Skocz do zawartości
Gmeru

SONY Seria W 5500 opinie, komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

O aktualizacjach dp W5500 to możemy już zapomnieć... Sony nigdy nie rozpieszczało swoich użytkowników w zakresie softu do sprzętu domowego, zresztą zawsze eliminują tylko błędy, nowych funkcji nigdy nie dodają (bo to zagraża sprzedaży nowych modeli).

MustangKóń - u siebie nie widzę opcji aktualizacji sieciowej (soft 1.741)???

Z USB W5500 czyta zdjęcia (np. jpg), muzykę (np. mp3) i filmy (ale tylko avchd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy pilotem od w5500 po dołączeniu przez hdmi idzie streować VAIO VPCCA3S1E/L ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię.

W ogóle takie coś istnieje? Żeby laptopem sterować pilotem od telewizora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z czymś takim.

Swoją drogą, to zastanawiam się, jak to miała by działać - na jakiej zasadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O aktualizacjach dp W5500 to możemy już zapomnieć... Sony nigdy nie rozpieszczało swoich użytkowników w zakresie softu do sprzętu domowego, zresztą zawsze eliminują tylko błędy, nowych funkcji nigdy nie dodają (bo to zagraża sprzedaży nowych modeli).

MustangKóń - u siebie nie widzę opcji aktualizacji sieciowej (soft 1.741)???

Z USB W5500 czyta zdjęcia (np. jpg), muzykę (np. mp3) i filmy (ale tylko avchd)

No ja też mam taki sam soft 1.741 EA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym użytkownikiem, mam nadzieję, że wybaczycie mi odgrzewanie starego wątku. Może kto wie, czy jest jakis upgrade (mam jeszcze oryginalny soft), który pomógłby w odtwarzaniu filmów z USB (na razie są to tylko .mpg, ale jakość jest mało satysfakcjonująca, poza tym są nieproporcjonalnie "spłaszczone"). Co do wpisu MustangKonia - zdjęcia .jpg z USB odtwarzane są bardzo dobrze, choć trochę wolno. Oczywiście szukałem innych rozwiązań, z powodzeniem używam WD TV HD Media Player (filmy .MOV, .avi), ale chciałoby się odtwarzać je z pendrive'a bez dodatkowej "gimnastyki" z konwerterami (albo z czytnika kart podłączonego do USB). Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu o tym nie wspominał, ale od kwietnia dostępna jest aktualizacja firmware 1.752E. (13.03.2013)

Wprowadzone poprawki

  • Funkcja automatycznego strojenia nie pomija usług w przypadku korzystania z wejściowego sygnału RF.
  • Informacje o zdarzeniach w systemie EPG są powiązane z odpowiednimi usługami.

Zainstalowałem ją jeszcze przed wakacjami i nie zauważałem jakichś zmian, ale jak do tej pory nie sprawia problemów na w5500 z zamontowanym UPC MediaModułem CI+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się zepsuł mój piękny 40W5720 :(

Brak obrazu przy podłączeniu do HDMI - obojętnie którego. Wykrywa sygnał ale nie daje obrazu... Usterka powstała nagle.

Oglądałem filmy po XBMC na 2gi dzień po włączeniu komputera na 2gi dzień brak obrazu, na tunerze satelitarnym to samo...

Na szczęści TV jeszcze ma 3 miesiące z 5 letniej gwarancji EXTRA od SONY. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, będę informować na bieżąco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho ciekawy temat bo mam ten sam model i 5 miesięcy do końca 5 letniej gwarancji. Informuj co Ci proponują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV już naprawiony. Szybko łatwo i przyjemnie :)

W Środę zgłosiłem usterkę na infolinii sony, w czwartek zadzwonił do mnie serwisant że sprowadzają części.

W Piątek potwierdził że części dotarły i na kiedy sie umówimy.

Przyjechał dzisiaj, wymienił jakąś płytkę w 10 minut i TV już działa :)

Brawo SONY <3 5 Letnia gwarancja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...