Skocz do zawartości
Ghrom

Poradnik: (PC) Odtwarzanie ripów płyt Blu-Ray z zachowaniem menu i dodatków

Rekomendowane odpowiedzi

witam

przeglądam od jakiegoś czasu wszystkie posty i nie mogę znaleźć odpowiedzi.ściągam filmy BLU-RAY w części filmów po wypakowaniu znajdują się pliki BDMV i CERTYFICATE , po zrobieniu obrazu ISO i zamontowaniu w napędzie wirtualnym wszystko działa bez zastrzeżeń, jednak problem pojawia się gdy w części filmów znajduję się sam folder BDMV oczywiście ze wszystkimi podfolderami. po zrobieniu obrazu i zamontowaniu w napędzie nie można odtworzyć filmu...przypuszczam że może tak się dzieję bo brakuje tego folderu CERTYFICATE?? czy można ten folder podmienić lub stworzyć ??????

dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

........ściągam filmy BLU-RAY

Nie chwal się tym.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja mam pytanie, jak można zedytować strukturę płyty bluray aby ją na maksa uszczuplić, czyli usunąć reklamy filmów przed głównym filmem lub reklamy wytwórni filmowych itp. Nie wiem jaki plik odpowiada za kolejność odtwarzania poszczególnych plików m2ts. Czy istnieje jakiś program do takiej edycji, czy na płycie bluray jest plik, w którym jest podana ścieżka odtwarzania plików?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja Movie Only opada, ponieważ wybieramy tylko ścieżkę filmową bez menu i wyboru języków, a ja chciałbym mieć możliwość wyrzucenia co niektórych plików. Zależy mi na zostawieniu menu ale nie chce mieć reklamówek filmów itp. Czy jest możliwość takiej edycji płyt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że jest, nazywa się to reauthoring, ale nie wiem czy do BD są dostępne darmowe narzędzia do zaawansowanej edycji. W dawnych czasach DVD, DVDFab pozwalał na kopiowanie płyty z pominięciem (lub odblokowaniem możliwości przeskoczenia) takich "dodatków", przy zachowaniu całej struktury DVD; nie wiem czy dla BD robi takie myki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można także na piechotę usunąć pliki z dodatkami, a plik główny ogołocić z niepotrzebnych składników i dodać do struktury na nowo.

Filmików przd filmem nie usuniesz bezkarnie - to jest tak właśnie pomyślane, abyś MUSIAŁ je obejrzeć przed wejściem do MENU.

Korekta wymaga wiedzy i narzędzi . Możesz ew. zbudować swoje MENU - Kolega Andsie1 jest w tym mistrzem i może Ci poleci jakiś program - zapewne MultiAVCHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można także na piechotę usunąć pliki z dodatkami, a plik główny ogołocić z niepotrzebnych składników i dodać do struktury na nowo.

Filmików przd filmem nie usuniesz bezkarnie - to jest tak właśnie pomyślane, abyś MUSIAŁ je obejrzeć przed wejściem do MENU.

Korekta wymaga wiedzy i narzędzi . Możesz ew. zbudować swoje MENU - Kolega Andsie1 jest w tym mistrzem i może Ci poleci jakiś program - zapewne MultiAVCHD

A to lipa. Myślałem, że jest jakiś plik, który ma ścieżkę odtwarzania i mógłbym jedną ze ścieżek usunąć np. 0034.m2ts, w którym są zawarte reklamy i bluray pomijałby reklamy i przechodził od razu do menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś stworzyć /wyedytować startującą playlistę (mpls) - to wyższa szkoła jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś stworzyć /wyedytować startującą playlistę (mpls) - to wyższa szkoła jazdy.

Jakby miał ktoś jakieś info jak to zrobić to byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...