Skocz do zawartości
hasmurokare

TX-32LX70p do ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Zależy mi na dobrym telewizorze do ps3 najchętniej z poprzedniego sezonu do 2tyś. Po przeszukaniu netu wybór padł na ten model. Wszyscy się nim zachwycają, jednakże istnieją opinie, że telewizor 100Hz nie nadaje się do ps3. Proszę o pomoc szczególnie osób które korzystają z tego telewizora oraz konsoli do gier. Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
100Hz w tym telewizorze to taka wersja można powiedzieć "Light". Nie daje zbyt mocnych efektów, ale i nie wcina się zbytnio w sygnał. Jakość obrazu tego telewizora bazuje, nie na wymyślnych układach kompensacji ruchu, a na specyficznej IPSowej matrycy.

Więc 100Hz bym się akurat nie przejmował. Nie znam nikogo kto miałby jakieś uwagi co do szkodliwych skutków ubocznych, działania tego układu w LX70.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanko. Czy uważasz, że to dobry wybór (wiadomo nie chodzi mi oto żebyś mi tu przyrzekał, że to jest najlepsze co mogę wybrać itd...), tylko czy to jest w miarę przyzwoity wybór w tej cenie do ps3. Bo narazie mam samsunga le32s81b i chcę zmienić na lx70. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy 32lx85 nie będzie lepszy?? Z tego co mnie wiadomo, to lx70 już nie produkują. Czy lx85 jest nowocześniejszy czy jednak ustępuje lx70? Aha 32lx85 widziałem w MM w zeszłym tygodniu za 2099zł. Więc jak na sklep nieźle. Poza tym to nie była jakaś oferta specjalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hasmurokare: to jest już dość stary telewizor, kolega ma podpiętego do niego xboxa i spokojnie idzie pograć. Tylko pytanie czy go jeszcze dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...