Skocz do zawartości
Crash

Test Qboxa HD

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wiem z pewnego źródła, że trwają prace na poprawą tego boxa. Efekty już widać - enigma działa już stabilnie

Ponadto wersja dla odbiorcy końcowego ma posiadać:

- sanki do montażu dysku

- nowy duży pilot

a co najważniejsze obudowa ma być staranniej wykonana.

Poszli po rozum do głowy, może jeszcze zmienią nieco wygląd, bo to co jest to nadaję sie do domu kena i barbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszli po rozum do głowy, może jeszcze zmienią nieco wygląd, bo to co jest to nadaję sie do domu kena i barbie

Na niemieckich forach piszą mniej emocjonalnie, ale bardziej rzeczowo i pozytywniej o Qbox'ie HD. Jak wiadomo samochód ma przede wszystkim jeżdzić, a potem wyglądać. Tak samo z dekoderem, ma dekodować; a póżniej wyglądać. Ma być do kupienia w połowie kwietnia w sklepie w Tychach. Wezmę do ręki to pogadamy. Za to różnica w cenie to gigant. 3000 zł. mniej od D8000 - to jest coś co może porazić. Ciepło pozdrawim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy uda sie tworca poprawic ten tuner na tyle aby wszystko dzialalo jak nalezy.

Co do parametrow ktore ma na poklacie ten Qbox to na obecna chwile rewelacja w tej cenie , ale coz z tego jesli tuner jest tak malo dopracowany, oby wprowadzone poprawki odzwierciedlily w koncu zalety drzemiaca na pokladzie tego Qboxa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nadal niedostępny. Szkoda. :(:blink:

Polski sklep się poddał. Twierdzi, że Qbox HD nie ma licencji. We Włoszech 449 EUR. Natomiast WiFi 72 EUR. Przy kursie ok,4,50 za 1 EUR tj. ok 2300 zł . Jeszcze do tego koszt przesyłki:około 19 EUR z DHL-em w drugiej strefie. W sumie 2400zł. Jednak 2000 zł mniej niż Dreamek 8000. To już jest coś. Czy ktoś już go ma? :rolleyes:;):rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze egzemplarze są już w niemieckich sklepach. Niestety z togo co mi wiadomo, to QboxHD w obecnym stadium rozwoju jest trochę z tyłu nawet za E2 na Kathi.

Co do alternatywy to pozostaje jeszcze właśnie wspomniana przeze mnie Kathi jak i icała seria IPBOX-ów na, które wkrótce też będziemy mieli sprawną E2.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...