Skocz do zawartości
Wodzynek

Pomoc w zakupu telewizora 46 cali.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy forumowicze. To mój pierwszy post i od razu chciałbym skorzystać z waszej wiedzy. Zbliża się Gwiazda, a co z tym idzie i prezenty. Pomyślałem, że rozsądnym wyborem będzie telewizor. Troszkę się na tym znam, jednak przed zakupem chciałbym się dowiedzieć na co powinienem zwrócić uwagę przede wszystkim, jakich telewizorów unikać.

Interesuje mnie telewizor 46 cali, będzie zawieszony na ścianie, oglądany z odległości 3-4 m. Początkowo będzie wykorzystywany do oglądania filmów na dvd i kablówki analogowej Vectra. Jednak czekam aż pojawi się jakaś świąteczna promocja "N" i właśnie nkę chciałbym zakupić. W przyszłości planuje zakup konsoli nowej generacji (zastanawiam się czy PS3 czy X360) oraz odtwarzacza Bluray. Więc telewizor musi być FULL HD.

Zaznaczam, że chciałbym wydać na telewizor max 4500 zł.

Doradzicie ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Wodzynek' post='133891' date='30.11.2008, 14:47 ']Witam drodzy forumowicze. To mój pierwszy post i od razu chciałbym skorzystać z waszej wiedzy. Zbliża się Gwiazda, a co z tym idzie i prezenty. Pomyślałem, że rozsądnym wyborem będzie telewizor. Troszkę się na tym znam, jednak przed zakupem chciałbym się dowiedzieć na co powinienem zwrócić uwagę przede wszystkim, jakich telewizorów unikać.

Interesuje mnie telewizor 46 cali, będzie zawieszony na ścianie, oglądany z odległości 3-4 m. Początkowo będzie wykorzystywany do oglądania filmów na dvd i kablówki analogowej Vectra. Jednak czekam aż pojawi się jakaś świąteczna promocja "N" i właśnie nkę chciałbym zakupić. W przyszłości planuje zakup konsoli nowej generacji (zastanawiam się czy PS3 czy X360) oraz odtwarzacza Bluray. Więc telewizor musi być FULL HD.

Zaznaczam, że chciałbym wydać na telewizor max 4500 zł.

Doradzicie ? :)[/quote]

Czy Ty leniwcze nie możesz skorzystać z opcji szukaj na portalu?
Przecież juz setki razy pisaliśmy co nalezy kupić, ja 101-y nie mam zamiaru :rolleyes: .

Pozdro ... i do roboty ;):lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...