Skocz do zawartości
szynas222

Jaki rozmiar telewizora LCD Sharp czy Plazma Panasonic wybrac???

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz mysle na zakupem telewiozra

mysle nad dwoma modelami

Pierwszy LCD Sharp46x20e

Drugi to Plazma Panasonic TH-46PY80P

mysle na tymi dwoma ale nie wiem co wybrac plazme czy lcd

mowi sie ze plazma ma lepsze odwzorowanie kolorow i patrzac z roznych katow nie ma efektu ze obraz jest inny tak jak sie dzieje z lcd. Ale jak patrzen katy widzenia to ten lcd i plazma maja takie same. Mowi ze pozatym Lcd moze miec zla jakosc na SD a z tego co wiem to jednak wiekszac kanalow z N jest wlasnie w tym systemie nadawanych

Sam tez nie wiem jaki wybrac rozmiar LCD i Plazmy do moich warunkow ktore posiadam a wiec:

-odeglosc od ogladania 3-3.5m
- Telewizja N glowni to bede ogladac
-czasem tez filmy + mysle nad zakupem Playstation a wiec tez gry
-
I tak mysle nad wyborem pomiedzy tylko tymi 2 telewizorami. Pytanie brzmi jaki telewizor i jaki rozmiar do moich warunkowi mysle o czyms uniwersalnym. To znaczy bede ogladal glownie telewizje, ale tez filmy no i planuje zakup konsoli Playstation 3 czy poradzi sobie z tym lepiej Plazma czy Lcd. Jaka bede wady i zalety tych telewizorow jesli chodzi o moja sytuacje i moje warunki i o te 2 konkretne telewizory. I tak mi ktos mowil ze na taka odleglosco to 46 jest za duzy i najlpeszy bedize 37 bo tak moge widziec piksele, a wiadomo tez wiekszasc kanalow w N jest nadawnych nadal w SD to mam rozmuiec bede widzial te piksele czy nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.
Jako, że niedawno kupiłem własnie nowy tv, mogę sie podzielić swoimi spostrzeżeniami.
Zastanawiałem sie nad lcd lub plazmą. Wybór padł na plazmę - jedna rada - jak już chcesz panaska, to bierz lepiej py85 lub py800. Py80 to golas, bez bajerów, natomiast 85 to troche tylko okrojona 800. Ja kupiłem 85, bo 800 nigdzie nie mieli a musiałem szybko kupić.
Co do obrazu i tv, to myślę, że plazma do n będzie lepsza. Sam mam polsat i cyfrę+HD. I powiem szczeże, że HD zabija na cyfrze. Szczególnie mecze ligi angielskiej. Poza tym też mam PS3 i gra mi się na niej po prostu zaj*^^&&*&. Tak więc moim zdaniem kupuj Panaska, ale model py85 lub py800.

Pozdro - janicq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego, akurat 46PY60 to ubogi panel, nie ma w tej wielkości PY85 albo PY800.
Ale za te same pieniądze kupisz super plazmę Samsung PS-50A756 (ewentualnie poprzedni model za ok. 4,5 tys. 50A656).
Sprawdź na digitalo.pl

jak dla mnie, subiektywnie, zdecydowanie plazma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AreckiW' post='130466' date='10.11.2008, 21:37 ']kolego, akurat 46PY60 to ubogi panel, nie ma w tej wielkości PY85 albo PY800.
Ale za te same pieniądze kupisz super plazmę Samsung PS-50A756 (ewentualnie poprzedni model za ok. 4,5 tys. 50A656).
Sprawdź na digitalo.pl

jak dla mnie, subiektywnie, zdecydowanie plazma[/quote]


Wec mysle ze w najblizszym czasie zamowie do swojego domu prezentacje telewizorow. Telewizor w moim pokoju bedzie sluzy dla przypomnienia poczatku watkul do ogladania telewizji ale tez na pewno podlacze do niego ps3 i bede gral od czasu. I tak mysle nad plazma lub lcd ale bardziej sie sklaniam ku lcd. Obraz bedzie ogladany z odleglosci 2.5 lub 3.5 metra od oczu. I tak na preentacje wybralem takie telewizory:

- Sharp LC-42XL2E(lcd)
- Sharp LC-46XL2E(lcd)
- Panasonic TH-46PY80P(Plazma)

I tak jesli chodzi o lcd to juz firmy nie zmieniam. Ale jesli chodzi o plazme jak myslicei ten panasonic to dobry wybor???? Oczywiscie ma budzet do 5000zl. Prosze o opinie aha nie wazne czy plazma czy lcd to jesli chodzi o odlegolosc ogladania to sie stosuje ta sama zasade tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...