Skocz do zawartości
carlito

Głosniki Tonsil Fenix plus apli.onkyo 605 czy to zagra?

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam od paru dni Onkyo 605 nie wiem jakie dobrac głośniki w cenie do ok 1500 zł czy głośniki Tonsil fenix sie nadaja bo komplet sie mieści w cenie wygląd maja przyzwoity ale nie mam pojecia jak grają nie bede tez miał możliwości odsłuchu ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam od paru dni Onkyo 605 nie wiem jakie dobrac głośniki w cenie do ok 1500 zł czy głośniki Tonsil fenix sie nadaja bo komplet sie mieści w cenie wygląd maja przyzwoity ale nie mam pojecia jak grają nie bede tez miał możliwości odsłuchu ....

lepsze od fenixów są np.

magnat monitor 880 i są tańsze- para ok 600 zł lub np.magnat monitor 1000 supreme w cene ok 880 zł za parę

polecam supreme

słuszalem te fenixy i sa moooocn średnie

p.s.

najlepsze z aktualnie robionych tonsili to siesta wg mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ponoć te tonsile Fenix II dochodzą do siebie po jakimś czasie bo rzeczywiście na początku grają średnio no ale wielkiego wyboru chyba nie mam z resztą chodzi mi o to zeby nie był to jakis chinski szajs bo wielkim szpecem od słuchu nie jestem ale najwazniejsze zeby dzwięk nie był gdzies tłumiony bo wtedy jest kicha sa jeszcze jakieś zestawy Jamo np 406 moze coś takiego choć nie sa za urocze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ponoć te tonsile Fenix II dochodzą do siebie po jakimś czasie bo rzeczywiście na początku grają średnio no ale wielkiego wyboru chyba nie mam z resztą chodzi mi o to zeby nie był to jakis chinski szajs bo wielkim szpecem od słuchu nie jestem ale najwazniejsze zeby dzwięk nie był gdzies tłumiony bo wtedy jest kicha sa jeszcze jakieś zestawy Jamo np 406 moze coś takiego choć nie sa za urocze ...

Jeśli głośniki grają słabo na początku nie licz że będą super grać po wygrzaniu , nie można tego efektu przeceniać .

A tak na marginesie po co zakładasz kolejny temat "głośniki do onkyo 605 za 1500 z"? Robi się bałagan przez to .

Edytowane przez lipa_ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok zgodze sie samochód tez po dotarciu działa lepiej ale parametry wyjsciowe to podstawa co do dubla tematu to poprostu mój brak orientacji w zasadach działania forum ale juz jest lepiej

ale co do samych głosników widziałem e zestawach jakieś prismy i Quadrale i M-audio jest tego sporo tak samo opinii na ich temat wiec jak tu sie dobrze okreslic Coś solidnego w tej cenie bez fajerwerków wygląd również istotny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tonsil siesta to zacne kolumny ale fenix to 5 półek niżej

lepiej kup narazie same przody a za jakis czas dokupisz reszte z serii siest !!

po co masz potem żalować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ok jesli chodzi o Tonsil to jest duża dysproporcja miedzy np fenix a siesta a co z innymi firmami jak np Jamo 406/416/606 m- music /prism czy Quadrum ...No i własnie czy lepiej skaładac cierpliwie coś droższego bo te głosniki z dolnej półki to sie nie nadają i szkoda wydawac kase...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam TONSILE FENIX i uwazam je za dobre.TONSIL stara Polska firma z tradycjami.Jakosc za rozsadna cene.

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie w tych pieniądzach to i tak rewelacji nie ma a chodzi mi przynajmniej o solidny dobrze wykonany produkt a w przyszłości czyli do wiekszego mieszkania to będe mógł sobie juz kombinować dopiero co sie wkrecam w temat muzyki od strony technicznej tylko dlatego ze dostałem ten wzmacniacz i mysle ze moge sie wkrecić a wtedy zapotrzebowanie na lepszy sprzet bedzie bedzie rosło z czasem No i na forum zadam wtedy pytanie które w zbudzi wieksze zainteresowanie bo takie pitu pierdu jak juz nie najnowszy sprzęt i niskobudżetowy do tego ,to widze ze sie cieszy marnym ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Posiadam TONSILE FENIX i uwazam je za dobre.TONSIL stara Polska firma z tradycjami.Jakosc za rozsadna cene.

POZDRAWIAM

dla jednych fenixy bedą ok dla drugich nie , tak jak mowimy tylko odsłuch , ja ukurat znam b.dobrze tonsile i między fenixami a sięstą jest OGROMNA

przepaść na korzyść siest, zdecydowanie warta dopłacenia ok 800 zł za parę.Siesty są zdecydowanie najlepszymi kolumnami w ofercie starego/nowego tonsilu a własciwie protonsilu.Moim zdaniem te kolumienki spokojnie konkurują nawet z kilkakrotnie drożsyzmi zachodnimi produktami.Brzmienie siest bardzo przypomina b&w.

A jezeli chcesz kolumny budżetowe to lepszym pomysłem od fenix bedzie magnat monitor 880 lub supreme 1000.

Edytowane przez Robert Luczynski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie i te sjesty nawet z wyglądu sa piekne wiec moze sie skusze tyle ze ta kasa mnie blokuje no nie jestem maniakiem wiec az tak dobry sprzet mi nie potrzebny no al emówie zeby to nie było badziewie bo zapytam te firmy które wymieniłem jak Jamo to nie ma co sie pchac wogóle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...