Skocz do zawartości
SM1

co wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

[url="http://www.allegro.pl/item113172764_toshiba_37wl66_2xhdmi_super_obraz_promo_14_07.html"]http://www.allegro.pl/item113172764_toshib...romo_14_07.html[/url]
czy
[url="http://www.allegro.pl/item114489185_tv_lcd_lg_37lc2r_gwarancja_raty_nowosc_.html"]http://www.allegro.pl/item114489185_tv_lcd...ty_nowosc_.html[/url]
powyższe LCD będzie dla małżonki (nie do kuchni, tylko do sypialni hehehe) ma służyć do:
- oglądanie TV(cyfra+ , niestety mój dekoder(FERGUSON AF-6318 CR) ma jedynie wyjście RGB? – mam nadzieję, że nie będzie tragedii?.
- małżonka namiętnie gra na PS2 (J&D ratchet itd.)
.... który mam brać (dzisiaj musze się zdecydowac bo kończy się promocja:)

z góry dzięki za odpowiedź

pozdrawiam
SM1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie Toshiba, jest jakościowo lepszym produktem, i oczywiście odbiór znacznie lepszy niż na wspomnianym LG, kalibrator kolorów na pokładzie np...

ale po pierwsze zadbaj o to by dostać fakturę zakupu, nie jakis tam paragon, ale fakturę VAT wystawioną na twoja firmę jeśli jej nie masz to na ciebie jako osobę fizyczną, nie musisz podawać NIPu, na fakturze konieczny jest nr fabryczny TV
po drugie warunki gwarancji na pismie po polsku, takie są obowiazki sprzedawcy, a obawiam się, że tu tego nie otrzymasz,
bez podanych wyżej dokumentów, w przypadku awarii będziesz miał powazny problem,
bez faktury zakupu żaden serwis nie przyjmie ci TV do naprawy...

trzeba naprawdę byc ostrożnym, firma nie rozlicza sprzedaży z fiskusem (VAT 22%) kupujac towar netto w DE, przy tej cenie są na plus najmniej o vat 16%, znany proceder stosowany przez masę allergowiczów, z tego właśnie robią się promocje), ale ciebie to nie boli to ich sprawa, będzie twoja w przypadku kiedy dorwie się do nich fiskus, jak nie bedziesz mial faktury od nich jesteś paserem,
zalecam rozwagę, cena jest bardzo atrakcyjna, po prostu trzeba brać, tylko nalezy zadbać o papiery, które mogą się przydać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś czuje, że już wybrałeś ale napiszę ot tak, że jakbym ja miał kupować brałbym Toshibe. 2xHDMI, marka moim zdaniem lepsza od LG. Poprostu jakoś LG super mi się nie kojarzy.

Różnicy między jakością obrazu napewno wielkiej niema. Trzeba patrzeć na wyposażnie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' date='14.07.2006, 16:57 ']Coś czuje, że już wybrałeś ale napiszę ot tak, że jakbym ja miał kupować brałbym Toshibe. 2xHDMI, marka moim zdaniem lepsza od LG. Poprostu jakoś LG super mi się nie kojarzy.

Różnicy między jakością obrazu napewno wielkiej niema. Trzeba patrzeć na wyposażnie itp.
[right][post="7405"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]
Brak jakiegokolwiek kontaktu ze sprzedającym toshibe skutecznie zniechęcił mnie do jej zakupu hehehe LG bez łaski odbieram w poniedziałek w sklepie (tylko jakoś ten telewizor do mnie nie gada), chyba że macie inną alternatywę zakupu do 5tysięcy (jest samsung M61 ale tylko 32")?
Najważniejsze jest aby zwykła(cyfra po RGB) telewizja wyglądała na nim dobrze – to jest podstawowe kryterium mojej małżonki:) może plazma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='SM1' date='16.07.2006, 15:56 ']Brak jakiegokolwiek kontaktu ze sprzedającym toshibe skutecznie zniechęcił mnie do jej zakupu hehehe LG bez łaski odbieram w poniedziałek w sklepie (tylko jakoś ten telewizor do mnie nie gada), chyba że macie inną alternatywę zakupu do 5tysięcy (jest samsung M61 ale tylko 32")?
Najważniejsze jest aby zwykła(cyfra po RGB) telewizja wyglądała na nim dobrze – to jest podstawowe kryterium mojej małżonki:) może plazma?
[right][post="7473"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

To jezeli ma dobrze wygladac sygnal z cyfry to moze plazma panasa 37? W tej chwili jeden z naj w swojej klasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Mario' date='16.07.2006, 17:31 ']To jezeli ma dobrze wygladac sygnal z cyfry to moze plazma panasa 37?  W tej chwili jeden z naj w swojej klasie.
[right][post="7474"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]
brzmi interesująco:) jakiś link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='SM1' date='16.07.2006, 17:36 ']brzmi interesująco:) jakiś link?
[right][post="7476"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Oj juz wiele razy bylo na tym forum.

Polecam dzial Panasonic oraz co i gdzie kupic.

Dzial Panasonic masz jak na tacy a z gdzie kupic to np.

[url="http://hdtvpolska.com/LG_i_Panasonic-t1415.html"]http://hdtvpolska.com/LG_i_Panasonic-t1415.html[/url]

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Mario' date='16.07.2006, 18:26 ']Oj juz wiele razy bylo na tym forum.

Polecam dzial Panasonic oraz co i gdzie kupic.

Dzial Panasonic masz jak na tacy a z gdzie kupic to np.

[url="http://hdtvpolska.com/LG_i_Panasonic-t1415.html"]http://hdtvpolska.com/LG_i_Panasonic-t1415.html[/url]

pozdro
[right][post="7477"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]
Wielkie dzięki za wsparcie:) (następnym razem przeszukam forum zanim zadam pytanie)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta plazma Panasa 37PV60 wygrała w cuglach testy w Niemczech (Video) i Anglii (What Hi-Fi).
Miała wielką przewagę nad innymi testowanymi TV, zarówno plazmami, jak i szczególnie LCD.
Na plaźmie na pewno Cyfra będzie grała lepiej, niż na jakimkolwiek LCD.
Ekrany LCD są stworzone, moim zdaniem, jedynie do HD. To jest moja opinia i nie chciałbym wdawać się w polemikę tutaj z fanami LCD.
Jest już wielu użytkowników (u nas i u sąsiadów z sąsiedniego forum) plazm Panasa PV60 i wszyscy są zadowoleni, większość bardzo.
No i cena, w znanych sklepach netowych, np. www.hoopla.pl już poniżej 6K zł. Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Praktycznie się zdecydowałem na Panasa:)
Ostatnie pytanie:
Jak plazma Panasa zachowuje się w nasłonecznionych pomieszczeniach?
..... już nie ważne:) kupiłem Panasa i jest po prostu zaj.....fajny! Edytowane przez SM1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='SM1' date='17.07.2006, 06:38 ']Praktycznie się zdecydowałem na Panasa:)
Ostatnie pytanie:
Jak plazma Panasa zachowuje się w nasłonecznionych pomieszczeniach?
..... już nie ważne:) kupiłem Panasa i jest po prostu zaj.....fajny!
[right][post="7489"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]
Gratulacje !!!
Teraz tylko przyda się jakiś fajny odtwarzacz DVD z HDMI, np. bardzo dobry Panasonic S52, albo Pioneer 490.
Oczywiście za chwilę jakiś tunerek cyfrowy HDTV i odjazd.
A jak się logo "wypali" chwilowo, to zlikwidujesz je łatwo, puszczając inny kanał lub najprościej kanał pt.: walka mrówek, czyli kanał bez programu (nasz kolega forumowicz TOmeKK ma logo w postaci ekranu z "walką mrówek", zobacz).
Ta plazma ma jasność 1200 cd, a standardowy TV CRT zaledwie jakieś 400-500.
Więc i tak lepiej będzie świecił w nasłonecznionym pokoju niż stara "bańka". Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...