Skocz do zawartości
Headstar_PL

Nakoksowana Promocja Cyfra+ :)

Rekomendowane odpowiedzi

Cos cicho na forum, albo przeoczylem, chociaz przegladalem dosc gleboko...
Chyba najmocniejsza oferta w tej chwili na rynku. Zwlaszcza dla tych ktorzy zastanawiali sie nad wyborem miedzy druga platforma do domu.
Umowy na 13 miesiecy - to najwazniejsze.
Pakiety tansze o 50 % przez 10 miesiecy
C+ za darmo przez 12 miesiecy
Kanaly HD (wszystkie z oferty) za darmo przez 4 miesiace (procz grudnia) - bez koniecznosci ich dokupowania po okresie darmowego ogladania.
Dekodery przez 10 miesiecy za darmo na wynajem.

PC chyba "zabity" tym posunieciem C+ (zabity w sensie ilosci pozyskiwanych abo, chociaz wg mnie kto juz mial zostac ich klientem, ten zostal).

W efekcie wojny promocyjnej zyskal klient, bo moze ogladac teraz dwie platformy w cenie jednej - liczac wszystkie promocje w n i C+ mozna oszczedzic sporo gotowki.

Jako ze konczy mi sie z dniem 31.01.2009 umowa na Multipakiet C+, zawarlem juz nowa, na abo Cyfry+.

Jeszcze cos co moze okazac sie istotne - nie trzeba "kupowac" anteny w tej promocji i placic 50 czy 99 zl. Aktywacja to jedyne 1 zł.

I miła obsługa. Rano zadzwonilem na infolinie C+, odebral dosc kompetentny pracownik, wyjasnil wszystko dosc szybko, powiedzialem gdzie chce odebrac dekoder, nastepnie po godzinie oddzwonila pani z punktu, poinformowala iz odlozyla dla mnie sprzet i zapytala kiedy sie pojawie bo ustawia sie kolejka .... :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie tutaj poszła dyskusja też o C+ [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=13888"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=13888[/url]

Ale fakt faktem, że CP w tym momencie odstaje mocno. Oczywiście pewno nawet do połowy ludzi nie dotrze, że konkurencja ma lepiej ale jednak CP, będzie musiał zacząć się lepiej starać bo coraz bardziej będzie wychodzić przepaść technologiczna i za pół roku może być już smutno dla abonenta CP gdy jego kumpel będzie miał wodotryski a on nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Duzo zalezy od dystrybutora, a raczej od tego jakie ma prowizje za sprzedaz poszczegolnych platform. Mimo wszystko swiadomosc spoleczenstwa nie jest zbyt wysoka, klientow wczesniej zapoznanych z oferta, opcjami etc. nie jest duzo, wieszkosc przychodzi do dystrybutora ze sladowymi informacjami i wiedza, a wtedy bardzo latwo takiego klienta odpowiednio nakierowac. Nieoficjalnie wiadomo ze CP ma najlepsze warunki dla dystrybutorow, czyli po prostu najlepiej im placi za "złowionego" człowieka. Chociaz tak jak pisalem wczesniej, rano zadzwoniono do mnie z punktu ze dekoder jest odlozony, jak podpisywalem umowe ok. 11:00 to kolejka byla juz spora, a rezerwacje na sprzet dotyczyly najblizszych 3-4 dni. Wzialem tym razem PVR (chociaz mam juz zwykla skrzynke HD od C+), moze zdecyduje sie to to podlaczyc, chociaz na to ile ja tak naprawde tej telewizji ogladam, wystarcza mi to co jest a grzebac w kablach niezbyt i sie chce. Osobiscie jestem ciekaw HBO HD oraz NG HD bo z tym do tej pory stycznosci nie mialem zadnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi się kończy Multipakiet Canal+ końcem lutego 2009 i chciałbym wziąść teraz w promocji Podstawowy+ z Canal+ free przez 12 miesięcy, co mam zrobić? Czy muszę pisać wypowiedzenie Mulipakietu, a dekoder mi zostanie ten sam mam teraz na wynajem Philipsa HD, czy muszę oddać go po zakończonej umowie i wziąść teraz inny też chcę Philipsa HD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Umowa na Multipakiet a na abonament Cyfry+ to co innego, musisz wypowiedziec umowe na Multipakiet w odpowiednim terminie bo inaczej przeksztalci sie ona w umowe na czas niekreslony. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie zeby w czasie trwania umowy na Multipakiet, zawrzec umowe na abonament Cyfry+. Tak wlasnie ja uczynilem, w efekcie mam w domu dwa dekodery. Co ciekawe, do nowej promocji Cyfry+ nie jest konieczne zakupowanie zestawu satelitarnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście super promocja. Umowa na 13 miesięcy i np. pakiet komfortowy za 30 zł przez 9 miesięcy plus canal plus free na 12!!! Zastanawiam się czy nie brać już na sobotnie Gran Derby :) drugi dekoder pod tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, C+ na rok za darmo, a już za miesiąc tracą dwie najważniejsze wytwórnie.

Choć dla piłeczki, warto, oj, warto.

A kanały HD za darmo - nie bądźmy śmieszni - dlaczego w ogóle trzeba za nie normalnie płacić?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='hr.susel' post='135720' date='09.12.2008, 16:54 ']Fajnie, C+ na rok za darmo, a już za miesiąc tracą dwie najważniejsze wytwórnie.[/quote]

No nie do końca, jak twierdzi pani dyrektor z C+:
"Obowiązująca wciąż umowa gwarantuje, że w 2009 roku tylko w Canal+ znajdą się wszystkie nowości DreamWorks a nasi abonenci obejrzą je jako emisje premierowe w Polsce. Także w 2010 roku Canal+ będzie pokazywać premiery na wyłączność. Licencja do ostatniego filmu z oferty DreamWorks wygasa dopiero w 2011. Inne stacje mają prawo do pokazywania filmów, ale nie premierowych."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z kiedy to oświadczenie?

Ja pamiętam, że potem poszło dementi - mamy prawo do filmów wyprodukowanych do 01.01.09. A biorąc pod uwagę czas wygaszania praw do kolejnych koszyczków- czyli 6 miesięcy dla VOD, 12 miesięcy dla Premium TV - to może być w tym trochę prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
macie namiar na regulamin tej promocji? ciekaw jestem jak wyglada kwestia konca umowy i wypowiedzenia dodatkowych opcji po 5mies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj sam jestem ciekawy dlaczego nikt nie odpowiedzial,co dalej po 5-ciu miesiacach,pozatym to z tym HD to tez nie do konca jest wszystko Ok,ale to juz inna rzecz.U mnie juz maja przerabane,bo dystrybutor nie zaznaczyl w umowie ze chce tez miec programy w HD,to juz ich nie dostane od CP,przynajmniej za darmo.

W kazdym badz razie na dzien dzisiejszy nie mam zamiaru przedluzac umowy,chyba ze bedzie super "promocja"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tutaj sam jestem ciekawy dlaczego nikt nie odpowiedzial,co dalej po 5-ciu miesiacach,pozatym to z tym HD to tez nie do konca jest wszystko Ok,ale to juz inna rzecz.U mnie juz maja przerabane,bo dystrybutor nie zaznaczyl w umowie ze chce tez miec programy w HD,to juz ich nie dostane od CP,przynajmniej za darmo.

W kazdym badz razie na dzien dzisiejszy nie mam zamiaru przedluzac umowy,chyba ze bedzie super "promocja"

Po jakich 5 miesiącach ? umowa jest na 13 miesięcy na 4 miesiące są za free kanały hd więc przed upływem 4 mięsiecy trzeba się zdeklarować czy chcesz żeby te pakiety zostały i będziesz do końca umowy 13 miesięcznej za nie płacił czy chcesz żeby je wyłączyli . Ja się na to skusiłem mam pakiet podstawowy przez 8 miesiecy po 20 zł przez 5 miesiecy 40 zł , przez cały czas canal + za darmo i 4 miesiące wszystkie hd , wydaje mi się ze nie ma lepszej oferty na tą chwilę . Nie licząc kanałów hd to przez 13 miesięcy podstawowy pakiet z canal + wychodzi 27,7 zł wiec jak dal mnie rewelacja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...