Skocz do zawartości
SlawekR

Kupujemy telewizor - czyli poradnik co kupować i jak kupować

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Stoję przed kupnem telewizora, oglądałem już testy, czytałem opinie, ale nadal nie wiem który będzie dla mnie najlepszą opcją. 

 

Pod lupę wziąłem następujące modele:

 

LG 55NANO867NA lub 913? Jeśli są jakieś poważne różnice między tymi modelami to proszę mnie uświadomić.

SONY 55XH9005

Samsung QE50Q80TAT

Telewizor max 55 cali - cena max 4000zł. Niestety naczytałem się, że w każdym z tych modeli występują nie dogodności (Sony wieszający się system, migotanie, LG białe plamy przy czarnych scenach) Dlatego proszę Was o pomoc abyście mogli mi doradzić lub podzielić się doświadczeniami z wyżej wymienionymi modelami.

 

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 

2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2m

3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-6

4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? - Na wprost

5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? - Wisieć

6. Jak słońce świeci w pokoju ? - Pokój mało osłoneczniony

7. Jaki masz obecnie telewizor ? - Samsung LCD 46cali

8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? - Dobrą jakość obrazu

9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? HD

10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Dekoder, Dysk przenośny, PS4

11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3/4h

12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Nie mam zdania

13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Kanały sportowe

14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Nie

15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, sporadycznie

16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami

17. Preferencje co do wielkości? max 55cali

18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? -

19. Preferencje co do marki ? -

20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? -

21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 4000zł

 

 

 

OK, najważniejsze co do telewizora i jego użytkowania: Podłączanie dysku zewnętrznego i oglądanie materiałów z GoPro, oglądanie sportu w szczególności piłki nożnej, oglądanie seriali na Netflix oraz teledysków na Youtube + sporadyczne granie na PS4. 

 

Liczę na Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.02.2021 o 09:52, Bartek Stejakowski napisał:

HX 810/820/830 mają takie same parametry, różnią się tylko kolorem i nóżkami.

Ponadto HX 800 ma mniejszą optymalizacje ruchu Backlight Motion Rate 4K 1600 Hz IFC, pozostałe mają 1800 Hz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o radę dotyczącą wyboru TV. Niebawem chciałbym kupić albo 65 cali LG CX albo Samsung Q90T. Co myślicie o tych modelach do niżej podanych zastosowań ?
Jak wygląda rzeczywista kwestia odbić światła i codzienne użytkowanie ? Będę wdzięczny za radę

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 23

2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,30m

3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-3

4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? - Na wprost

5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? - Wisieć

6. Jak słońce świeci w pokoju ? - Pokój całkiem nasłoneczniony - okna połnocno-zachodnie

7. Jaki masz obecnie telewizor ? - Samsung LCD 47cali

8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? - Wysoką jakoś obrazu, obsługę różnych aplikacji streamingowych  - muzyka - Youtube/Spotify 

9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Dekoder 4k UPC

10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? PS4 Pro/PS5

11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 2/3/4h

12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Trudno powiedzieć - lepiej żeby mniej odbijała światło

13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Discovery, HGTV , Sportowe

14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Zdecydowanie tak

15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Tak , średnio do 10/20 godzin w tygodniu najwięcej

16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Pod wieczór/wieczorem

17. Preferencje co do wielkości? 65 cali

18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Brudne plamy, zbyt jaskrawe kolory, nierzeczywiste kolory w obrazie , 

19. Preferencje co do marki ? - Samsung/LG

20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? - NIE

21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 7600

 

Edytowane przez Arman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepszym wyjściem będzie po prostu isć do sklepu i osobiście obejrzeć TV, pogadać z kimś w sklepie i zobaczyć czy to faktycznie wygląda tak jak piszą. Niestety nie zawsze to co piszą w danych technicznych jest gwarancją tego co zobaczymy na żywo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

ponawiam prośbę o pomoc w wyborze TV pomiędzy LG CX a Samsungiem 90T. Tak wyglądać będzie salon gdzie wisieć będzie TV ( kwestia nasłonecznienia i potencjalnych odbić).

20210212_155148.jpg

20210213_124951.jpg

20210213_125047.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc w dokonaniu wyboru 75" TV.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 16m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Z prawej strony okna z roletami.
7. Jaki masz obecnie telewizor ? 55" UE55H6400
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? 120Hz, obowiązkowo HDMI 2.1 z VRR lub/i G-sync - Geforce RTX3070, obsługa 1440p 120Hz - tak by działało z tą kartą zmienne odświeżanie
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? HD i 4K
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Komputer
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 6-8
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Matową
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? YT, Netflix, Player.pl, VOD
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Tak
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? TAK, 2h dziennie
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? min 75"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Nierówne podświetlenie, "brudny ekran", słaba czerń
19. Preferencje co do marki ? Nie
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 8tyś

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie 
Również stoję przed zakupem telewizora (za około pół roku)
Prosiłbym o pomoc w doborze modelu TV, człowiek naczyta się tych wszystkich testów, rankingów i głupieje
Zależałoby mi na 65"  TV OLED
Do wyposażenia salonu w telewizor chciałbym też dołożyć system audio 5.1 lub 7.2 najprawdopodobniej w oparciu o amplituner yamaha rx v6a (to jeszcze kwestia otwarta)

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 13m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-5
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? siedzimy na wprost 
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju ? słońca brak, okna na północny-wschód
7. Jaki masz obecnie telewizor ? Sony KDL 40w705c 
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? HDMI 2.1 , niski input lag , VRR , ALLM , eARC , Dolby Atmos lub DTS:x
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4K i HD
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Konsola Xbox Series X , komputer , dekoder
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ?  dziennie do 5h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? matową
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Youtube, Netflix, Player
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? tak
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? TAK - 2h/dzień
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? min 65"
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? nierówne podświetlenie, niezbyt głęboka czerń
19. Preferencje co do marki ? brak
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 8-10 tys zł

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? tak

Uprzejmie proszę o pomoc :)
Pozdrawiam

Edytowane przez ShaggyPMI
błąd w metrażu pomieszczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Proszę o pomoc w wyborze sprzętu na co najmniej 5 lat

Szukam kropek kwantowych w rozmiarze 65 cali w przystępnej cenie. Myślę o TCL 65C815 (ale on nie nagrywa na dysk, ten android za bystry nie jest ), LG 65NANO863 ( dobry OS, ale IPS- piszą że czerń nie jest czarna), polecano mi Panasonic TX-65HX830E ( ale to 60 hz, chyba nie QLED,  ale jaśniejszy i matryca VA). Chcę coś większego i lepszego niż mam.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? średnie

2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2m

3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-4

4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? - Na wprost

5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? - Wisieć

6. Jak słońce świeci w pokoju ? - po południu słońce świecie w kierunku TV, pomieszczeni jasne

7. Jaki masz obecnie telewizor ? - TCL U55X9006 - Xess2

8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? - 100Hz, kropki kwantowe, nagrywanie na usb, dobrą czerń, dobry system

9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4k, HD,

10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Dekoder, dysk, odtwarzacz 4k

11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 8-10

12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? w jasnym pomieszczeniu myślę ze matowa lepsza, ale w dzień lecą głównie bajki wiec obojętne.

13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy,

14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? tak

15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? kiedyś tak

16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami

17. Preferencje co do wielkości? 65 cali

18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? powolność

19. Preferencje co do marki ? nie mam

20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie

21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 4500zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 8m^2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2-4 metry zależnie od ochoty i tego co robię
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na ważne
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać, ale wisieć też może
6. Jak słońce świeci w pokoju ? telewizor bokiem do okna, okno w kierunku północnym, zaczyna świecić po południu
7. Jaki masz obecnie telewizor ? Sony kdl 55 xe 7005
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? 
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4k
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Xbox series X, Soundbar
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3-12
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? są jeszcze błyszczące?
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Mecze piłkarskie, żużel przyroda
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? nie 
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? conajmniej 50%
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami, a jak w dzień to staram się pokój ściemnić na maxa
17. Preferencje co do wielkości? 55 cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ?  ich awarie :D
19. Preferencje co do marki ? nie
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? +/- 5000

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? nie

Ogólnie sport na TV oglądam weekendowo. Podstawę użytku stanowi netflix, youtube i granie w gry. Z gier najwięcej gram w fifę natomiast używam też innych gier i nie zdarzają mi sie dłuższe sesje w fife, to jest gram np. 2-3 mecze następnie wchodzę na youtube, zmieniam grę lub ogladam netflixa i za jakiś czas znów. Na tę chwile najbliższy jestem zakupu LG 55CX na rok 2020, natomiast boję się, że oled nie nadaje się do mojego sposobu użytkowania. Natomiast nie wiem też czy do końca powinienem się przejmować wypaleniem, telewizory plazmowe też rzekomo się wypalały, mój tata używa taki LG już 10 lat? Może więcej i telewizor do tej pory wyśmienicie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.02.2021 o 21:58, kielos napisał:

Myślę, że najlepszym wyjściem będzie po prostu isć do sklepu i osobiście obejrzeć TV, pogadać z kimś w sklepie i zobaczyć czy to faktycznie wygląda tak jak piszą. Niestety nie zawsze to co piszą w danych technicznych jest gwarancją tego co zobaczymy na żywo. 

Tak, pójść i posłuchać tych fachowców ze sklepu, którzy to faktycznie maja prowizje od konkretnej marki, super rada

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony Xh9505 prosze o opinie czy warto lub jaka inna opcja. im więcej czytam o tv tym więcej problemów z wyborem. Ogólne założenia 65 cali led. z góry dzięki. Miałem tu sugestie aby poczekać na modele 21r ale nie wiem czy chcę czekać. Wyjdą to potem czekać aby ceny były rozsądne i tak można w koło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.03.2021 o 16:51, RobertG7 napisał:

Tak, pójść i posłuchać tych fachowców ze sklepu, którzy to faktycznie maja prowizje od konkretnej marki, super rada

Tylko zdecydowany zakup i wcześniejsze rozeznanie się. Sprzedawca ma za zadanie tylko przynieść z magazynu wybrany przez nas sprzęt. Kropka. 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? - wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju ? - z lewej strony (intensywnie, ale są rolety)
7. Jaki masz obecnie telewizor ? OLED Sony KD-A1 (55 cali)
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? - najnowsze osiągnięcia stąd wybór modeli 2021
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) - 4K, HD, SD
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Playstation 5/ XBOX X, Apple TV 4K
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 8-14h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? - jedną i drugą
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? TV Netflix, Sport, koncerty
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? - tak
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? - 10-15%
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? - zarówno w dzień jaki i wieczory
17. Preferencje co do wielkości? minimum 65 cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? lagi w sofcie
19. Preferencje co do marki ? - LG, Panasonic, Sony (sony na końcu z uwagi na niepoważne podejście do supportu i aktualizacji manualnej)
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? - nie interesuje mnie 3D
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 15000 pln brutto

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Oczywiście, A1 po kalibracji dopiero pokazało swoje możliwości


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 16m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2,8-3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ?  WPROST
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Jeszcze nie wiadomo, ale +- 20 cm różnicy w wysokości i tyle samo w odległości
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Pokój od wschodu i świeci prosto na TV tylko w godzinach rannych - wtedy TV nie będzie użytkowany !!
7. Jaki masz obecnie telewizor ? BRAK
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? 120 HZ + lokalne wygaszanie w przypadku QLEda. Musowo Dolby Vision , HDR, i te inne Dolby Atmosy do filmów i seriali :)
9.  Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? Tylko VOD (Netflix itp) + filmy i seriale z dysku i komputera.
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? w późniejszym terminie jakiś soundbar 5.1 - więc nie zależy mi jakości dźwięku
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 1-2h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Matową
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Tylko filmy i seriale
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Jeśli będzie Android TV to sporadycznie jak inne systemy to pewnie wcale.
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie?  NIE
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Tylko wieczory.
17. Preferencje co do wielkości? Min 65, najlepiej 75.
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Cena Oledów - bo do moich zastosowań byłby najlepszy
19. Preferencje co do marki ? NIE. Jak najbardziej mogą być Chińczyki
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? NIE
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 5 tyś +- 10%

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? NIE

Powitam szanowne grono TV maniaków. Jestem na kupnie TV, ale nie spieszy mi się. Mogę czekać na jakaś promkę itp. Gdybym wyrwał Xsiajomiacza 75  cali za 5 tys w przedsprzedaży to już by u mnie wisiał. Potem zastanawiałem się nad Hisense 65 U8QF tylko byłem za bardzo napalony na 75 cali - było specjalne przemeblowanie w pokoju pod taki TV. Czytając dziesiątki testów na waszych stronach jak i innych coraz bardziej się przekonuje żę do moich zastosowań (tylko filmy i seriale) najlepszym wyborem byłby jakiś OLED. Ale niestety budżet nie pozwala na 65 cali a co dopiero 75. Może jako znawcy macie coś innego godnego polecenia. A może czekać na jakiegoś OLEDA 65 który stanieje do 6 tyś ? I najważniejsze 75 QLED czy 65 OLED ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

 

SAMSUNG QLED QE65Q80T za 5099 zł, czy to dobra oferta za 65 cali?

Ta seria nie jest idealna z tego co czytam.

Może poczekać na nowe modele? Czy może Samsung jeszcze bardziej wykastruje swoje serie, a może jakaś inna propozycja? (np. jakiś Sony). W sumie tylko Samsung i Sony mnie interesują, jakoś Philips mnie nie porywa, LG z OLED też bo czasem statyczne tło mam na telewizorze.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, slawek2535 napisał:

Cześć wszystkim.

 

SAMSUNG QLED QE65Q80T za 5099 zł, czy to dobra oferta za 65 cali?

Ta seria nie jest idealna z tego co czytam.

Może poczekać na nowe modele? Czy może Samsung jeszcze bardziej wykastruje swoje serie, a może jakaś inna propozycja? (np. jakiś Sony). W sumie tylko Samsung i Sony mnie interesują, jakoś Philips mnie nie porywa, LG z OLED też bo czasem statyczne tło mam na telewizorze.

 

 

90t  95t spróbuj nie niżej lub Sony hx9505  albo OLED 65 Philips Panasonic LG Sony 

Edytowane przez Knap39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam w domu Samsunga z rocznika 2019  65q70r (fajny prawie bez ramek) i mi wystarcza, słyszałem ze Q80 w tym roku to ten model, więc czemu namawiasz na dużo droższy sprzet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, slawek2535 napisał:

mam w domu Samsunga z rocznika 2019  65q70r (fajny prawie bez ramek) i mi wystarcza, słyszałem ze Q80 w tym roku to ten model, więc czemu namawiasz na dużo droższy sprzet

Q80 słaby Seria 9 to jest to 😊 9 seria to flagowy model jak ktoś by nie wiedział 😊 a jak nie seria  9  Samsung  to OLED TV  zostaje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli chyba trzeba czekać na nowości i liczyć ze dadzą coś w miarę fajnego za podobne kasę. oglądam telewizor sporadycznie, najczęściej mecze i teledyski oraz youtube, nie potrzebuje telewizora za 7-9 tyś. na moim starym LG obraz na netflix jest żyleta a wtedy to tez był budżetowy model, który się wyróżniał jakość/cena.

 

 

ale bardzo dziękuje za opinie.

Edytowane przez slawek2535

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tracer10 napisał:

Krótka piłka, najlepszy tv oprócz Oled 65 cali [ firma obojętna ]  do 15 tysi. Zakup po wakacjach kiedy zobaczę opinie o JZ1500.

na chwilę obecną miniLed od samsunga qn95

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy telewizor LGnano863na posiada upłynniacz jak u innych producentów zmieniający grę z 30 fps do 60 fpsów ?

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Czy telewizor LGnano863na posiada upłynniacz jak u innych producentów zmieniający grę z 30 fps do 60 fpsów ?

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka



To tylko ma samsung i to chyba w 100hz matrycach i upłynnia ale nie 2 krotnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...