Skocz do zawartości
MMP

ONKYO TX-SR805

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekawe jak mi sklep gwarancje zrealizuje (wlasnie od zakupu minelo 13 mcy....)

Przykro mi stary!

A gdzie kupowales i czy przedluzyles gwarancje na 3 lata rejestrujac sie na:

klik?

Pakuj sprzeta i wysylaj jak najszybciej!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rtv mix w Lodzi

wydaje mi sie ze oni to chyba sciagneli z Niemiec... i ze dali mi 24 mce gwarancji...

sprawdze jutro bo jeszcze fv z biura rachunkowego nie wydobylem

dam znac jak poszlo...

Takie mam pytanie. czy jak wam sie onkyo palilo to tez kondesatory strzelaly? czy jakos spokojniej?

bo u mnie huk byl doscv potezny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie mam pytanie. czy jak wam sie onkyo palilo to tez kondesatory strzelaly? czy jakos spokojniej?

bo u mnie huk byl doscv potezny

to palenie się onkyo to taka częsta przypadłość ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy czesta to nie wiem ale jak widac pare sztuk sie w Polsce spalilo szczegolnie przy bi-amplingu z tego co da sie wyczytac... a w sklepie maja urlop do konca lipca :) i lipa z naprawy poki co, zamowilem wlasnie na allegro jakiegos starego ampli sony stereo zeby jakos TV miec chociaz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

myślę o zakupie ONKYO TX-SR805 i mam pytanie; w specyfikacji TX-SR806 na stronie ONKYO znalazłem, że obsługuje on x.v. Color, natomiast w specyfikacji 805 nic na ten temat nie znalazłem.

Posiadam telewizor LCD obsługujący x.v.Color. Czy 805 obsłuzy tę technologię gdy przepuszczę sygnał z odtwarzacza BluRay przez 805 do telewizora?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja sie orientuje to to jest do kamer nie do filmow, a jakie to masz filmy z tym dodatkiem kolorow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja sie orientuje to to jest do kamer nie do filmow, a jakie to masz filmy z tym dodatkiem kolorow?

Aktualnie nie mam materialow z tym dodatkiem, ale czy w przyszlosci nie beda dostepne filmy na BD z ta technologia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jakies prezentacje, ale nie filmy, oni nawet wiecej klatek nie chca dac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie

Moje sliczne onkyo 805 padlo w sobote podczas ogladania Kubusia Puchatka :lol:

W srodku cos wybuchlo, polecial dymek (zapewne kondesator + mosfet) i jest lipa...

przy probie wlaczenia na ampie sie cos tam pojawia, wylacza sie i zaczyna migac diodka czerwona...

Ampli mialem polaczone w bi-amplingu + center....

Jestem ciekawe jak mi sklep gwarancje zrealizuje (wlasnie od zakupu minelo 13 mcy....)

współczuję, mam co prawda 875 ale to ta sama "rodzina" i też w bi ampingu, grzeje się niemiłośiernie i dla tego profilaktycznie staram się nie grac dłużej niż 2 godziny, później przerwa na schłodzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko do Forumowiczów;

czy ONKYO TX-SR805E różni się czymś od ONKYO TX-SR805, czy to tylko seria produkcyjna?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :P

a czy ktos wie moze gdzie go mozna jeszcze dostac w kolorze czarnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma w sprzedazy

mozesz kupic czarna uzywke, albo nowy srebrny ale trzeba szukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma w sprzedazy

mozesz kupic czarna uzywke, albo nowy srebrny ale trzeba szukac

hmm, to kiepsko, a czy TX-SR876 jest wolny od tych problemow z HDMI ktore ma 806 (nie przepuszcza BTB i WTW)?

Wie ktos moze kiedy wchodzi nowa seria xx7? Moze TX-SR876 cena spadnie nieco jak nowa seria wejdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Czy jest możliwość całkowitego wyłączenia wyświetlacza na panelu głównym. Przestał mi świecić a ja nie wiem czy czegoś przez przypadek nie wcisnąłem na pilocie. W instrukcji nic o tym mowy nie ma, ale chciałbym być pewny zanim oddam do serwisu. Dzięki z góry za odpowiedź.

Edytowane przez nimro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i próbowałem. Niestety zmienia się tylko niebieskie podświetlenie gałki "master volume". Żadnej różnicy na samym wyświetlaczu nie widzę. Próbowałem resetu do ustawień fabrycznych, wyłączenie z prądu, ale nic to nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie włączyles tryb pure audio, w ktorym ta wyswietlacz wylacza sie.

Trzeba nacisnac przycisk - stereo lub surround

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym włączył tryb pure audio, miałbym podświetlony w/w przycisk. Niestety włączenie stereo i surrand nic nie dało. Chyba pozostaje mi odwiedzić serwis. Dziękuje serdecznie za dotychczasowe porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie.. help potrzebuje

moje onkyo 805 nie chce wspolpracowac z ATI radeon 4600. tzn nie mam dzwieku-na ampli mam brak sygnalu..

co ciekawe wideo idzie bez problemu, CCC wykrylo TX-SR805..

zainstalowalem najnowsze sterowniki do ati i do realtka i lipa totalna..

znalazlem ze podobny problem ludziki mieli z 606.. ale tam przelaczenie do hdmi1 rozwiazywalo sprawe.

jakies rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiazanie jest banalnie rposte.. ustawic 720p as output.. (1280x720). pytanie nr 2: jak wyslac do ampli DD albo DTS? bo i amplituner ciagle pokazuje multichannel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

a co sądzicie o ONKYO TX-NR 807?? czy ktoś go słyszał?

Przyłączam się do pytania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten ampli od paru dni i na razie w porównaniu ze starą Yamahą 450 jest super. Nie zdążyłem jeszcze przesłuchać nawet drobnej części dvd i bd ale to co już przesłuchałem zrobiło na mnie wrażenie. Jeżeli interesują kolegów konkretne parametry, to chętnie w miarę możliwości odpowiem.

P.S

Jako nowy forumowicz pragnę się serdecznie przywitać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...