Skocz do zawartości
eXelium

Problem z Playstation3 - co teraz?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Problem jest taki. Od dwóch dni moje PS3 zawiesza się często przy towarzystwie róznych artefaktów graficznych. Czasem dzwięk chodzi dalej a czasem cała konsola umiera. Roczna gwarancja u Sony już minęła i tu mam pytanie jak to jest z tym prawem w Unii Europejskiej tj. z tą 2 letnia "gwarancją" u sprzedawcy. Czy i jak mogę jeszcze coś tutaj wywalczyć. Konsole kupowałem w MediaMarkcie

P.S.: Jak już przyjąłem do wiadomości, że konsola padła to myślałem, że poleci za okno... odwalic taki numer przed domówką. A miało być gruubo z LittleBigPlanet ;/ Edytowane przez eXelium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='eXelium' post='133690' date='29.11.2008, 11:37 ']Witam
Problem jest taki. Od dwóch dni moje PS3 zawiesza się często przy towarzystwie róznych artefaktów graficznych. Czasem dzwięk chodzi dalej a czasem cała konsola umiera. Roczna gwarancja u Sony już minęła i tu mam pytanie jak to jest z tym prawem w Unii Europejskiej tj. z tą 2 letnia "gwarancją" u sprzedawcy. Czy i jak mogę jeszcze coś tutaj wywalczyć. Konsole kupowałem w MediaMarkcie

P.S.: Jak już przyjąłem do wiadomości, że konsola padła to myślałem, że poleci za okno... odwalic taki numer przed domówką. A miało być gruubo z LittleBigPlanet ;/[/quote]
"Konsole kupowałem w MediaMarkt".
Życzę nic innego jak powodzenia. Media ma najgorszy serwis w Polsce. (chyba)
Ale zawsze możesz spróbować "walczyć"...
Możesz się skontaktować z Rzecznikiem do Spraw Konsumenta, czy coś takiego.
Niestety nie pamiętam adresu strony internetowej.
Poszukaj w Googlach i na pewno znajdziesz.
Jeszcze raz życzę powodzenia.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, że znajoma osoba pracująca w MM będzie mogła pomóc jeśli odmówią. Bo teraz PS3 to wielka i ładnie wyglądająca farelka. Jeśli w MM chcą żeby to była wada fabryczna to myślicie, że da rade wyciagnąć od SONY jakąś opinie, że to nie wina użytkownika tylko czegoś w sprzęcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Życzę nic innego jak powodzenia. Media ma najgorszy serwis w Polsce. (chyba)
Ale zawsze możesz spróbować "walczyć"...

Witam,

a na jakiej podstawie tak uważasz kolego?
Wiele rzeczy kupowałem w MM i kilka również reklamowałem, między innymi ps3 które wymieniono mi od ręki.
Moje doświadczenie pokazuje, że serwis i obsługa MM są bez zarzutu.
Ich "wielkość" pozwala im na wywieranie większego wpływu na producenta niż innym, a co za tym idzie wiele reklamacji załatwiają b. sprawnie.
A twoje doświadczenia?

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje doświadczenia są takie, że ludzie traktują go jako wypożyczalnie sprzętu na zasadzie : Mają drogo, ale kupie i sprawdzę czy mi pasuje, jak działa potem oddam i kupie gdzies taniej. Dlatego mam wrażenie, że obsługa traktuje takie sprawy z dystansem. Opcja wymiany konsoli na nówkę byłaby hmmm... super. Bo jakoś nie widzi mi się posiadanie naprawianej poprzegrzewanej konsoli która nie wiadomo kiedy padnie drugi raz... Oczywiście najważniejsze żeby teraz wywalczyć jakąkolwiek działającą xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...