Skocz do zawartości
Maciejova

N - Czy aby warto?

Rekomendowane odpowiedzi

też mam straszny dylemat,czy nadal zostać z Cyfrą + i może dadzą jakąś ciekawą promocję,chodź bardzo mnie kusi Nka,ze względu na programy HD.

Edytowane przez nula78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
względu na programy HD.

Które wyglądają jak SD, chyba, że coś się ostatnio zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nula 78 HD w N to tylko TVP, Eurosport, MGM i Filmox i powtorki Discovery. O i innych zapomnij. HD tylko z nazwy. Mam obecnie C+ i N i jesli chodzi o oferte programową to C+ jest lepsza. N wybrałem tylko dla LM i tych kilku kanałów HD. Z N- najlepszy jest recorder. Ale juz obsługa, menu, pilot, itp, jesli ktoś używał klasowego sprzetu to porażka.Nawet formatowanie obrazu nie idzie z automatu. Trudno sie przestawić . Wiekszość ogladam i tak w SD C+. Bo na prawdziwe HD i dobre filmy HD to jeszcze trzeba poczekac. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nula 78 HD w N to tylko TVP, Eurosport, MGM i Filmox i powtorki Discovery. O i innych zapomnij. HD tylko z nazwy. Mam obecnie C+ i N i jesli chodzi o oferte programową to C+ jest lepsza. N wybrałem tylko dla LM i tych kilku kanałów HD. Z N- najlepszy jest recorder. Ale juz obsługa, menu, pilot, itp, jesli ktoś używał klasowego sprzetu to porażka.Nawet formatowanie obrazu nie idzie z automatu. Trudno sie przestawić . Wiekszość ogladam i tak w SD C+. Bo na prawdziwe HD i dobre filmy HD to jeszcze trzeba poczekac. :D

Hehe totalna brednia. Nawet na wiki jest ładnie opisana oferta Nki, Cyfry i Polsatu a w tych ofertach Nka prowadzi pod względem oferty programowej a tym bardziej cenowej. Różnice chyba były w cenach VOD o ile pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad kupnem "n"-ki, ostatnio była promocja, że pierwsze 6-mscy za 38zł (wszystkie pakiety), a następne 6-mscy min. 3 pakiety. Umowa oczywiście na rok, aktywacja, dekoder HD 0zł.

Podobno promocja trwała do końca lutego, ale na stronie "N"-ki iedze że jeszcze trwa :)

Niewiem, czy się to tak naprawde opłaca, co myślicie o tej promocji, czy są jakieś haczyki w tej umowie :?

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe totalna brednia. Nawet na wiki jest ładnie opisana oferta Nki, Cyfry i Polsatu a w tych ofertach Nka prowadzi pod względem oferty programowej a tym bardziej cenowej. Różnice chyba były w cenach VOD o ile pamiętam.

Prowadzi pod względem oferty programowej ojjj dawno się tak nie uśmiałem.Oferta filmowa właściwie tylko serialowa/no mały plusik za MGM jak ktoś lubi ciut starsze filmy a reszta hmmm.szkoda słów/.Oferta programów przyrodniczych -no ewentualnie Discovery HD ale sporo powtórek.Sport -praktycznie tylko LM do czerwca a później????.No jak narazie tylko tam -TVP HD i koniec.Tak więc oferta programowa raczej nie za specjalna i jak ktoś wyżej napisał po co nbox recorder jak nie ma co nagrać ale w sumie dobrze,że jest bo rozruszała skostaniałą konkurencję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy platformy, w tym jedna to kabel ASTER.

- główna to N-ka

bo: uwielbiam prostotę menu i MGM & TVP HD oraz Discovery Historia

- ASTER

bo: History HD / NG HD / C+HD / C+ Sport HD

ale także: POLSAT / TV4 / Planet / POLSAT 2 / POLSAT News

Trzecia to CP ale na szafie. W wakacje płacę 30 dniowy pre-paid ( jestem bez umowy) i oglądam w krzakach przez 30 dni.

Jak widzisz nie ma ideału dla każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam eN ... Dla HD i od dziś 16:9 ... Podoba mi się Recorder i jestem generalnie bardzo zadowolony :)

Upc to żenada , a ceny zabijają ... Co prawada mam analog i strzelam czasem tą drogą w Polsat ale zawsze są reklamy :)

P.S. No to eN dała mi 2 złocisze :)

A tak poważnie nie ma oferty idealnej , każdy ma swoje priorytety ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...