Skocz do zawartości
jacek1606

KURA PDP LX5090H

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem kurę jak wyżej i mam mały problem, mianowicie:

1. TV ma wbudowany tuner tv/sat wszystko hula prawidłowa tylko na transponderze 4 Hot Birda 11278 V brak jest sygnału ( jakość 0%, moc 0%), podłączam ten sam kabel do fredka 8900 i wszystko ok.

2. Nie można zrobić aktualizacji softu pomimo wykonywania instrukcji zgodnie z instrukcją zamieszczoną :http://www.pioneer.eu/files/support/KURO/PioneerKURO_PDPLX5090H_LX6090H_Update_instructions.pdf

Może ktoś z was zna przyczynę?

Edytowane przez jacek1606

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem kurę jak wyżej i mam mały problem, mianowicie:

1. TV ma wbudowany tuner tv/sat wszystko hula prawidłowa tylko na transponderze 4 Hot Birda 11278 V brak jest sygnału ( jakość 0%, moc 0%), podłączam ten sam kabel do fredka 8900 i wszystko ok.

2. Nie można zrobić aktualizacji softu pomimo wykonywania instrukcji zgodnie z instrukcją zamieszczoną :http://www.pioneer.eu/files/support/KURO/PioneerKURO_PDPLX5090H_LX6090H_Update_instructions.pdf

Może ktoś z was zna przyczynę?

zmien palec na inny mialem to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizowałem fw w 5090H bez żadnego problemu zgodnie w/w instrukcją.

Z pena (FAT 32) po USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aktualizowałem fw w 5090H bez żadnego problemu zgodnie w/w instrukcją.

Z pena (FAT 32) po USB.

A czy do zwykłej Kury (bez H na końcu) jest jakiś nowy firmware ? Czy jest możliwość wgrania menu takiego jak w wersji H ? A może po prostu oprogramowanie z H da się też wgrać na zwykłą Kurę ?? Sprawdzał ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy do zwykłej Kury (bez H na końcu) jest jakiś nowy firmware ? Czy jest możliwość wgrania menu takiego jak w wersji H ? A może po prostu oprogramowanie z H da się też wgrać na zwykłą Kurę ?? Sprawdzał ktoś ?

nie da sie niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, te aktualizacja to tylko kolejne rozszerzenia dla DVB-T w różnych krajach typu: Norway, Czechy itd.

U nas działa DVB-T na (chyba) france. Piszę "chyba" bo sprawdziłem, że działa i odłączyłem DVB-T bo mi kabel ant. przeszkadza.

Liczę na taką aktualizację fw, która wyprostuje błędy obecnej wersji i PL wersja też by się przydała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...