Skocz do zawartości
Fantom

Rezygnacia z usługi + ponowne podpisania umowy

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Jestem w N'ce niemal od początku (to już ponad dwa lata). Umowa była na 15 miesięcy.

Do tej pory miałem białego nBox'a + abonament za ponad 80 zł (3 pakiety+Filmbox+HBO).

Filmbox jak i HBO przestały mi się podobać (HBO=kiepska jakość; Filmbox=niekończące się powtórki; obydwa kiepski repertuar).

Tak sobie kombinuję:

1) Zrezygnuję z usługi czyli rozwiążę umowę. Będę musiał oddać nBox'a

2) Powtórnie podpisze umowę załapując się na promocję nRecorder(0zł)+wszystko przez pół roku(38zł)+VOD(30zł).

Ale parę pytań:

- czy będę mógł to zrobić bez problemu? W moim wypadku okres wypowiedzenia to ...... właśnie ile?

- w jaki sposób to załatwić aby podpisać umowę na 12 a nie 24 miesiące?

- rozumiem że po pół roku (czyli gdy promocja się skończy) będę musiał opłacać dalej VOD (coś pisali o 40zł)....?

- podobno poprawili budowę nRecorder'a (nowa cicha wersja) ... czy wszędzie już ją oferują? Czy muszę uważać aby nie dostać starego pudełka?

Sporo tych pytań. Może ktoś przechodził podobną procedurę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okres wypowiedzenia to jest moim zdaniem 3 mies :(

Autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okres wypowiedzenia to napewno 3 miesiace.ale to ze po pol roku musisz dalec oplacac vod to chyba nie prawda.mozesz z niego zrezygnowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Okres wypowiedzenia to napewno 3 miesiace.ale to ze po pol roku musisz dalec oplacac vod to chyba nie prawda.mozesz z niego zrezygnowac

Jeśli nawet, przy 3 miesiącach okresu rozwiązania umowy, aktualna "promocja 0zł" już nie będzie obowiązywać.

Więc kiepska sprawa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1) Zrezygnuję z usługi czyli rozwiążę umowę. Będę musiał oddać nBox'a

2) Powtórnie podpisze umowę załapując się na promocję nRecorder(0zł)+wszystko przez pół roku(38zł)+VOD(30zł).

Raczej małe szanse na powodzenie tej misji :(

W regulaminie wszelkich promocji jest zaznaczone, że dotyczy tylko nowych abonentów, a Ty już się do takich niestety nie zaliczasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej małe szanse na powodzenie tej misji :(

W regulaminie wszelkich promocji jest zaznaczone, że dotyczy tylko nowych abonentów, a Ty już się do takich niestety nie zaliczasz.

Kwestia co rozumiemy przed pojęciem nowy. Nowy jako nigdy nie były czy nowy jako zawiązujący nową umowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kwestia co rozumiemy przed pojęciem nowy. Nowy jako nigdy nie były czy nowy jako zawiązujący nową umowę.

Jak rozwiążesz umowę będziesz nowym. Ja bym jednak rozwiązał, licząc ze za te 3 miechy będzie też jakaś promocja. Ja jestem związany z cyfrą od 10 lat i jak tylko kończy mi się umowa lub zmieniają regulamin to wypowiadam umowę. O dziwo traktują mnie jak bym był abonentem przez 10 lat, bo zawsze jakaś pani lub pan zadzwoni z propozycjami i aneksem do umowy. Zawsze można coś wyciągnąć. W C+ jest tak, że trzeba rozwiązywać umowę z dniem jej wygaśnięcia inaczej załapiesz się na umowę na czas nieokreślony i masz 3 miechy wypowiedzenia.

Próbuj rozwiązać. Niestety nasze platformy pozyskanych abonentów mają w 4 literach.

Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Cyfry dzwonili z promocją jak rozwiązywałem dawno temu umowę, z Nki nikt nie dzwonił, sam musiałem wydzwaniać żeby się dowiedzieć co i jak ze zwrotem dekodera :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nawet, przy 3 miesiącach okresu rozwiązania umowy, aktualna "promocja 0zł" już nie będzie obowiązywać.

Więc kiepska sprawa :)

Ja zrobiłem to tak:

Rozwiązałem umowę z 3 miesięcznym wypowiedzeniem (oddam n-boxa w marcu),płace abonament.

Zawarłem nową umowę na (n-rekordera) nowych warunkach,nie płace abonamentu (promocja), ponieważ w jednym gospodarstwie domowym można posiadać dwa n-boxy:), i szafa gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłem to tak:

Rozwiązałem umowę z 3 miesięcznym wypowiedzeniem (oddam n-boxa w marcu),płace abonament.

Zawarłem nową umowę na (n-rekordera) nowych warunkach,nie płace abonamentu (promocja), ponieważ w jednym gospodarstwie domowym można posiadać dwa n-boxy:), i szafa gra

Gdzie to jest zapisane w regulaminie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zrobiłem . Wypowiedzenie w grudniu , zamówiłem nowy zestaw w necie ( oczywiście promocja )jeszcze przed końcem starej umowy - zdawałem sprzet 12 marca . Wszystko pasuje . Mam jednak pytanie ... czy przy zdawaniu starego dekodera ( kaucja 99 zł ) należy mi sie zwroy kasy za dekoder ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ciekawe, tylko nic nie piszą o kosztach. LINK

Za 0 zł to nie bardzo chce mi się wierzyć. Swoą drogą o jaki kupon chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Za dekoder nie płacisz kaucji tylko opłatę za aktywację usługi na urządzeniu -vide nie należy się jej zwrot.

2. Promocja o której mowa dotyczyła także nbox recorder'a, ale te dekodery się skończyły, więc klienci dostawali białego nbox'a i kupon (voucher) na bezpłatną wymianę na poprawny dekoder w późniejszym terminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wieści ze strony satkuriera dotyczą tylko garstki ludzi posiadająych kupony, nie jest to akcja skierowana do starych abonentów, ci nadal musieliby zapłacić 350 zł za wymianę ? Sam mam białego praktycznie od startu platofrmy i chętnie bym na korzystnych warunkach wymienił sprzęt, zwłaszcza, że teraz recorder obsługuje unicable.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz może link do tej strony SK?

Ja wiem tylko o tej wymianie brakujących na kupony z promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...