Skocz do zawartości
Gość

Jakie TV do Playstation 3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witajcie,

Na jesieni pojawia się nowa konsola Playstation 3 a wraz z nią pretekst żeby nabyć telewizor który wykorzysta jej możliwości :P

Chciałbym Was, doświadczonych w temacie spytać oradę- jakie TV ? wiadomo że PS3 będzie obslugiwać dyski blu-ray w 1080p, jednakowoż większość gier będzie w 720p. Chciałbym znaleźć rozsądny kompromis, aby i gry wyglądały świetnie i filmy też. Na razie skłaniam się do zakupu telewizora LCD, ale nie nie mam zielonego pojęcia, czy potrafią dobrze skalować obraz tak żeby niezależnie od źródła sygnał był wyświetlany w natywnej rozdzielczości matrycy.

Przyjmijmy że budżet na zakup TV to 10k, zakup na jesieni lub zaraz na początku przyszłego roku.

Pozdrawiam,
M

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem nie ma oczym że tak powiem dyskutować ; ) Jeżeli chcesz coś kupić na przełomie roku to robisz najlepiej jak możesz bo wtedy właśnie będą już nowe linie telewizorów 1080p (tak zapowiadają)...my wszyscy na to czekamy...teraz nie ma z czego wybierać. Napewno będą 1080p od Samsunga tylko czy zmieścisz się w 10K? Trudno powiedzieć. Teraz możesz conajwyżej kupić AMOIA 42" który "ma" 1080p. Nic więcej nie ma w tej cenie. Jeszcze Pionek za 30K. Czekamy czekamy wszyscy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

[quote name='Gmeru' date='10.07.2006, 23:41 ']Nic więcej nie ma w tej cenie. Jeszcze Pionek za 30K. Czekamy czekamy wszyscy :P
[right][post="7294"][/post][/right][/quote]
Hm, no to może projekcyjny ? Sony wprowadza nową linię SXRD, 1080p za 3 tys $ w sierpniu w USA. Ale czy nie jest za ciemny ? Widziałem w MM Grand Wega 50', 720p i jak dla mnie był za ciemny ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A co powiecie na ten model : [url="http://www.consumer.philips.com/consumer/catalog/catalog.jsp?fhquery=fh_secondid%3D37pf9830_10_pl_consumer%26fh_start_index%3D10%26fh_location%3D%2F%2Fconsumer%2Fpl_PL%2Fcategories%3Ccatalog_pl_consumer%2Fcategories%3Ctv_gr_pl_consumer%2Fcategories%3Cflat_tv_ca_pl_consumer%26&productId=37PF9830_10_PL_CONSUMER&activeCategory=TV_GR_PL_CONSUMER&fredhopperpage=detail.jsp&language=pl&country=PL&catalogType=CONSUMER&proxybuster=MFOP3PIMOMUEJJ0RMRESHQVHKFSEKI5P"]Philips 37PF9830/10 [/url]

Full HD, itp itd :P jestem ciekaw opinii o tym modelu, mam 'koneksje' w Philipsie i będę mógł nabyć sporo taniej niż w hurtowniach nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='albz74' date='11.07.2006, 21:31 ']A co powiecie na ten model : [url="http://www.consumer.philips.com/consumer/catalog/catalog.jsp?fhquery=fh_secondid%3D37pf9830_10_pl_consumer%26fh_start_index%3D10%26fh_location%3D%2F%2Fconsumer%2Fpl_PL%2Fcategories%3Ccatalog_pl_consumer%2Fcategories%3Ctv_gr_pl_consumer%2Fcategories%3Cflat_tv_ca_pl_consumer%26&productId=37PF9830_10_PL_CONSUMER&activeCategory=TV_GR_PL_CONSUMER&fredhopperpage=detail.jsp&language=pl&country=PL&catalogType=CONSUMER&proxybuster=MFOP3PIMOMUEJJ0RMRESHQVHKFSEKI5P"]Philips 37PF9830/10 [/url]

Full HD, itp itd :P jestem ciekaw opinii o tym modelu, mam 'koneksje' w Philipsie i będę mógł nabyć sporo taniej niż w hurtowniach nawet.
[right][post="7324"][/post][/right][/quote]

[url="http://hdtvpolska.com/PHILIPS_42_PF9830-t100.html"]http://hdtvpolska.com/PHILIPS_42_PF9830-t100.html[/url] tutaj była mowa o 42 ale też w temacie jest o 37"
Dziwne bo na stronie jest napisane że 1080p a zawsze była mowa że nie ma 1080p. Ale tak czy siak to jest bardzo dobry telewizor. 42" miał problemy z granatem zamiast czerni pod kątem ale ten tego problemu nie ma. Jeżeli Cię stać na niego to możesz spokojnie go brać tylko co z tym 1080p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 11k więc cena zbliżona do Toshiby. Właśnie nie było porównania Toshiby 42" TureHD i tego Philipsa wersji 42". Przydałoby się takie porównanie. Kto się podejmie :P?

[color="red"][b]Edit[/b][/color]
Ja to chyba po pijaku pisałem :D.

Oczywiście 11k kosztuje Philips 37" PF9830/10.
Więc cenowo Toshiba 42" wypada dużo lepiej.
Ale i tak zobaczył bym porównanie :) obu 42-ek. Jeżeli już nie ma granatowej czerni w "Philipku", który jest bardziej rozpoznawaną marką TV w Polsce... ale nadal drogą ;]...

Edytowane przez ant3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
[quote name='Gmeru' date='11.07.2006, 23:30 '][url="http://hdtvpolska.com/PHILIPS_42_PF9830-t100.html"]http://hdtvpolska.com/PHILIPS_42_PF9830-t100.html[/url] tutaj była mowa o 42 ale też w temacie jest o 37"
Dziwne bo na stronie jest napisane że 1080p a zawsze była mowa że nie ma 1080p. Ale tak czy siak to jest bardzo dobry telewizor. 42" miał problemy z granatem zamiast czerni pod kątem ale ten tego problemu nie ma. Jeżeli Cię stać na niego to możesz spokojnie go brać tylko co z tym 1080p?
[right][post="7326"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

Czytałem właśnie na avforums że ten TV nie ma 1080p ale jak można coś takiego (Full HD) pisać na stronie w przypadku TV za 15 kawałków ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='albz74' date='12.07.2006, 00:02 ']Czytałem właśnie na avforums że ten TV nie ma 1080p ale jak można coś takiego (Full HD)  pisać na stronie w przypadku TV za 15 kawałków ??
[right][post="7334"]<{POST_SNAPBACK}>[/post][/right][/quote]

No wlasnie on nie ma 1080p. Pisza tak od samego poczatku czyli od bardzo dawno (styczen? czy nawet wczesniej byl juz ten filip). Robia w bambucho...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki trzeba cierpliwie czekać albo kupić sobie np. Amoia tylko przecież PS3 jeszcze niema :) Spokój tylko może uratować nasze kieszenie :)

Pozatym jak ktoś chce kupic coś 32 albo 37" to może spokojnie uderzać w to co jest w sklepach....to są za małe przekątne żeby zobaczyć różnice aż po 1080p ......już wiele razy to pisałem i będę powatarzał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...