Skocz do zawartości
ggregg

MEGA-TEST: Blu-ray Sony BDP-S360 (wkrótce BDP-S560 i .. )

Rekomendowane odpowiedzi

W ktorym MM masz taka promocję??

Rzeszow - taka cena widnieje w gazetce, promocja trwa dwa dni 2-3 styczen 2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupilem za 480 i myslalem ze to dobra cena - a tu 392.

Pytalem gdzie, bo za tyle to bym kupil moijemu Tacie.

Jezeli do ogladania DVD i Bluray to mysle ze warto.

Ja jestem bardzo zadowolony, w porownaniu do dvd jest wolny, ale w porownaniu do starych Blu-ray - moim zdaniem jest naprawde dobrze.

uruchamianie bez szybkiego startu okolo 15sek.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba jednak jeszcze poczekam az spadnie cena Pioneer BDP-51FD

nie chce robic tak jak bylo z odtwarzaczami dvd i divx

kupilem jeden, potem wyszedl lepszy, i tak w obecnej chwili mam 3 odtwarzacze dvd i 2 odtwarzacze divx, teraz tego nie sprzedam bo nikt nie chce, a wyrzucic szkoda

poczekam az wyjdzie cos naprawde konkretnego w dobrych pieniadzach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena pioneer 51 raczej nie spadnie bo juz dzis ciezko go dostac.

A za tego pioneera mozesz miec 4szt sony 360:).

Jest pioneer 52 ale on kosztuje okolo 2200-2400 tak wiec okolo 6szt odtwarzczy po 400zł - jak dla mnie troche duzo - szczegolnie w rtv gdzie postep z roku na rok jest znaczny.

Jezeli zalezy ci na dobrym audio w stereo to warto zainwestowac w pioneera.

Natomiast ja mam osobny cd do audio i amplituner z dekoderami HD dlatego tez kupilem sony.

Z mysla o tym ze za rok czy dwa wymienie na lepszy w podobnej cenie - bo pewnie ceny jeszcze spadną, nowy model bedzie szybszy i bedzie czytal wiecej formatów.

Zreszta tak samo zrobilem 2 latra temu jak kupowalem bd sharp za 599.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dojscie na nówkę pionka 51 za 1600zł - ostatnia sztuka /fabrycznie w kartonie/ - jakby ktos chcial- kontakt na priva

ale trzeba sie szybko kontaktować. Urzadzenie oryginalnie zapakowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w MM za 570zł. Nic tylko brać. Taniocha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm za 400zł na pewno warto bo to niewielka suma ale z drugiej strony "zaraz" wejdzie 370 który będzie dużo więcej czytać. Ale jeżeli Ci nie zależy np. na MKV (mnie np. w ogóle ) a na tym do czego to jest stworzone czyli filmy BD to łykałbym bez zastanowienia bo to taniocha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

czy za 400 zł warto kupić tego Sony BDP-S360,mam dojście,co myślicie??

Tak jak wspomniał Gmeru, cena jest jak najbardziej ok, jeśli ma służyć do odtwarzania płyt blu ray, czy dvd to warto. Inaczej poczekałbym na s370 które zaoferuje odtwarzanie divxów oraz mkv, tylko też nie wiadomo jak z ceną dokładnie będzie no i oczywiście na premierę trzeba trochę poczekać, jak zawsze rozchodzi się o wymagania wobec sprzętu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam mały problem z tym odtwarzaczem niedawno go kupiłem i nie odtwarza płyt które nagram(płyte którą dostałem z nim odtwarza) maże mi pomozecie jakieś programy czy coś, a i nagrywałem na płyty dvd-r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś obawiam się, że domyślam się w czym może być problem, możesz powiedzieć co dokładnie nagrywasz- jak domyślam się filmy, a w jakich formatach? Bo pamiętaj, że s360 ma stosunkową niewielką gamę do wyboru, także daj trochę więcej informacji to na pewno ktoś będzie wstanie pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś obawiam się, że domyślam się w czym może być problem, możesz powiedzieć co dokładnie nagrywasz- jak domyślam się filmy, a w jakich formatach? Bo pamiętaj, że s360 ma stosunkową niewielką gamę do wyboru, także daj trochę więcej informacji to na pewno ktoś będzie wstanie pomóc.

sorki że tak późno więc tak robie film na format dvd ale nie chce mi sie tak długo czekać az sie zkonwertuje czy jest jakiś sposób aby zrobić go w roździelczości nawet tylko podobnej do hd czy ktoś może mi z tym pomóc????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymek, spokojnie przeczytaj jeszcze raz to, co napisałeś.

Chętnie Ci pomożemy (np. ja). Napisz mi na priv co nagrywasz, na co nie chcesz długo czekać, i o jakie filmy Ci chodzi (z kamery, z sieci, z jakiego formatu startujesz, co chcesz osiągnąć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pewien problem z podłączeniem BDP-S360 z regionu A do Switcha hdmi Thomson.Do switcha podpięty jest LG 390 i Samsung 1400. Wszystko lata bezproblemowo, w momencie podłączenia playera Sony 360 switch nie może ustawić go do odtwarzania.Sam player podłączony bezpośrednio do LCD do HDMI działa bez zarzutu.

Mam pytanie co może być przyczyną? może regionizacja playera.

Proszę o szybką odpowiedz.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Mam pewien problem z podłączeniem BDP-S360 z regionu A do Switcha hdmi Thomson.Do switcha podpięty jest LG 390 i Samsung 1400. Wszystko lata bezproblemowo, w momencie podłączenia playera Sony 360 switch nie może ustawić go do odtwarzania.Sam player podłączony bezpośrednio do LCD do HDMI działa bez zarzutu.

Mam pytanie co może być przyczyną? może regionizacja playera.

Proszę o szybką odpowiedz.

Pozdro

W dalszym ciągu nie udało mi się rozwiązać problemu podłączenia sony 360 przez switcha do lcd, również przez ampli Denona i Pionka po HDMI. Sygnał nie wychodzi na LCD. Co może być tego przyczyną.Proszę o jakieś podpowiedzi/na infolini sony nie pomogli/.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dalszym ciągu nie udało mi się rozwiązać problemu podłączenia sony 360 przez switcha do lcd, również przez ampli Denona i Pionka po HDMI. Sygnał nie wychodzi na LCD. Co może być tego przyczyną.Proszę o jakieś podpowiedzi/na infolini sony nie pomogli/.

Pozdro

Problem rozwiazany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do gniazda usb można podłączyć zwykłego "pena" np.: 4 GB ? Czy trzeba mieć jakiś specjalny wynalazek ?

Co to nikt nie testował tego patentu?

DZIĘKUJĘ ZA LICZNE ODPOWIEDZI. <_<

Edytowane przez norberts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań do użytkowników tego blu raya:

- jak skaluje płyty dvd ? czy występuje jakieś ząbkowanie itp ??? ( poprzednio miałem lg 370 i dvd skalował elegancko )

- jak sobie radzi z odtwarzaniem wypalanych dvd+-r, bd-r i bd-re

- czy odtwarza zwykłe dvixy ? i czy ewentualnie je skaluje ( nowe lg podobno juz to p[optrafią )

- o matrosce to wiem ze moge zapomnieć , w planach i tak mam jakiegos tanka dedykowanego do tego rodzaju plików

- czy obsługuje youtube itp. serwisy

- czy warto jeszcze inwestować w tego playera ??? ( może lepiej sony 370, lg 550 lub panasa 45? )

z góry dzieki za odpowiedzi :)

Edytowane przez acanga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

chciałem prosić o pomoc :)

mam odtwarzacz bdp s360 i chciałbym podłączyć do niego głosniki 5.1

i tu jest mój problem, ponieważ nie robiłem tego nigdy i nie znam sie na tym za bardzo, co muszę kupić zeby to działało? czy trzeba mieć amplituner czy da się bez ampiltunera? jesli trzeba go mieć to jaki? jakie głośniki? jakie kable? itp.jakimi sposobami to wszystko ogarnąć? dodam że chciałbym to wszystko "załatwić" jak najtańszym kosztem, nie interesuje mnie sprzęt za kilka tyś.

z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez skynet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, potrzebujesz jakiś amplituner, coś do czego podłączysz te głośniki i co zdekoduje Ci chociaż DD i DTS. Po taniości: http://allegro.pl/zestaw-5-1-logitech-z906-thx-super-jakosc-wys-24h-i1901856677.html : ) Chociaż jeżeli coś takiego kupuje się do grania/do kompa do filmów to uznawane jest za wypas ; ). Wszystko zależy jaki pokój, jakie warunki itd. Ale to jest opcja budżet ale nadająca się do filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki, a więc jak działają zestway sprzedawane w sklepach, np dvd+głośniki bez amplitunera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...