Jump to content
Sign in to follow this  
naamah

Moduł CI Polsat z abo

Recommended Posts

Udało się to uruchomić komuś na 9000 HD ?? Bo zastanawiam się nad zakupem polsatu i nie chcial bym się zdziwić po zakupie. :)

[quote name='naamah' post='130030' date='08.11.2008, 10:13 ']Udało się to uruchomić komuś na 9000 HD ?? Bo zastanawiam się nad zakupem polsatu i nie chcial bym się zdziwić po zakupie. :)[/quote]
Spokojnie możesz zakupić -sam korzystam z modułu - chodzi bez najmniejszego zająknięcia,SD i HD,niezależnie od softu(sifeteam,nlb).
Pozdrawiam

dodam, że nie potrzeba nic konfigurować-chodzi od włożenia modułu.

Edited by doc67

Mowicie ze HD dziala, a nie macie problemow z przylagowywaniem obrazu i zanikaniem dzwieku na HBO HD ?? u mnie sa takie lagi i nie wiem czy to samo HBO czy moze cos u mnie nie tak :dobani: mowie o HBO HD z Polsatu

[quote name='naamah' post='130877' date='12.11.2008, 18:59 ']Mowicie ze HD dziala, a nie macie problemow z przylagowywaniem obrazu i zanikaniem dzwieku na HBO HD ?? u mnie sa takie lagi i nie wiem czy to samo HBO czy moze cos u mnie nie tak :D mowie o HBO HD z Polsatu[/quote]

Nie ,nie mam takich problemów- kanały HD troszkę dłużej zaskakują niż SD i jak zaskoczy to przez moment jest pikseloza , ale za dosłownie sekune jest ok i nic nie zrywa. Może masz problem z niedokładnie ustawioną anteną, kanały SD pójdą ,ale HD jest wybredniejsze i musisz dokładnie ustawić czaszę.
Tak tylko informacyjnie dodam ,że na enigmie 2 nie ma tego efektu, obraz HD wskakuje znacznie szybciej i bez pikselozy i myślę ,że za niedługo enigma wyprze pozostałe softy- to tylko kwestia czasu (może to takie moje małe zboczenie do enigmy - użytkowałem dreama 7020 około roku i mam pewne nawyki ,ale brakuje mi paru rzeczy w innych softach ).
Generalnie jak dopracują enigmę i uruchomią czytniki kart to przesiadam się na e2.
Pozdrawiam doc67

[quote name='doc67' post='130897' date='12.11.2008, 21:09 ']Nie ,nie mam takich problemów- kanały HD troszkę dłużej zaskakują niż SD i jak zaskoczy to przez moment jest pikseloza , ale za dosłownie sekune jest ok i nic nie zrywa. Może masz problem z niedokładnie ustawioną anteną, kanały SD pójdą ,ale HD jest wybredniejsze i musisz dokładnie ustawić czaszę.
Tak tylko informacyjnie dodam ,że na enigmie 2 nie ma tego efektu, obraz HD wskakuje znacznie szybciej i bez pikselozy i myślę ,że za niedługo enigma wyprze pozostałe softy- to tylko kwestia czasu (może to takie moje małe zboczenie do enigmy - użytkowałem dreama 7020 około roku i mam pewne nawyki ,ale brakuje mi paru rzeczy w innych softach ).
Generalnie jak dopracują enigmę i uruchomią czytniki kart to przesiadam się na e2.
Pozdrawiam doc67[/quote]

Tzn. inne HDki chodzą ok (sprawdzalem MTVNHD i inne tyle że free z Hotberda i Astry) tylo HBO HD przycina i co powiedzmy godzinę znika dźwięk, na 10 - 20 sec. moze to wersja softu?? mam najnowszego Sifteam. ??

[quote name='naamah' post='130950' date='13.11.2008, 00:51 ']Tzn. inne HDki chodzą ok (sprawdzalem MTVNHD i inne tyle że free z Hotberda i Astry) tylo HBO HD przycina i co powiedzmy godzinę znika dźwięk, na 10 - 20 sec. moze to wersja softu?? mam najnowszego Sifteam. ??[/quote]

A które HBO HD odbierasz. Te z tp Posatu czy z tp Cyfry+ (kodowanie w Nargavision dla Polsatu i SECA Mediaguard dla Cyfry).

Spróbuj odebrać HBO HD z innego tp. Te z Polsatu to ma ekstremalnie niski bitrate jak na kanał HD.

[quote name='STUDI' post='131190' date='14.11.2008, 13:20 ']A które HBO HD odbierasz. Te z tp Posatu czy z tp Cyfry+ (kodowanie w Nargavision dla Polsatu i SECA Mediaguard dla Cyfry).

Spróbuj odebrać HBO HD z innego tp. Te z Polsatu to ma ekstremalnie niski bitrate jak na kanał HD.[/quote]

Odbieram to z tp Polsatu, 12265 / 27500 / V SID : 3105 a to z tp C+ ma kodowanie Nagry?? prubowalem 11278 / 27500 / V SID 13024 i nie swieci :lol:

[quote name='naamah' post='131353' date='15.11.2008, 11:32 ']Odbieram to z tp Polsatu, 12265 / 27500 / V SID : 3105 a to z tp C+ ma kodowanie Nagry?? prubowalem 11278 / 27500 / V SID 13024 i nie swieci :P[/quote]

Ok poradzilem sobie odkrylem stronę kingofsat.net i dziala dzieki :(