Skocz do zawartości
paik

Samsung A856

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Ostatnio planuję zakup nowego LCDka i zaciekawił mnie ten Samsung,zarówno jeśli chodzi o design jak i wyświetlany obraz.
Prosiłbym więc ludzi,którzy go posiadają o jakieś opinie na jego temat,czy w tej klasie cenowej(40 cali coś koło 5000) są jakieś inne model,które moga konkurować z tym Samsungiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
użytkuje samsunga 52 cali seria 856 - obraz hd niesamowity, słabiej z sd radzi sobie powiem delikatnie kiepsko, czern na dobrym poziomie, żadnej róznicy w porównaniu do podswitlanych ledami. No to co najwazniejsze bardzo ładny wygląd i tylko 4,5 cm grubości a nie jak inne po 13 cm to pwoduje ze mozna go pieknie powiesic na scianie tylko zeoczywiscie producent ma mocna nasrane w głowie bo zamist gniazda montowac w pinie to zrobil to w poziomie co powoduje odstajace wtyczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszesz że HD ok , a czy możesz napisać z jakiego sygnału korzystasz przy oglądaniu programów SD ( dekoder, kabel , antena?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sterbid' post='132593' date='22.11.2008, 21:02 ']użytkuje samsunga 52 cali seria 856[/quote]

Czy doświadczasz problemu głośnej pracy telewizora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam model LE52A856 od dwóch tygodni a miałem okazję testować wczesniej LE46A656 i szczerze mówiąc to oprócz przekątnej to niewiele się one różnią. Fakt 856 jest dużo cieńszy ale co z tego jak trzeba podłączyć HDMI, Euro + zainstalować wieszak na sciąnę i czar cieńkiego tv pryska. Obraz tu i tu powala więc generalnie jestem zadowolony. Faktycznie 856 jest trochę głośniejszy i ma trochę mniej przyjazne menu i pilota. Mam też wrażenie, że faktycznie bardziej jest na nim widoczny efekt "lśnienia" matrycy.

Osobiście liczyłem na naziemną tv cyfrową i tutaj niepodzianka ... nic nie mogę wstroić tymczasem na 656 był przynajmniej głos. Zero naziemnych kanałów cyforwych. Próbuję od dwóch tygodni z różnymi ustawieniami anteny i kraju i nic, nie mogę złapać i stąd pytanie do Was czy to normalne?
Czy seria 8 jest przystosowana do "polskiego" standardu naziemnej telewizji MPEG4/HDTV (w moim przypdaku nadawanej w Krakowie z Krzemionek)????
Czy komuś udało się złapać polskie stacje na tym modelu???

Samsung Polska nie umie odpowiedzieć na to pytanie, lokalny serwis nie wie ale obiecał sprawdzić. Generalnie porażka w tej kwestii.

Dajcie znać proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pikwan' post='137576' date='19.12.2008, 17:20 ']Mam model LE52A856 od dwóch tygodni a miałem okazję testować wczesniej LE46A656 i szczerze mówiąc to oprócz przekątnej to niewiele się one różnią. Fakt 856 jest dużo cieńszy ale co z tego jak trzeba podłączyć HDMI, Euro + zainstalować wieszak na sciąnę i czar cieńkiego tv pryska. Obraz tu i tu powala więc generalnie jestem zadowolony. Faktycznie 856 jest trochę głośniejszy i ma trochę mniej przyjazne menu i pilota. Mam też wrażenie, że faktycznie bardziej jest na nim widoczny efekt "lśnienia" matrycy.

Osobiście liczyłem na naziemną tv cyfrową i tutaj niepodzianka ... nic nie mogę wstroić tymczasem na 656 był przynajmniej głos. Zero naziemnych kanałów cyforwych. Próbuję od dwóch tygodni z różnymi ustawieniami anteny i kraju i nic, nie mogę złapać i stąd pytanie do Was czy to normalne?
Czy seria 8 jest przystosowana do "polskiego" standardu naziemnej telewizji MPEG4/HDTV (w moim przypdaku nadawanej w Krakowie z Krzemionek)????
Czy komuś udało się złapać polskie stacje na tym modelu???

Samsung Polska nie umie odpowiedzieć na to pytanie, lokalny serwis nie wie ale obiecał sprawdzić. Generalnie porażka w tej kwestii.

Dajcie znać proszę.[/quote]

Tak, ja łapałem idealny obraz TVP HD ze Śremu jakiś czas temu, ale musiałem nieźle się namęczyć żeby złapać anteną szerokopasmową sygnał (udało się montując antenę w pokoju!). Teraz niestety obraz się krzaczy, nie wiem dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...