Jump to content
Sign in to follow this  
voyager2550

Pomocy

Recommended Posts

Umowa z Polsatem kończy mi się 8 grudnia tego roku. Można już wypowiedzieć im umowę? Bo myślę o N-ce. I mam do niej parę pytań. Przeczytałem:
Wszystkie pakiety za 38 zł”
* Przez 6 miesięcy oglądasz 6 pakietów tematycznych, a płacisz tylko 38zł jak za 3 pakiety.
* Masz aż pół roku, by zdecydować, które pakiety chcesz zachować i tylko za nie płacić
* Po upływie 6 miesięcy wybierasz minimum 3 płatne pakiety tematyczne, które chcesz oglądać (wybierasz spośród pakietów: hity filmowe, kultura nauka świat, sport i motoryzacja, dzieci, style moda muzyka).
* Pakiet „informacja i rozrywka”, a w nim 14 najpopularniejszych kanałów telewizyjnych, dostajesz gratis.
* Jeżeli zdecydujesz się na najnowocześniejszy na rynku dekoder HD z cyfrową nagrywarką będziesz oglądać 2 kolekcje: filmową (hity kinowe) i serialową (najnowsze zagraniczne i polskie seriale) z wypożyczalni filmów za jedyne 30 zł miesięcznie przez pół roku.

I teraz pytanie. Decydując się na ten nbox HDTV recorder (99zł) dostaję 2 kolekcje filmowe (30 zł na miesiąc za jedną kolekcję), a jeśli chcę posiadać ten recorder a nie potrzebuję VOD? Da się tak? :lol: Na tym forum przeczytałem również, że (post z sierpnia 2008 roku)
* Po okresie 6 miesięcy klient ma prawo wyłączyć usługę kolekcje VOD bez opłat zgodnie ze szczegółowymi warunkami korzystania z usługi „kolekcje VOD”
( w tej promocji 38 zł za wszystkie pakiety na 6msc)

Musisz płacić za kolekcje VOD przez 6 miesięcy przy wyborze recordera (czyli w sumie 68 PLN). Potem możesz z tego zrezygnować

Proszę o pomoc.

Mam n od samego początku, od dwóch dni podczas przełączania kanałów zawiesza się nbox. Nie wybierze danego kanału lub pojawi się na sekundę a potem czarny ekran na wybranym kanale. Muszę wybrać następny kanał a póżniej powrócić na ten "zawieszony" i wtedy jest OK. Sytuacja taka powtarza się bardzo często. TV z n mam połączony po componencie, podłączyłem po EURO i ta sama sytuacja. Dzisiaj wymieniłem nbox na nowy i to samo. Teraz to już nie wiem czy to wina n , czy TV.

Do LCD mam podłączone DVD po EURO, a kamerę cyfrową właśnie po componencie i żadnych problemów.

Nie wybierze danego kanału lub pojawi się na sekundę a potem czarny ekran na wybranym kanale. Muszę wybrać następny kanał a póżniej powrócić na ten "zawieszony" i wtedy jest OK.

U mnie też tak jest. Sporadycznie ale czasem się zdarza.

Nabroiła ostatnia aktualizacja firmware'u.

Pozostaje poczekać na kolejną aktualizacje. Podobno technicy już nad nią pracują.

U mnie też tak jest. Sporadycznie ale czasem się zdarza.

Nabroiła ostatnia aktualizacja firmware'u.

Pozostaje poczekać na kolejną aktualizacje. Podobno technicy już nad nią pracują.

Czy na pewno jesteś pewny, że wina leży po stronie nowego firmware'u. Teraz zauważyłem, że ten problem jest tylko z kanałami z Hotbirda, a z przełączaniem kanałów z Astry nie mam problemów. Dlatego przypuszczałem, że to wina konwertera albo przełącznika diseq, Właśnie jutro miałem sprawdzać sam przełącznik, podłączając z osobna konwertery bezpośrednio z nboxem.

Czy na pewno jesteś pewny, że wina leży po stronie nowego firmware'u. Teraz zauważyłem, że ten problem jest tylko z kanałami z Hotbirda, a z przełączaniem kanałów z Astry nie mam problemów. Dlatego przypuszczałem, że to wina konwertera albo przełącznika diseq, Właśnie jutro miałem sprawdzać sam przełącznik, podłączając z osobna konwertery bezpośrednio z nboxem.

Hmm ... jakoś dziwnie się to zbiegło z ostatnią aktualizacją która jest skopana maksymalnie.

Trąbią o tym na wszystkich portalach w sieci. Tutaj również.

Umowa z Polsatem kończy mi się 8 grudnia tego roku. Można już wypowiedzieć im umowę? Bo myślę o N-ce. I mam do niej parę pytań. Przeczytałem:

Wszystkie pakiety za 38 zł”

* Przez 6 miesięcy oglądasz 6 pakietów tematycznych, a płacisz tylko 38zł jak za 3 pakiety.

* Masz aż pół roku, by zdecydować, które pakiety chcesz zachować i tylko za nie płacić

* Po upływie 6 miesięcy wybierasz minimum 3 płatne pakiety tematyczne, które chcesz oglądać (wybierasz spośród pakietów: hity filmowe, kultura nauka świat, sport i motoryzacja, dzieci, style moda muzyka).

* Pakiet „informacja i rozrywka”, a w nim 14 najpopularniejszych kanałów telewizyjnych, dostajesz gratis.

* Jeżeli zdecydujesz się na najnowocześniejszy na rynku dekoder HD z cyfrową nagrywarką będziesz oglądać 2 kolekcje: filmową (hity kinowe) i serialową (najnowsze zagraniczne i polskie seriale) z wypożyczalni filmów za jedyne 30 zł miesięcznie przez pół roku.

I teraz pytanie. Decydując się na ten nbox HDTV recorder (99zł) dostaję 2 kolekcje filmowe (30 zł na miesiąc za jedną kolekcję), a jeśli chcę posiadać ten recorder a nie potrzebuję VOD? Da się tak? :( Na tym forum przeczytałem również, że (post z sierpnia 2008 roku)

* Po okresie 6 miesięcy klient ma prawo wyłączyć usługę kolekcje VOD bez opłat zgodnie ze szczegółowymi warunkami korzystania z usługi „kolekcje VOD”

( w tej promocji 38 zł za wszystkie pakiety na 6msc)

Tylko pamietaj, że te promocje n można wypowiedzieć tylko z końcem miesiąca, więc jak podpiszesz umowę na początku miesiąca i zrezygnujesz to i tak doliczą Ci za okres do końca miesiąca tyle jak bez promocji, proporcjonalnie za tyle dni co Ci zostanie.

Przykład: Zdecydowałem sie na promocyjny darmowy pakiet 3 miesięczny pakiet HBO - był taki swego czasu w tamtym roku:

- umowa zawarta telefonicznie 17 września (trzy miesiące to teoretycznie kończy sie 17 grudnia)

- miesiąc przed końcem promocji telefon do BOK z rezygnacją z 17 grudnia

- na fakturze w grudniu dodatkowa opłata za 14 dni pakietu HBO po cenie normalnej

- telefon do BOK i informacja o niekorzystnym dla klienta sposobie zakończenia (przecież miał być darmowy!!!)

Jeszcze jedna niedogodność - wszyscy co mieli taką promocję dostali ja w tym samym czasie, więc w tym samym czasie dzwonili z rezygnacją. Domyślasz się co to oznaczało ? Godziny słuchania melodyjki na infolinii. Mi się udało, ale kolego z pracy 3 dni spędził nie mogąc się dodzwonić. Oczywiście zawsze pozostaje Ci opcja wysłania listu poleconego, ale ja np jak mam iść na pocztę i stać w kolejkach to mnie ciarki przechodzą ...