić na forum[/quote]

Jestem pewien, że z tego forum zgłaszają się do Ciebie ludzie i sam wiesz jak to działa.

Na forum jest sporo użytkowników i każdy pisze swoje opinie na tym polega forum, sklep x wyraźnie ma zaznaczone iż reklamuje się i każdy inny chętny może skorzystać z takiej samej formy i także będzie miał zaznaczone, że jest x i że jest sprzedawcą.

Z konsumenckiej strony im więcej ofert bezpośrednich tym lepiej. Po szybkim spojrzeniu widzę, że tutaj jest tak samo, tylko bez bardzo wyraźnych szczegółów.

Odnośnie wspierania forum - chciałem zauważyć iż nie wszyscy zarabiają tyle co w Warszawie i mają koneksje takie lub inne a na funkcjonowanie serwisu i doskonalenie go potrzebne są środki finansowe.


Pomysł bazuje na jednym z najlepszych i największych for elektronicznych (chyba tak się odmienia :) ) na świecie.


jako, że powstał taki wątek czekam na także na wasze opinie.


pozdrawiam

Edited by ar2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja uważam, że konkurencja w każdej dziedzinie jest budująca dla klienta i członka forum, każdy może sobie wybrać to co mu najbardziej odpowiada.
Płacenie za bycie VIP-em? to jest dobre, ale mogę to zrozumieć tylko, że to za duży skok jakościowy w naszych warunkach skoro mentalność nie ta.
@ar2 wiesz o czym mówie(!) kiedy w obronę bierze się "leniuchów" i "nieudaczników",bo właśnie Polska dlatego tak wygląda, że właśnie takich się chroni, broni i znajduje dla nich usprawiedliwienie.
a odnośnie Twojej wypowiedzi dotyczącej olatigid-a to się mylisz-to pasjonat i to czy cos u niego kupisz w dobrej cenie nie zależy czy jesteś członkiem forum, potrafi nawet zrugać jeśli się na to powołasz.
Wszystkiego dobrego.

RS4

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote]@ar2 wiesz o czym mówie(!) kiedy w obronę bierze się "leniuchów" i "nieudaczników",bo właśnie Polska dlatego tak wygląda, że właśnie takich się chroni, broni i znajduje dla nich usprawiedliwienie.[/quote]

No tak nie do końca, ponieważ sam pamiętam jak zaczynałem moje przygody z forami internetowymi i nauka, aby pojąć całą "machinę forum" w niektórych przypadkach może trochę potrwać

[quote]a odnośnie Twojej wypowiedzi dotyczącej olatigid-a to się mylisz-to pasjonat i to czy cos u niego kupisz w dobrej cenie nie zależy czy jesteś członkiem forum, potrafi nawet zrugać jeśli się na to powołasz.[/quote]

Tej wypowiedzi nie rozumiem, a kto nie jest pasjonatem? i nie rozumiem tego drugiego zdania na temat członkostwa i cen i rugania?

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='ar2' date='05.08.2006, 00:22 ']QUOTE @olatigid
...bo forum prowadzi w sposób zapewne obiektywny sklep RTV !
sorry, to kolejny kanał sprzedaży, tego nie powinno się robić na forum


Jestem pewien, że z tego forum zgłaszają się do Ciebie ludzie i sam wiesz jak to działa.


[right][post="7862"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Moja wypowiedź była komentarzem do Twoich słów.
Pzdr.

RS4

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadal nie rozumiem :)

[QUOTE]a odnośnie Twojej wypowiedzi dotyczącej olatigid-a to się mylisz-to pasjonat QUOTE]

Przecież ja nie napisałem o tym, że ktoś jest, czy nie jest pasjonatem

[QUOTE]i to czy cos u niego kupisz w dobrej cenie nie zależy czy jesteś członkiem forum[/QUOTE]

no nie rozumiem a'propos czego jest to zdanie :)

Edited by ar2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ja, jako przyszły prezydent, wypowiem się dyplomatycznie ;)

Czasami się wypowiadam na forum hdtv.com.pl, dlatego mogę być "niestronniczy".
Dla mnie nie ma problemu, czy jakieś forum zamierza za jego pomocą zarabiać.
Nie wiem i mnie to nie interesuje, czy prowadzenie sąsiedniego forum finansuje sklep kikiego, czy też nie, i czy w ten sposób admin chce odzyskać część środków za opłacanie serwera i utrzymywanie forum.
U nas sponsoruje to nasz drogi admin, chociaż nie ma z tego żadnych zysków, po prostu jest pasjonatem gotowym na taki wydatek (ale jak długo jeszcze?).
Inni mogą zacząć myśleć, że można trochę tej kasy "odzyskać", zakładając Klub VIP lub inne usługi.
Może jest to sprzeczne z zasadami (albo lepiej z ideą) forum, ale gdyby ktoś z nas pomyślał chociaż chwilę, że utrzymanie serwera i całego tego bałaganu w kupie, to tytaniczna praca, za którą nikt Ci nie płaci, to może inaczej by się wypowiadał?
Ty się rejestrujesz, logujesz i wymądrzasz, ale ktoś to wszystko za Ciebie wyświetla, no nie?
To jak za komuny, przychodziłeś na boisko, grasz, niszczysz murawę i się nad tym nie zastanawiasz, bo to ktoś inny płaci (Państwo płaci).
A teraz to musisz zapłacić abonament, żeby sobie pograć, bo ktoś inny to sponsoruje za Ciebie, a Ty korzystasz.
Spora część z nas to pasjonaci, niektórzy nawet dali by się pokroić za swoją rację, bo "moja Polska jest bardziej mojsza niż twojsza".
Ale myślę, że trzeba stanąć przez chwilę z drugiej strony i wtedy zmienia nam się punkt widzenia.
Chcesz się tylko wypowiadać na forum? proszę bardzo, jest to dostępne za darmo, ale chcesz mieć jakieś przywileje, to zainwestuj trochę.
Myślę, na koniec mojej wypowiedzi, może nic nie wnoszącej, że nie ma sensu spór o to, czy ktoś chce czerpać z forum korzyści, czy nie i czy to jest etyczne, czy nie, i czy ktoś taki od razu jest mniejszym pasjonatem, czy nie.
Dam jeszcze tylko taki przykład:
mam złotą kartę Citibanku, która kosztuje więcej niż srebrna, i mimo że nie mam z tej złotej karty praktycznie żadnych dodatkowych korzyści (większy limit, prestiż), to jednak gotów jestem za nią zapłacić, bo mam z niej satysfakcję, ot, może próżność? I tak jest też w tym przypadku forum.
Nie ma zatem żadnego powodu do tego, żeby potępiać Citibank i admina forum.
Tak to z grubsza widzę, mogę to sobie, jak wszyscy, skomentować, ale nie mam z tego powodu zamiaru ruszać z krucjatą czy wprowadzać inkwizycję.
A jeśli to zbyt skomplikowane, co napisałem, to znaczy, że już jestem dobrym kandydatem na polityka i droga do Pałacu już niedaleka :P
Pozdrowienia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień dobry :lol:

Ja powiem tyle: ja jestem VIPem HD i jest na tym forum cała elita HD w Polsce. Część z tych osób była na zlocie część nie mogła ale każdy ich zna. Gdzie kiedyś byliśmy? Na hdtv.com.pl Czemu już tam nie jesteśmy?[b] Bo tata KIKI i syn Ar2 [/b]tak poprowadzili forum, że extra jawnie handlują sprzętem RTV (moim zdaniem to był wielki błąd z punktu widzenia nie marketingu tylko prawdziwych maniaków bo można to było rozegrać lepiej:) ale z drugiej strony byłbym w niewiedzy i niebyło by hdtvpolska) . Czy czepiam się tego? Nie!! Szanuję ich bo byli pierwsi i to tam poznałem pierwszych maniaków ale z forum freaków HD zrobił się sklep telewizorów a Nam potrzebne było forum STRIKTE HDTV a nie o całej papce RTV!!! Stąd jest jak jest. Na oko mamy tutaj ze 25 maniaków HD i nieskończoną liczbę nowych twarzy i też maniaków tylko mniej widocznych ale co chwilę widzę i czuje kto ma ostrą zajawkę :)

TYLKO HDTV. TYLKO.

Na tym forum jest nie tylko [b]digitalo[/b]. Ale to nie jest mój tata i chyba logiczne, że podejście jest inne. Ale Digitalo to nie typowy sklep RTV tylko dystrybutor na Polskę takiej ilości marek, że wspomnę tylko o AMOI, Buffalo itd i tego nie sprawdzę nigdzie indziej bo tylko dystrybutor je ma) Fakt - wprodzimy oznaczenia kto jest skąd -Bez tego się nie obędzie.
[b]Ale mamy też kolegów z Sharpa, LG, redaktorów gazet RTV (tak tak) , pracowników np. TVN, czy producentów filmowych itd i co? To jest to! [/b]Czy ktoś widzi, żeby pisał, że LG było super? Nie bo nie było. Itd...przecież na pierwszy rzut oka widać, że tu nie ma żadnego handlu i nie będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Żadnych wiejskich banerków latających itd bo to psuje cały klimat. VIP składek nie będzie hahahaha bo VIPa nie da się kupić. Nim się zostaje :D i nie mam żadnego zdania na temat tych VIPów na hdtv.com.pl bo co to ma wogle wspólnego z zajawką HD? Kolejna reklama sklepu i okej. Rany wszyscy jakoś muszą żyć tak jak napisał Ar2. Tylko to jest wybór między klientami a maniakami HD. Wolny kraj wolny wybór :D Mnie to odpowiada:)

Ale my tutaj rozmawiamy głównie o całym światku HD i to jest tak jak powinno a nie 95% to telewizory (ile można gadać o tym). Wiem, że na hdtv.com.pl lecą dyskusje o TV no bo chyba łatwiej jest pisać jak się ma w domu sklep ze wszystkimi telewizorami. Ale jeszcze raz mówię: nic do tego nie mam. Ja dziękuję ar2, że tu jesteś od tak niedawna (!!) i robisz ruch. Zawsze to kolejny maniak HD. Dzięki!

A ja lecę na dniach do Digitalo potestować AMOIa 42" a potem do Saturna testować CRT HD....tak właśnie wygląda maniactwo i przyjaźń z tymi co mają sprzęt i dają się nim pobawić. Z myśli nie lubię pisać - wolę wymacać i popatrzeć B) I być VIPem ; ) Takim prawdziwym a nie kupionym ;p

Ps. Jeszcze coś: różnica polega też na tym, że nikt nigdy nikomu nie zaproponował na forum tutaj textu typu: zapraszam do mojego sklepu na prezentację itd. To jest ta różnica. Tutaj trudno się zorientować kto jest kto i oto chodzi. Tym się różni freak od typowego sprzedawcy. A kim on jest to już nie ma dla mnie znaczenia. Bo to jest forum HD Frików :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja też pozwolę sobie zabrać głos choć do statusu maniaka i VIPa bardzo mi daleko- zaglądałem na oba fora zanim założyłem sobie konto - jak widać jestem tu. W mojej ocenie to forum było :
1. Czystsze - mniej postów to mniej informacji do przeglądania.

2. Bardziej 'treściwe' . Testy - może nie było ich dużo ale rzucają się w oczy - test blu-raya itp

3. Ponieważ potrzebowałem odpowiedzi na zasadnicze pytania, trochę sobie poprzeglądałem porady. Przykro to stwierdzić, ale na sąsiednim forum na pytania : "Które LCD najlepsze/które wybrać" , odpowiedź była zawsze podobna: "Ostatnio klienci wybierali modele X firmy Y" - mam rozumieć że w związku z tym te modele są najlepsze (dziwnym trafem w przypadku LCD wszystkie z matrycą 1366x768) .
Na tym forum najwyżej nie doczekam się odpowiedzi, ale przynajmniej nie zaproponują mi czegoś, co ja prawie zupełnie zielony w temacie nie bardzo akceptuję na wstępie.

Reszta to kwestia osobistych preferencji, np layoutu, nic tak nie rozprasza jak milion bannerów po bokach, dodatkowo animowanych we flashu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='Gmeru' date='07.08.2006, 15:38 ']Bo tata KIKI i syn Ar2[/quote]
To naprawdę rodzina ? Trafiłem jakiś post w którym ar2 zarzekał się, że jest pasjonatem i ze sklepem z Olsztyna nie ma nic wspólnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że rodzina żadna tajemnica.

[quote]Bo tata KIKI i syn Ar2 tak poprowadzili forum, że extra jawnie handlują sprzętem RTV[/quote]

Bardzo chciałbym zobaczyć ten mój handel sprzętem :rolleyes:


Klub VIP to jedynie nazwa projektu i nie będzie się to tak nazywać, dzięki temu iż projekt się tak nazywa przyciągnęło to uwagę i toczy się dyskusja co jest dobre a co nie - z czego się bardzo cieszę.

[quote]mamy też kolegów z Sharpa, LG, redaktorów gazet RTV (tak tak) , pracowników np. TVN, czy producentów filmowych itd i co? To jest to! Czy ktoś widzi, żeby pisał, że LG było super? Nie bo nie było. Itd...przecież na pierwszy rzut oka widać, że tu nie ma żadnego handlu i nie będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

Tak się składa, że wg mnie bez sensu jest takie licytowanie i pokazywanie, co to nie MY i [b]czego to ja nie zrobiłem [/b][u]w wątku na zupełnie inny temat[/u], Na hdtv.com.pl także są ludzie z Sharpa, Panasonic'a, JVC, JBL'a, redaktorzy, producenci filmowi czy TVN itd. Handlu u nas jeszcze nie ma bo dopiero będzie (mam nadzieję) a reklamodawcy na forum są wyraźnie podpisani. Nie obchodzi mnie czy Digitalo dokłada do tego forum czy nie, na hdtv.com.pl wyraźnie widać reklamy i z tego utrzymywany jest portal, jeszcze jakoś nie było przypadku, żebym odrzucił czyjąś reklamę, ostatnio np, zamiast reklamy e-panasonic była reklama model1.


[quote]Ale Digitalo to nie typowy sklep RTV tylko dystrybutor na Polskę takiej ilości marek, że wspomnę tylko o AMOI, Buffalo itd i tego nie sprawdzę nigdzie indziej bo tylko dystrybutor je ma)[/quote]


Nie da się nie zauważyć, że najlepszy jest Amoi ;)


[quote]A ja lecę na dniach do Digitalo potestować AMOIa 42" a potem do Saturna testować CRT HD....tak właśnie wygląda maniactwo i przyjaźń z tymi co mają sprzęt i dają się nim pobawić. Z myśli nie lubię pisać - wolę wymacać i popatrzeć[/quote]

Niestety nie wszyscy mają takie koneksje i właśnie chciałbym aby klub pozwolił im nie tylko śledzić rynek HD i polegać na recenzjach jednych czy drugich, ale stworzyć system, który pozwoli także innym na przetestowanie sprzętu i to najlepiej w domu.
Na razie marzą mi się publiczne testy sprzętu nie zależnie od tego czy sprzęt będzie brany od digitalo czy e-panasonic czy może prosto z fabryki, testy, w których każdy sam może sprawdzić czy dany sprzęt mu pasuje czy nie, bo tak naprawdę wszystkie recenzje są subiektywne.


Prosiłbym o rzeczową dyskusję na temat klubu, a o forach możemy założyć oddzielny temat i tam porozmawiać.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='ar2' date='08.08.2006, 01:49 ']Oczywiście, że rodzina żadna tajemnica.[/quote]
To już wiem dlaczego z Waszego forum zniknęły posty w którym niepochlebnie wyrażano się o kikim.
A przy okazji, może i kiki zrobił wiele dobrego dla rozpowszechnienia wiedzy o HD ale u mnie poległ na całej lini za numery jakie wycinał aby spopularyzować Wasz portal. ( multikonta na innych portalach, nachalne posty reklamujące dostępny u niego towar)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote]To już wiem dlaczego z Waszego forum zniknęły posty w którym niepochlebnie wyrażano się o kikim.[/quote]

Nie mam pojęcia jaki masz cel pisząc takie [b]kłamstwa[/b], [u]może byś się wysilił trochę, wpisał do wyszukiwarki na forum "kiki" i zobaczyłbyś, że wszystkie tematy są na swoim miejscu.[/u]


Może jeszcze zaraz napiszesz, że mój dziadek był w Wermachcie i zacierałem po tym ślady??

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='ar2' date='08.08.2006, 10:58 ']Nie mam pojęcia jaki masz cel pisząc takie [b]kłamstwa[/b], [u]może byś się wysilił trochę, wpisał do wyszukiwarki na forum "kiki" i zobaczyłbyś, że wszystkie tematy są na swoim miejscu.[/u][/quote]
Zgodnie z sugestią wpisałem frazę "kiki" i wynim był następujący:
"Downloads: Nie znaleziono takiego pliku.
Strony w działach (strony CMPro): Nie znaleziono żadnej strony odpowiadającej zadanym kryteriom.
FAQ: Nie znaleziono takiego pytania.
Fatal error: Call to undefined function Updownload_pntables() in /home/artur/public_html/includes/search/updownload.php on line 77"
Więc się nie sadź.

Natomiast nie zarzucaj mi kłamstwa, ponieważ w tym specjalistą jest Twój ojciec - dowody tego możesz znaleść w jego wpisach na wielu forach i grupach dyskusyjnych.

[quote name='ar2' date='08.08.2006, 10:58 ']Może jeszcze zaraz napiszesz, że mój dziadek był w Wermachcie i zacierałem po tym ślady??[/quote]

Mój dziadek był w Wehrmachcie i tego nie ukrywam ( znak czasów, mieszkał w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie ); a Twój dziadek nie mógł być w Wehrmachcie z jednego powodu - osobników "niepewnych rasowo" tam nie wcielano. Edited by MMP

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote name='MMP' date='08.08.2006, 11:31 ']Zgodnie z sugestią wpisałem frazę "kiki" i wynim był następujący:
"Downloads: Nie znaleziono takiego pliku.
Strony w działach (strony CMPro): Nie znaleziono żadnej strony odpowiadającej zadanym kryteriom.
FAQ: Nie znaleziono takiego pytania.
Fatal error: Call to undefined function Updownload_pntables() in /home/artur/public_html/includes/search/updownload.php on line 77"
Więc się nie sadź.

Natomiast nie zarzucaj mi kłamstwa, ponieważ w tym specjalistą jest Twój ojciec - dowody tego możesz znaleść w jego wpisach na wielu forach i grupach dyskusyjnych.
Mój dziadek był w Wehrmachcie i tego nie ukrywam ( znak czasów, mieszkał w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie ); a Twój dziadek nie mógł być w Wehrmachcie z jednego powodu - osobników "niepewnych rasowo" tam nie wcielano.
[right][post="8040"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]Strona główna i forum to w przypadku hdtv.com.pl dwa różne systemy.
P.S. ta wersja też Ci wyszła

[quote]Mój dziadek był w Wehrmachcie i tego nie ukrywam ( znak czasów, mieszkał w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie ); a Twój dziadek nie mógł być w Wehrmachcie z jednego powodu - Żydów tam nie wcielano.[/quote]


Jestem pod wrażeniem

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie I Panie

Może zakopiemy ten topór wojenny i umówimy się wszyscy na piwo, no może dwa.
Zabawa zabawą, kasa kasą, a życie życiem

Pozdrowionka po wakacjach

braavoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobra widzę, że podniecenie sięga zenitu a ja pokażę Wam coś co spostrzegł kolega Tomek bez widzenia ip a oczywiście okazało się prawdą więc jakie to proste zobaczyć kto ściemnia. Ja widzę ip i proszę:

[img]http://img225.imageshack.us/img225/7168/sciemalq9.jpg[/img]

ar2 i po co zakładasz tyle kont? Zaraz sprawdzę to pewno jest ich już ze 20 ale dzięki naprawdę dokładasz się do ruchu :D

Jak mówię nikt ale to nikt nie zapomni jak twój ojciec zapomniał sobie zmienić konta i sam sobie polecał telewizory a gdzie wszyscy z tego ostro jechali na audio stereo ("super sprzedawcy")

Widać to rodzinne.

I wiesz co? Pamiętasz test Blu-ray? To był pierwszy test na świecie i na forach w US śmieli się z Nas a potem pokłony bili, że Polska coś takiego miała już w maju.

Post poleciał też na hdtv.com.pl i co? Usuneliscie go! AAAAAAAAAAAAAAA to chyba było najwiekszego wydarzenie światowe i bez precdensu a wy jako najwięksi maniacy HD wywaliliście TAKIE COŚ!!!!! To pokazuje jacy jesteście WIELCY MANIACY. ŻAŁOSNE!!!!! NO COMENT.

Proponuje zwinąć manatki i wrócić do Siebie i nie brudzić tutaj i nie wszczynać kłótni. Jeszcze raz mówię: szanuje Was, pewno jeszcze się pojawi kilka innych for kiedyś, wszyscy wspieramy HD, a ludzie sami sobie wybiorą jaki styl wolą. I tyle. Tylko bez kitu: po co ta ściema z tymi kontami itp? Tego wiele osób bardzo nie lubi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drodzy HD maniacy i forumowicze.
Niedopuszczalne jest na forum obrzucanie się inwektywami.
Myślę, że admin zgodzi się, że jeśli dalej tak będzie, to zamkniemy ten wątek.
Parę rzeczy podsumuję i chciałbym wszystkich prosić, żeby tak zostało.
Prawda jest taka, że nas nikt nie sponsoruje, olatigid użyczył nam tylko swojego biura na zlot i za to mu dziękujemy. Ale ani razu olatigid się tu nie reklamował i wie, że tego zrobić nie może, tak się umówiliśmy.
Prawdą jest też, że forum sąsiednie sponsoruje sklep e-panasonic.
Wara nam od tego, żeby to potępiać, likwidować, od czci odtrącać, itd.
To nie nasza sprawa. I my i oni to maniacy HD.
My nie mamy sponsora, oni mają.
My skupiamy się głównie na HD, oni na całym środowisku Audio-Video.
Po prostu się różnimy i nikt nie jest lepszy i gorszy.
Po prostu się różnimy (jako forum, nie jako maniacy).
Zapraszamy wszystkich do korzystania z forum, WSZYSTKICH, miło nam że ar2 nas odwiedza, ja sam jestem u nich zarejestrowany i czasem skrobnę słowo.
To wszystko co chciałem Wam przekazać ja, Wasz przyszły (za 20 lat) prezydent. :D
PS. Trochę osobistych.
Dziękuję tamtemu forum, dziękuję naszym forumowiczom za to, że wymieniając doświadczenia i poglądy wzbogacamy się wszyscy i ja się wzbogaciłem. Uważałem się za omnibusa w kwestiach użytkowch audio-video, ale jak przystąpiłem do forum, to przez te pół roku moja wiedza jest kilkakrotnie wzrosła. A teraz staram się nią dzielić. Za to wszystkim dziękuję.
AreckiW

Share this post


Link to post
Share on other sites
[quote]ar2 i po co zakładasz tyle kont? Zaraz sprawdzę to pewno jest ich już ze 20 ale dzięki naprawdę dokładasz się do ruchu[/quote]

Zapraszam do tego lokalu i zobaczysz ile komputerów stoi na tym samym ip.


[quote]Jak mówię nikt ale to nikt nie zapomni jak twój ojciec zapomniał sobie zmienić konta i sam sobie polecał telewizory a gdzie wszyscy z tego ostro jechali na audio stereo ("super sprzedawcy")[/quote]


Fajnie a co ja mam z tym wspólnego?


[quote]I wiesz co? Pamiętasz test Blu-ray? To był pierwszy test na świecie i na forach w US śmieli się z Nas a potem pokłony bili, że Polska coś takiego miała już w maju.

Post poleciał też na hdtv.com.pl i co? Usuneliscie go! AAAAAAAAAAAAAAA to chyba było najwiekszego wydarzenie światowe i bez precdensu a wy jako najwięksi maniacy HD wywaliliście TAKIE COŚ!!!!! To pokazuje jacy jesteście WIELCY MANIACY. ŻAŁOSNE!!!!! NO COMENT.[/quote]


Oj rozczaruję Cię, bo post o tym, że macie Blu-ray był dużo wcześniej, niż napisałeś go na KOLEJNYM SWOIM KONCIE I NADAL SIĘ ZNAJDUJEoto dowód:

[url="http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=6362&highlight=test+blu+ray"]http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.ph...ht=test+blu+ray[/url]
[quote]Proponuje zwinąć manatki i wrócić do Siebie i nie brudzić tutaj i nie wszczynać kłótni[/quote]

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tym miłym akcentem kończymy ten temacik. I nie bede ripostował bo kto umie ruszyć głową i pamięta stare czasy to wie wszystko a kto nie to i tak nie zrozumie. Jak napisał AreckiW szacun dla wspierających scenę HD w Polsce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...