Skocz do zawartości
michna666

kino onkyo ht-s5105

Rekomendowane odpowiedzi

około 2och miesiecy poszukiwalem dobrego kina... Zastanawialem sie nad kupnem najtanszego amlitunera yamahy onkyo... i glosnikow w drewnie itd. No i pewnego razu bedac w jednym w sklepie w Gdyni moja uwage przykol zestaw 2.1 Onkyo ls-v501 na pierwszy rzut odrazu rzucaly sie w oczy duze satelitki i bardzo masywny subwoofer! Wszystko ladne swiecace na styl telewizorow samsunga... prosilem o odtworzenie plytki... i sie nie zawiodlem.... dzwiek byl czysty i klarowny... czyste soprany i w miare mocny bas... Ale ze to byl zestaw 2.1 to nie spelnialo moich wymagan... Pan obslugujacy pokazal mi w internecie zestaw 5.1 onkyo i odrazu spostrzeglem ze jest to mlodszy brat tego zestawu 2.1... rozwazalem mocno te onkyo... zwlaszcza ze byl to zestaw za 1400zl, a ze nie potrzebowalem dvd, bo wzielem pod uwage ze filmy ogladac bede z komputera... wiec kupilem do laptopa za 300zl karte dzwiekowa creativa na usb. I potem tez postanowilem kupic te onkyo. Mialem do wyboru o 400zl tansze logitechy (wiadomo jakie) a pomiedzy tym zestawem... Zastanawialem sie potem jeszcze troche czasu i ostatecznie zdecydowalem, zwlaszcza ze potem sie utwierdzilem w tym wyborze, bo zwrocilem uwage ze w ten zestaw wchodzi nie najnizszy model amlitunera firmy onkyo ht-518. Co bylo tez przytwierdzajace... Drugim argumentem bylo tez radio, czego nie mial bym w logach. Ostatecznie zdecydowalem zaowilem i na nastepny dzien kino bylo w domu. Tak jak sie spodziewalem duze satelity glosnik centralny i troche mniejsze tylne w kolorze czarnym w designie telewizorow samsunga... i olbrzymi subwoofer onkyo z 20cm glosnikiem zwalily mnie z nog. Po podlaczeniu zestawu przez kabel optyczny do karty creativa. Odrazu zaczelem sie bawic. Kino mnie zabilo!! Moc jest naprawde nieziemska, polecam go wszystkim ktorzy wachaja sie nad kupowaniem zestawu logow, albo innego kina, bo naprawde warto... Przewrocila mnie ilosc wiekszych bajer regulacji i ustawien. Choc troche na poczatku sie pogubilem w tych ustawieniach, ale mozna to objac po pewnym czasie. Filmy maja przestrzennosc w dtsie, dolby jak i dolby pro logic II jak i w dts neo( ktory do analogowych zrodel i mp3 nadaje sie najbardziej), zwlaszcza jak oglada sie film na 100calowym ekranie projektora i w dodatku w hd :) sama muzyka bez zastrzerzen slucham muzyki wszystkiego rodzaju Tance, Filmowa, Jazz/Chillout i dzwiek naprawde robi wrazenie. Oczywscie zaraz odezwa sie audiofile, bo satelity sa plastikowe, ale zestaw naprawde brzmi dobrze i co tez dobre, dobrze wyglada. Radio tez bez zastrzerzen w zestawie dostajemy dwie anteny, ale ja korzystam z tej kabelkowej i wszystko jest oki rds i dolby pro logic II dzialaja bez zastrzezen. W zestawie dostajemy 5 satelit suba pilot do kierowania cackiem, dosc dlugie kable nie mierzylem, ale satelity tylnie maja kable dlugie na okolo 8/10m czyli wystarczajaco, dodatkowo dostajemy podkladeczki pod glosniki, zeby tak nie drgaly. Jeszcze raz polecam ludziom ktorzy wachaja sie z kupnem kina w tak niskim przedziale cenowym, ale ktorzy chca kino poczuc na wlasnej skorze. To tyle, mam nadzieje ze komus sie to przyda :angry:

Edytowane przez michna666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
około 2och miesiecy poszukiwalem dobrego kina... Zastanawialem sie nad kupnem najtanszego amlitunera yamahy onkyo... i glosnikow w drewnie itd. No i pewnego razu bedac w jednym w sklepie w Gdyni moja uwage przykol zestaw 2.1 Onkyo ls-v501 na pierwszy rzut odrazu rzucaly sie w oczy duze satelitki i bardzo masywny subwoofer! Wszystko ladne swiecace na styl telewizorow samsunga... prosilem o odtworzenie plytki... i sie nie zawiodlem.... dzwiek byl czysty i klarowny... czyste soprany i w miare mocny bas... Ale ze to byl zestaw 2.1 to nie spelnialo moich wymagan... Pan obslugujacy pokazal mi w internecie zestaw 5.1 onkyo i odrazu spostrzeglem ze jest to mlodszy brat tego zestawu 2.1... rozwazalem mocno te onkyo... zwlaszcza ze byl to zestaw za 1400zl, a ze nie potrzebowalem dvd, bo wzielem pod uwage ze filmy ogladac bede z komputera... wiec kupilem do laptopa za 300zl karte dzwiekowa creativa na usb. I potem tez postanowilem kupic te onkyo. Mialem do wyboru o 400zl tansze logitechy (wiadomo jakie) a pomiedzy tym zestawem... Zastanawialem sie potem jeszcze troche czasu i ostatecznie zdecydowalem, zwlaszcza ze potem sie utwierdzilem w tym wyborze, bo zwrocilem uwage ze w ten zestaw wchodzi nie najnizszy model amlitunera firmy onkyo ht-506. Co bylo tez przytwierdzajace... Drugim argumentem bylo tez radio, czego nie mial bym w logach. Ostatecznie zdecydowalem zaowilem i na nastepny dzien kino bylo w domu. Tak jak sie spodziewalem duze satelity glosnik centralny i troche mniejsze tylne w kolorze czarnym w designie telewizorow samsunga... i olbrzymi subwoofer onkyo z 20cm glosnikiem zwalily mnie z nog. Po podlaczeniu zestawu przez kabel optyczny do karty creativa. Odrazu zaczelem sie bawic. Kino mnie zabilo!! Moc jest naprawde nieziemska, polecam go wszystkim ktorzy wachaja sie nad kupowaniem zestawu logow, albo innego kina, bo naprawde warto... Przewrocila mnie ilosc wiekszych bajer regulacji i ustawien. Choc troche na poczatku sie pogubilem w tych ustawieniach, ale mozna to objac po pewnym czasie. Filmy maja przestrzennosc w dtsie, dolby jak i dolby pro logic II jak i w dts neo( ktory do analogowych zrodel i mp3 nadaje sie najbardziej), zwlaszcza jak oglada sie film na 100calowym ekranie projektora i w dodatku w hd ;) sama muzyka bez zastrzerzen slucham muzyki wszystkiego rodzaju Tance, Filmowa, Jazz/Chillout i dzwiek naprawde robi wrazenie. Oczywscie zaraz odezwa sie audiofile, bo satelity sa plastikowe, ale zestaw naprawde brzmi dobrze i co tez dobre, dobrze wyglada. Radio tez bez zastrzerzen w zestawie dostajemy dwie anteny, ale ja korzystam z tej kabelkowej i wszystko jest oki rds i dolby pro logic II dzialaja bez zastrzezen. W zestawie dostajemy 5 satelit suba pilot do kierowania cackiem, dosc dlugie kable nie mierzylem, ale satelity tylnie maja kable dlugie na okolo 8/10m czyli wystarczajaco, dodatkowo dostajemy podkladeczki pod glosniki, zeby tak nie drgaly. Jeszcze raz polecam ludziom ktorzy wachaja sie z kupnem kina w tak niskim przedziale cenowym, ale ktorzy chca kino poczuc na wlasnej skorze. To tyle, mam nadzieje ze komus sie to przyda ;)

Może i się przyda ale obawiam się, że niewiele ludzi przebrnie to końca tej tyrady. Ortografia, interpunkcja ... patrz regulamin.

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...