Skocz do zawartości
wadbrum

Panasonic BD30 blokada regionalna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !!!
Mam problem z blokadą regionalną Panasa BD30, właśnie przywiozłem go sobie z USA i okazało się że praktycznie żadne DVD nie chodzi sad.gif
Wiedziałem że tak może być ale nie wiedziałem że aż na taką skalę !
Moje pytanie brzmi. CZY KTOŚ WIE JAK SKASOWAĆ BLOKADĘ REGIONALNĄ W TYM ODTWARZACZU?
Szukałem kodów wpisywanych z pilota ale do tego modelu nic nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro zdawals sobie sprawe z tego to po co wiozles czytnik do polski ? Na tym odtwarzaczu beda ci chodzic tylko plytki REgionu USA lub free region i dotycz to tez BLu ray ,mozesz twoje dvd specjalnym programem przegrac ust. free region 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='wadbrum' post='135678' date='09.12.2008, 10:21 ']Witajcie !!!
Mam problem z blokadą regionalną Panasa BD30, właśnie przywiozłem go sobie z USA i okazało się że praktycznie żadne DVD nie chodzi sad.gif
Wiedziałem że tak może być ale nie wiedziałem że aż na taką skalę !
Moje pytanie brzmi. CZY KTOŚ WIE JAK SKASOWAĆ BLOKADĘ REGIONALNĄ W TYM ODTWARZACZU?
Szukałem kodów wpisywanych z pilota ale do tego modelu nic nie mogę znaleźć.[/quote]


Kupiłem ponieważ tam ( w USA) są po 210$ , czyli dość tanio a druga sprawa to istnieje kod wpisywany z pilota którym można zmienić odtwarzacz na multiregionalny. Jednak ten model plejerka jest narazie na tyle rzadko spotykany że mam trudności ze zdobyciem owego kodu. Znalazłem "firmy" nie w Polsce gdzie można ten kod kupić....... ale narazie szukam i pytam... może akurat....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jezeli nie uda ci sie go odkodowac to 600 zl poleci w bloto :/ Musze przyznac ze niezly agent z Ciebie ,ja bym czegos takiego nie zrobil :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma prostego kodu z pilota. Jest ciąg sygnałów, które można wysłać PC, PDA czy programowalnego pilota. To działa na wszystkich Panasach. W UK można specjalne piloty kupić które zdejmują region. Oczywiście zdjąć w ten sposób można tylko region DVD. Blu-ray zostanie A czyli sobie w PL kupionych płyt nie obejrzysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można jeszcze [url="http://www.bluraymods.com/ourproducts-detail.asp?id=109"]tak[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO właśnie jestem po"operacji" wlutowania chipa do mojego BD30 :lol:

HULA jak ta lala...

Plejerek uratowany !!!, Chipa kupiłem na www.jvbdigital.nl , świetna strona i firma. Polecam jak by ktoś szukał tego typu gadżetów co ja.
DVD jest multiregionalny a region Blu-ray ustawiam na pilocie jaki chce :)

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluje! A ile zapłaciłeś z transportem? Pytam bo też zasatanawiam się nad modyfikacją swojego Pasikonika :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chip w wersji "DIY" czyli zrób to sam :P kosztował 79 Euro ,przesyłka 12Euro (pocztą) doszła po 3 lub 4 dniach.
No nie jest to mało i drugi raz już chyba bym tak nie zrobił. Chyba że trafiła by się okazja kupić jakiś bardzo nowy sprzęt w bardzo dobrej cenie a USA takie okazje bywają bardzo często .....
Montaż raczej bardzo łatwy szczególnie dla kogoś kto już trzymał lotownice w ręku.
pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='wadbrum' post='137816' date='21.12.2008, 11:18 ']... bardzo nowy sprzęt w bardzo dobrej cenie a USA takie okazje bywają bardzo często .....[/quote]
Też tak uważam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...