Skocz do zawartości
  • 0
pilatom

stacjonarny PC z LSD czym połączyć

Pytanie

Witam..
Chciałbym rozwiązać taki problem: W jaki sposób połączyć stacjonarny PC stojący w innym pokoju z LCD w innym?
LCD to Sony KDL-40D3500 PC ma grafę z wyjściem DVI (GF 8800GTX).
W chwili obecnej mam videosender bezprzewodowy, ktory podłączam pod grafę do wyjścia "takie małe okrągłe z chyba pięcioma dziurkami" :D a odbiornik sendera do TV na 3 "dzeki". Obraz TV skaluje mi do 1024X768 chyba w każdym razie większej rozdziałki nie mogę na tym połączeniu uzyskac (obcina obraz). TV ma wejścia hdmi, dvi i kupe innych. Co można z tym zrobić by obraz z PC-ta był w większej rozdziałce? Odległość PC od TV to coś ok. 12m. A może istnieje jakiś sposób przesyłania bezprzewodowego sygnału z PC-ta ale w większej rozdziałce na TV niż to co mam w tej chwili?
Z góry thanks za czytanie moich wypocin i za chęć pomocy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wow co za temat "stacjonarny PC z LSD czym połączyć" :)
To mysi być niezły odlot. Rozumiem że to LSD to do spotegowania rzeczywistości virtualnej? :lol:

A tak poważnie to bezprzewodowo nie prześlesz sygnału na taką odległość.
Przynajmniej nie za rozsądne pieniądze. Bo tak naprawdę to się da. Jest radiowe HDMI. Poszukaj sobie na internecie albo na forum.

Alternatywą może być użycie kabla sieciowego CAT5 (taki zwykły jak do PC'ta) i odpowidnich nadajników/odbiorników. Temat też już był poruszany na tym forum. Poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Sorry za LSD, wiadomo co miało być, choć LSD też jest niezłe choć mniej legalne:)
Dzięki za krótkie nakierowanie alem nie wpadł na to, czego mam szukać i gdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Choćby takie coś...
[url="http://www.atel.com.pl/produkt.php?hash=03367"]http://www.atel.com.pl/produkt.php?hash=03367[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...