Skocz do zawartości
bzyk_1

DP-600 Moze cos pozytywnego !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Postanowilem napisac cos pozytywnego na temat omawianego Kiss-a, poniewaz wszyscy tylko psiocza i psiocza na tego biednego DP-600 a ja mam takiego (odnosze wrazenie ze wieksza czesc "krzykaczy"nie miala nigdy kontaktu z tym modelem) i uwazam ze dokonalem rozsadnego wyboru, a oto dlaczego:
DIVX i XVID (a to najczesciej ogladam) chodza swietnie - uscaling do 720p i progresive scan dziala naprawde dobrze w tym modelu (FW 3.0.34), nie ma problemow z DD5.1 z tych plikow(oczywiscie jezeli sa z AC3), nie ma artefaktow na ekranie, nie ma plaszczyzn o jednolitym kolorze i czarne jest czarne ! Komunikacja z moim PC po lan - bez problemow.
DVD czyta z upscalingiem (jakosc nie powala, ale zastrzezen tez nie mam) !
Wszystkie pliki HD jakie zciagnolem z netu odtwarza !

A zastrzezenia - nie dziala upscaling do 1080i (znaczy dziala ale tylko w menu, potem widze okno 720p z materialem w 1/3 wielkosci 1080i :mellow: - obiecali poprawic :P )
Nie dzilala DTS w DVD-Video (to irytuje ale obiecali poprawke w najblizszym firmware)
Czasami sie zawiesza (ale w sumie to wszystko w dzisiejszych czasach sie zawiesza, nawet telefony)

Podsumowujac !
Wreszczie moglem wyniesc PC z salonu dalej mogac ogladac DVD i divx-y w dobrej jakosci na duzej plazmie, nie musze wypalac zadnych plyt z filmami,martic sie o napisy, urzadzenie jest bezglosne przy pracy z sieci, bardzo podoba mi sie opcja pobierania tytulow odtwarzanych plyt CD z internetu , koszt w porownaiu do kompa Media Center - zaden (zaplacilem na Allegro 999zl - tyle co dobra karta graficzna do PC z pasywnym chlodzeniem !).
Moja zona "zalapala" obsluge tego urzadzenia w 5 min. Na pewno jest to dobrej klasy Netplayer z odtwarzaczem DVD ( w zasadzie nie ma konkurencji - EISA wygral Dlink 520, ale on nie czyta napisow do divx-ow wiec odpada) swietnie nadajacy sie do sprzetu HD-Ready, co do samego HD, jak pokaza sie jakies filmy HD w polsce to sie pomartwie, pewnie kupie wtedy blueray-a za "normalne" pieniadze, a do tej pory KISS DP-600 powinien sprawic sie swietnie.

Pozdrwaim wszystkich forumowiczow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bzyk_1' date='27.06.2006, 17:26 ']Postanowilem napisac cos pozytywnego na temat omawianego Kiss-a, poniewaz wszyscy tylko psiocza i psiocza na tego biednego DP-600 a ja mam takiego (odnosze wrazenie ze [b]wieksza czesc "krzykaczy"nie miala nigdy kontaktu z tym modelem[/b])[/quote]

Chyba coś Ci sie pomyliło, właśnie ludzie którzy rozgryźli ten sprzęt na części opisują go aby inni którzy pokładaja w nim swoje nadzieje nie zawiedli się, więc nie pisz takich opinii bo zwyczajnie obrażasz tych ludzi. Paru zasłużonych forumowiczów opisało ten model i to pomogło np: mi podjąć decyzję o nie kupowaniu tego sprzętu, jak Tobie pasi to się ciesz.
Znam gościa który zachwyca się trabantem a ja jeżdzę audi i obaj jesteśmy zadowoleni, i co z tego wynika? każdy ma swoje priorytety i wymagania.
Miłego oglądania.

RS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie! Jak ktoś tutaj już napisał słusznie: Manta za 300zł ma to co Ci się podoba. (divx itd) wiec poco przeplacac :)
To coś nie radzi sobie w filmami HD ale filmami a nie trailerkami z neta,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manta za 300zl nie ma HDMI, a nie mam ochoty podlaczac plazmy po EURO :), lubisz wypalac plytki, zeby obejrzec film... ja nie :) ?? Wyrazilem swoja opinie i mam do tego pelne prawo... PODKRESLAM jescze raz nie nazwalem DP-600 dobrym HD Playerem, , nazwalem go dobrym NET PLAYEREM, moze warto posta za nim na niego odpowiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja go miałem w łapkach, męczyłem 48h i z litości się nie wypowiem...
Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...