Skocz do zawartości
picasso696

Problem z Philips 32pfl9613d\10

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ten telewizor głównie pod playstation 3, ale mam problem. Mianowicie, gdy włączę HD Natural Motion to gry mają strasznego laga, a czasami górna część ekranu nie nadąża za dolną. Czym to może być spowodowane.

Po drugie, czy istnieje mozliwość włączenia 100 Hz bez włączania HD Natural Motion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu wielu stron, dowiedziełem się, że input lag przy włączonym HD NM wynosi 200 ms i jest to normalne.

Co do nienadążania górnej części obrazu za dolną jest to spowodowane tym,że grsa nie miała synchronizacji pionowej.

Ale mam inny problem. Mianowicie gdy gram w gry to są strasznie duże smugi, chociaż TV ma czas reakcji 2 ms. Podłączyłem PS3 do jakiegoś LG z czasem reakcji 4 ms i obraz był praktycznie bez smug. Czy telewizor powinienem oddać na gwarancję, i czy w ogóle przyjmą TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,

nie ma szans na grę bez lag'u przy włączonym trybie HD.

Co do smug: spróbuj ustawić redukcję szumów na minimum, lub całkowicie ją wyłączyć.

Powinno pomóc.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem już wszystkiego. Przestawiałem wszystko co się dało i nic to nie daje, smugi jak były tak są dalej.

Do tego na praktycznie całej matrycy są jasne i ciemne pionowe pasy i nie wiem co z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem test na smużenie z wahadełkiem (http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=7358) i smuga była przez połowę drogi wahadełka. Dla porównania dodam uruchomiłem wahadełko na laptopie (DELL Vostro 1500) i praktcznie smugi nie było.

Czy mogło się stać coś z matrycą w telewizorze, jeżeli tak to co?

PS. Wahadełko uruchamiałem z ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...