Skocz do zawartości
  • 0
hazard

Samsung A656 w sklepie www.2w1.pl

Pytanie

Witam.

Dziś dotarł do mnie w/w model TV. Na stronie sklepu było napisane pod opisem TV "Karta Gwarancyjna Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.". Mam jakąś gwarancje, ale nie wygląda mi ona na gwarancję Polską, bo mam coś takiego jak "warranty card" w którym nie ma niczego po Polsku. W "dealers stamp & signature" nie ma niczego, a z boku jest napisane "Samsung European bloc warranty". Czy to oznacza, że gwarancja jest europejska ?

Mam gwarancje sklepową, ale ta jak wiadomo nie jest żadna gwarancją. Proszę o pomoc osoby, które mają zamówione samsungi przez internet z gwarancją Polską.

Co ciekawe w dzisiejszym dniu na stronie sklepu nie ma w ofercie już owego modelu. Nie ma po nim żadnego śladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Uniwersalna "Karta Gwarancyjna" Samsung Polska powinna wyglądać mniej więcej tak:
[img]http://zbit.blox.pl/resource/gwarancja_MMElektronik.jpg[/img]
Druga strona zawiera bardzo długa listę warunków gwarancji, okresy gwarancyjne dla poszczególnych urządzeń oraz wykaz punktów serwisowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Znalazłem taką, która była przyklejona osobno z boku pudełka.

Mam pytanie odnośnie samego TV. Znalazłem wypalony pixel, czy można to reklamować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Musisz poczekac jeszcze na 5 martwych pikseli, dopiero od 6 - ego mozna reklamowac u Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='Abcd' post='131174' date='14.11.2008, 11:38 ']Musisz poczekac jeszcze na 5 martwych pikseli, dopiero od 6 - ego mozna reklamowac u Samsunga.[/quote]

jeśli kupiłes przez internet to masz 10 dni od zakupu na odesłanie do sklepu bez podania przyczyny i ządania zwrotu pieniędzy, pisz pismo : proszę o zwrot kwoty ...... za TV .... gdyż rezygnujesz zx zakupu , ale pokrywasz koszty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
[quote name='hazard' post='131146' date='14.11.2008, 06:48 ']Znalazłem taką, która była przyklejona osobno z boku pudełka.

Mam pytanie odnośnie samego TV. Znalazłem wypalony pixel, czy można to reklamować ?[/quote]


oczywiście że tak ja reklamowałem 656 martwy pixel 15 cm od lewej strony , wymieniono matrycę w pięć dni pozdrawiam kasmir1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...