Skocz do zawartości
jester1960

DENON DVD-3800BD-pierwsze oceny

Rekomendowane odpowiedzi

W ślad za www.denon.pl zapraszam do lektury najnowszego testu, który ukazał się w styczniowym wydaniu AUDIO-VIDEO.

"Podobnie jak kiedyś odtwarzacz DVD-3930 zrobił na testujących duże wrażenie, tak jest i tym razem: "DVD-3800BD jest dla technologii Blu-ray tym, czym pozostał znakomity DVD-3930 dla płyt DVD". Co do jakości dźwięku nadal "Denon przeskakuje konkurencję wyraźnie – o pół klasy na wyjściach stereo i o całą na wyjściach 7.1."

Pełny tekst do pobrania tutaj

Warto poczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ogólnej ocenie AV zdobył tylko 1 punkt więcej niż Pioneer LX71 który kosztuje połowę mniej.

Bo też ten Denon nie jest więcej wart, a dla mnie osobiście nie jest więcej wart niż transport. Gdyby miał np. 7 symetrycznych wyjść analogowych, albo jakąś przekonującą budowę toru audio to może tak. Ale te pieniądze wolałbym poświęcić na np. przedwzacnacz Marantza, który bardziej mnie przekonuje i ma do tego wiele innych funkcji i zalet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Deimos rozwaz zakup tego klocka - pasuje chyba jak ulal do twojego systemu i wyglada na to ze bedzie to prawdziwy krol BD ,czyta SACD ma BDlive, wspolpracuje z projektorem,tyle ze pojawi sie w marcu no i 4000euro trzeba dac

http://www.areadvd.de/news/2008/12/03/deno...acd-wiedergabe/

Fakt, że kosztuje ale bardzo poważnie biore go pod uwage, tym bardziej, że będe miał szanse zakupic go po hurtowej cenie ;)

Uaktualnienie: ponieważ wciąż nie widać w sprzedaży tego super Denona, to w końcu wziąłem Pioneera BDP-LX91. I nie żałuje obraz rewelacyjny, dźwięk po HDMI nawet lepszy o 0,5 punktu :D od Marantza BD8002. Test obydwu w kwietniowym AV.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladalem dziś ebaya i Denona 3800 BD można juz mieć za 1500E.Gdyby euro spadło do 4 zł ,to robi nam sie rozsądna sumka.Juz chcialem zamawiac panasonica DMP 80 (który mial być kupiony na kilka miesięcy),ale sie chyba jednak wsztrzymam.Skoro tyle wytrzymalem to dam rade jeszcze z 2- 3 miesiące.

Edytowane przez sharan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tylko w Angli potrafią tak przeceniać sprzęt? Denon 3800 jest juz po 850 funtów,co przy dzisiejszym kursie wynosi 4400 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Denon 3800 jest juz po 850 funtów,co przy dzisiejszym kursie wynosi 4400 zl

To i tak dużo .... przy 499 można się ew. grubo zastanowić ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To i tak dużo .... przy 499 można się ew. grubo zastanowić ! :)

Pewnie że to i tak jest za drogo.Ale chodzi o fakt że tam potrafią opuścić cene,a w niemczech czy w polsce ,nie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie co nowego wnosi nowy soft do tego blu raya.Czy mozna odtwarzac AVCHD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uuu - klocek tej klasy ma z tym problemy ? :P

kpiny

Czyli nie odtwarza?, nowy soft niczego nie zmienil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z innej beczki - czy to nie denerwujące - za tę cenę icon7.gif - link poniżej?, co prawda uboższy brat dvd-3800 ale jednak ... a u nas powyżej 3 tys..... (co prawda 110v i region A)

denon dvd-250btci na amazon

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Deimos rozwaz zakup tego klocka - pasuje chyba jak ulal do twojego systemu i wyglada na to ze bedzie to prawdziwy krol BD ,czyta SACD ma BDlive, wspolpracuje z projektorem,tyle ze pojawi sie w marcu no i 4000euro trzeba dac

http://www.areadvd.de/news/2008/12/03/deno...acd-wiedergabe/

No dzisiaj otrzymałem informacje z Hornu, że topowy DENON DVD-A1UD będzie dostępny u nas od sierpnia i przewidywana cena to "skromne" 22-23tys.pln.

Początkowo cena miała oscylować blisko 15tys.pln, wtedy jeszcze bym się zastanawiał...

Czyli jednak dobrze zrobiłem, że na niego nie czekałem i wziąłem Pionka jak niżej ;)

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech se je wystawią w witrynach- moze pojdzie 1 sztuka

kupi Kulczyk na firmę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam https://www.olx.pl/oferta/denon-dvd-3800bd-dvd3800-odtwarzacz-plyt-blu-ray-i-dvd-CID99-IDt4vO3.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...