Skocz do zawartości
paw

Omnia HD po co nam to? Czyli tygodnik Pawła O.

Rekomendowane odpowiedzi

news-shadow.pngGdy dziś rozpoczynają się GSMA Mobile World congress w Barcelonie, przychodzić czas by zadać sobie pytanie nad sensem dodawania dwóch magicznych literek HD do każdego rodzaju sprzętu. Kiedy już, co druga komórka będzie miała w nazwie HD, doczekamy się również zegarków HD, pralek HD, odkurzaczy itd.itp.etc. Tylko gdzie jest logika takiego działania producentów. Telefon firmy HTC Touch HD nie miał komplentie nic wspólnego z wysoką rozdzielczością. Nowa Omnia HD podobno ma nagrywać filmy w 720p. Pytanie czy rzeczywiście będzie to jakość odpowiadająca 720p? I na tyle będzie mojego pisana na dziś, w końcu jest to forum i zapraszam do gorącej i mam nadzieje kontrowersyjnej dyskusji. Czekam na wasze opinie na ten temat. A sam postaram się coś napisać później.
Edytowane przez paw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pod koniec czołówki jak telewizor spada to nie ma kabli hdmi:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma samochód z silnikiem HDi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie czemu nie skoro mamy sporo kanałów na satce o jakości pseudo HD to może pora by w ten sposób zarabiać na innych gadżetach ;) , swoją drogą opiekacz i frytkownicę HD w swojej sygnaturce mam już od ponad roku (sprzętów oczywiście nie posiadam) :lol:

A co potem ? Skończy się boom na HD to będzie eco-friendly albo inne g*wno nie mające się nijak do rzeczywistości i nic na to nie poradzimy ...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie pięknie, ale ciekawi mnie jaki bitrate może byc w tej Omni nagrywając film HD. 8 lub 16 giga plus na karcie micro sdhc max 32gb; nagrywajac szybko zapełnimy karte. Mnie się wydaje czy w tym pda jest złącze hdmi :lol:

Jak dla mnie nie jest to złe rozwiązanie i tak wiadomo że rozwój idzie do przodu i nie stoi w miejscu, tak więc postawili teraz na to nagrywanie, wrzucili system symbian poprzedni na windowsie z jednej strony to dobrze mniej zawieszania sie i restartów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy było to poruszane , po prostu znaczek HD powinien być prawnie zastrzeżony ( spełnienie pewnych min. parametrów tak jak np. HD READY ) i skończył by się cyrk z TVN HD itp. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdy dziś rozpoczynają się GSMA Mobile World congress w Barcelonie, przychodzić czas by zadać sobie pytanie nad sensem dodawania dwóch magicznych literek HD do każdego rodzaju sprzętu......

Ale cóż w tym dziwnego. To ma bardzo głęboki sens marketingowy. Wszystko, dzięki czemu można zwiększyć zainteresowanie określonym sprzętem ma zasadniczy sens dla speców od marketingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę jakość super jak na telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki ten obraz nie zostanie przekazany w nieskazitelnej jakości dalej albo nie zostanie wyświetlony na ekranie który spełnia wymagania co do rozdzielczości to wszystkie te cuda o kant tyłka potłuc.......choć fajnie przenosić filmidło między kompami i w międzyczasie obejrzeć na elefonie - jedyny plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...