Skocz do zawartości
bullet2000

Nie moge zgrac "Death Race" uzywajac Any DVD :( czyzby jakies nowe zabezpieczenie ???!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj probowalem zgrac film "Death Race" na HDD uzywajac Any DVD i niestety nie udalo sie :) Wyskakuje komunikat ze naped nie jest gotowy a potem ze wystapil blad. Czy moze to byc kwestia nowego typu zabezpieczenia filmu ?????????

EDIT:

www.slysoft.com - jest nowa wersja , zapewne uwzględnia Twój problem.

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AnyDVD (HD) 6.5.2.7 Beta

--------------------------------------------------------------------------------

6.5.2.7 2009 03 09

- New (DVD): Added support for new protections

- New (DVD): Improved speed of AI scanner with some discs

- New: Power Saving will be disabled during ripping

- Some minor fixes and improvements

http://sandbox.slysoft.com/beta/SetupAnyDVD6527.exe ( BETA )

__________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Muszą być stale nowe wersje bo inaczej nici ze zgrywania nowych pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj probowalem zgrac film "Death Race" na HDD uzywajac Any DVD i niestety nie udalo sie :) Wyskakuje komunikat ze naped nie jest gotowy a potem ze wystapil blad. Czy moze to byc kwestia nowego typu zabezpieczenia filmu ?????????

EDIT:

www.slysoft.com - jest nowa wersja , zapewne uwzględnia Twój problem.

eeetam...ja zgrywam te super zabezpieczone płyty dvdFab 5-jeszcze nic go nie zatrzymało (i jest za darmochę :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A zgrywasz BD, HD-DVD czy DVD?

tylko dvd-moje info było tylko taką małą prowokacją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pytam bo od jakiegoś czasu DVD Fab jest DVD Fab HD Decrypterem... :)

Nie wiem czy "robi" nowe formaty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wersji platinium robił ale już nie robi

jest teraz beta "platinium/gold" gdzie znowu jest opcja ripu BD, nie wiem czy jest stabilna, nie sprawdzałem

5.3.0.6 Beta (March 6, 2009)

http://www.dvdfab.com/docs/index.php/Main/...FeaturesRelease

Edytowane przez djrobus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassałem 30 dniową wersję trial tej bety i pierwsze wnioski po krótkiej zabawie na BD "Matrix":

- działają trzy opcje: cały dysk, film główny, klonowanie

- zripowałem 5 minutowy dodatek, korzystając z opcji "film główny", tworzy się struktura BD na twardzielu z tym dodatkiem, hula na Power DVD bez problemu

- rip trwał około 4 minut

Jak popracują nad betą, to wyrośnie konkurent dla AnyDVD.

Inne opcje przyjmują tylko dysk w formacie DVD, włącznie z sekcją "urządzenia przenośne"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby to był "zdrowy" program, to powinien sobie poradzić w trybie FILM ONLY ze wszystkim ( VC-1 , TrueHD, 24p, napisy) i bez rekompresji

pozwolić na zapis ISO na HDD - to byłoby coś ... Temat się rozwija ( Clown BD ) i miejmy nadzieję, że niedługo ujrzą światło dzienne

w pełni wartościowe twory . :)

Dodatki są w SD, o ile pamiętam, więc ani obrazu, ani dźwięku ocenić nie można ... napisz proszę coś więcej, może się skuszę - opcja

FILM ONLY z wybranym obrazem i dźwiękiem (bez fisiowania z CORE) jest kusząca ... :)

Można mu wczytać ISO ? Choćby z virtualnego napędu ?

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aby to był "zdrowy" program, to powinien sobie poradzić w trybie FILM ONLY ze wszystkim ( VC-1 , TrueHD, 24p, napisy) i bez rekompresji

pozwolić na zapis ISO na HDD - to byłoby coś ... Temat się rozwija ( Clown BD ) i miejmy nadzieję, że niedługo ujrzą światło dzienne

w pełni wartościowe twory . :blink:

Dodatki są w SD, o ile pamiętam, więc ani obrazu, ani dźwięku ocenić nie można ... napisz proszę coś więcej, może się skuszę - opcja

FILM ONLY z wybranym obrazem i dźwiękiem (bez fisiowania z CORE) jest kusząca ... :blink:

Można mu wczytać ISO ? Choćby z virtualnego napędu ?

Pierwszy zonk: beta w ustawieniach ma nieaktywną funkcję "remove BD+" i "remove region code". Matrix został zaakceptowany, pewnie nie ma BD+. Wrzuciłem Narnii Książę Kaspian i d...., sofcik nic nie widzi.

Sprawdziłem Matrixa w "film główny", można wybrać dowolną ścieżkę audio i dowolne napisy, oraz oczywiście tylko film, bez żadnych [beeep]ereli, czy innych reklam. Beta "widzi" TrueHD w tym filmie bez problemu. Z tego co widzę można załadować zarówno dysk jak i ISO (w ścieżce input: włóż dysk/ folder/plik obrazu)

DTS HD MA nie mogę zweryfikować, gdyż beta nie widzi Narnii (z powodów jak wyżej), szkoda... Sądzę jednak, że jak widzi TrueHD, to z HD MA też nie powinno być problemów.

Temat na pewno rozwinie się, ceregiele tak jak kiedyś z DVD, pamiętam jak dziś ;)

Powoli robi się coraz sympatyczniej :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi widzi ISO , to wrzuta ISO po ANYDVD nie jest problemem ( ANY domyślnie - bez korekt i usuwania czegokolwiek)

Jeśli TrueHD zrobisz w Matrixie, to sukces ... 3mam kciuki . :rolleyes:

Aaaa , no i co ważne ... to, że widzi, to nie znaczy , że tak zrobi - może konwertować do CORE ... Jeśli masz bitstream i się zaświeci LOGO, to cacy ! ;)

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawa rozpoczęta (Matrix), zostało.... 8 godzin :rolleyes:

w opcjach: tylko film, trueHD, polskie napisy

zobaczymy efekt jutro

i jeszcze jedno, materiał z BD można zrzucić do ISO

jak jutro zobaczę komunikat "wersja testowa, zrobisz tylko 30 minut filmu" to się znerwię ;)

idzie to jak krew z nosa, teraz pokazuje 14 godzin do końca, w dodatku "testujesz Blu-ray options", zapowiada się jakiś hardcore

Edytowane przez djrobus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabawa rozpoczęta (Matrix), zostało.... 8 godzin :rolleyes:

...teraz pokazuje 14 godzin do końca ........... zapowiada się jakiś hardcore

;):blink::blink: Pionierzy zawsze mają strzały w plecach ... ( i sowite rachunki za energię ) :blink::blink::(

Ciekawym efektów ... daj znać co i jak , choć myślę, że wrzucenie mu obrazu ISO ( po ANY ) byłoby ciekawsze i lżejsze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....choć myślę, że wrzucenie mu obrazu ISO ( po ANY ) byłoby ciekawsze i lżejsze .

I tak zrobię następnym razem.

Zamiast rezultatu, powitał mnie dziś poranny komunikat: "program napotkał na problem i musi zostać zamknięty" :rolleyes:

Z okienkiem, gdzie można wpisać "co się robiło", a potem wysłać to do producenta, co by zdiagnozował problem. Odpuściłem sobie.

Spróbuję z ISO zrobionego przez ANY, a jak znowu zonk, to trzeba czekać na stabilniejsza wersję tego softu.

Jestem optymistą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AnyDVD jest na chwile obecna najlepszy do robienia ripow. Jesli ten programik ci wywala blad to poczekaj na nowsza wersje i wtedy zgrywaj. Jesli nadal nie idzie to zabezpieczenie nie do przejscia jest. Musisz czekac.

DVDFab jest fajny ale kaprysny, jakis czas temu bawilem sie wersja pod BD ale dalem sobie spokoj. Poczekam jak bedzie wersja finalna.

Pod DVD spisuje sie swietnie tak jak stary i dobry Shrink

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj probowalem zgrac film "Death Race" na HDD uzywajac Any DVD i niestety nie udalo sie :( Wyskakuje komunikat ze naped nie jest gotowy a potem ze wystapil blad. Czy moze to byc kwestia nowego typu zabezpieczenia filmu ?????????

EDIT:

www.slysoft.com - jest nowa wersja , zapewne uwzględnia Twój problem.

spróbuj najnowszej wersji 6.5.2.6, mi tez nie chciało zgrać np. King Konga na 6.5.2.2 wywala błąd, na najnowszej bez problemów.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy miał tos problem z zrzuceniem fimu Jumper ?? mi przy 40% zatrzymuje się zrzucanie i wywala błąd ze "naped nie dostepny" z innymi fimlami nie miałem takiego problemu ?? może to od samej płyty ?? mieliście podobne przypadki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NAJ , NAJ , NAJNOWSZA WERSJA ANYDVD 6.5.4.0 - http://static.slysoft.com/SetupAnyDVD.exe

Powodem zwały może być uszkodzenie warsty ochronej płyty, która miała być "niezniszczalna" :blink:

mam mam mam najnowszą wersję i dalej to samo :) chyba jednak będzie zwalona płyta chociaż obejżałem cały film i działał bez zarzutu a zgrać się nie da zawsze na 40% wywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam mam mam najnowszą wersję i dalej to samo :) chyba jednak będzie zwalona płyta chociaż obejżałem cały film i działał bez zarzutu a zgrać się nie da zawsze na 40% wywala.

Zgrałem JUMPERA już jakiś czas temu, nie pamiętam którą wersją AnyDVD ale wszystko poszło bez problemu. Na 100% masz uszkodzoną płytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...