Skocz do zawartości
krzycho_123

WD TV HD MEDIA PLAYER

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie są ci już wybrani dystrybutorzy opisani w pierwszym poście. bo jak na razie widzę tylko, że jest w pixel. oczywiście, będzie gdzieś taniej to na nasz plus. na razie cisza. ani sprzedaży ani testu. na razie w opisu wynika, że dźwiękowo jest gorzej niż w popcornie, chyba że się mylę. Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='denver666' post='129867' date='07.11.2008, 12:10 ']a gdzie są ci już wybrani dystrybutorzy opisani w pierwszym poście. bo jak na razie widzę tylko, że jest w pixel. oczywiście, będzie gdzieś taniej to na nasz plus. na razie cisza. ani sprzedaży ani testu. na razie w opisu wynika, że dźwiękowo jest gorzej niż w popcornie, chyba że się mylę.[/quote]

Sprzęt podobno ma trafić do polskich dystrybutorów po 14 listopada. Sam mam chrapkę na drugi, po popcornie, odtwarzacz. Trzymam więc rękę na pulsie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby był jak najszybciej do kupienia , bo się nakręciłem na to cudo :) trochę pilot niezbyt ładny ale kto powiedział że trzeba go używać , Harmony powinnien dać rade :angry:

i jeszcze to : [url="http://www.vr-zone.com/articles/western-digital-hd-tv-media-player/6178-2.html"]http://www.vr-zone.com/articles/western-di...yer/6178-2.html[/url]

Edytowane przez krzycho_123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na tym forum więc witam i pozdrawiam Wszystkich :)

Nie mogłem się powstrzymać czytając zajawki tego urządzenia aby nie dołączyć do grona oczekujących na "Polską premierę" ;):)
Dzisiaj będąc na rekonesansie muszę napisać, że Vobis jako chyba oficjalny polski dystrybutor WD (przynajmniej jeżeli chodzi o odnośnik ze strony WD)
nie ma żadnych informacji na temat tej "zabawki". Panowie najpierw zrobili duże oczy a później zaczęli szukać... no i niestety nic nie znaleźli :P
Nie pozostaje nam nic innego jak czekać jeszcze ten tydzień lub dwa bo zapowiada się dość ciekawie.


Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja robiłem "wywiad środowiskowy" w Komputroniku i chłopaki obiecali mi obczaić temat po długim weekendzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy z Was może zostać dystrybutorem tego produktu.
Na co czekacie ?
Zakładam, że macie internet.
Zamiast pisać, że " ... poczekam aż stanieje o 20 euro ... " do roboty.
Jest rynek. Działać.

Chyba, że jesteście gimnazjalistami i czekacie aż tata da.
Bo to chyba jedyna opcja w tym temacie. Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo - kup parę sztuk i sprzedaj w rozsądnej cenie ;). Jedi mówili - nie myśl - ZRÓB ! Ja dodam - zrób to SAM :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup i sprzedaj - różnica dla mnie - to to jest handel bazarowy.
Oczekuję postawy na innym poziomie.
Wskazuję szansę na chuba niezły interes.
Trzeba mieć jeszcze refleks.

Wiem o walce o prawa do dystrybucji Dvico.
Było ostro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='130164' date='08.11.2008, 21:23 ']Wiem o walce o prawa do dystrybucji Dvico.
Było ostro.[/quote]

Tylko, że Western Digital ma już dystrybutora w Polsce. Pytanie zatem nie brzmi "czy WD TV HD będzie sprzedawany w Polsce?" tylko "KIEDY WD TV HD będzie sprzedawany w Polsce?" - bo o tym, że to urządzenie do nas trafi jestem w 100% przekonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może niektórzy już wiedzą, a dla tych drugich podaję link:

[url="http://www.pixmania.com/pl/pl/1778320/art/western-digital/obudowa-mediaplayer-wd-tv.html"]http://www.pixmania.com/pl/pl/1778320/art/...ayer-wd-tv.html[/url]

Nic tylko odliczać dni do piątku.

P.S. Chce ktoś kupić Tvixa z dyskiem 750GB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie cos nabyte w BestBuy i moge podzielic sie paroma uwagami

[quote name='byczy' post='129555' date='05.11.2008, 22:29 ']w instrukcji pisza ze obsluguje napisy w formacie srt :)[/quote]

Potwierdzam obsuguje napisy w formacie SRT, przekonwertowane z TXT za pomoca programu PYM PLAYER (dzialam na Mac'u), ale jest jedna wada nie ma polskich znakow, na komputerze z tego samego pliku sa polskei znaczki. Moze ja cos zle robie a moze na sprzecie jest jakis okrojony font zainstalowany.

[quote name='dany28' post='129580' date='05.11.2008, 23:22 ']Wiem, że to głównie odtwarzacz HD, ale czy znaleźliście gdzieś konkretną informację na temat odtwarzania Divx/Xvid z napisami (ok niech już będą srt utf-8) ? Niby w specyfikacji wystepuje Xvid, w instrukcji nie ma ani słowa, nie znalazłem tez nigdzie screenu z wyglądem/rozmiarem napisów.[/quote]

Z formatow przezemnie sprawdzonych dzialaja: DIVX, Xvid, MKV (HD 720p, 1080p), MP4, WMV (HD 1080p). Przy jednym WMV wyskoczyl mi blad ze audio jest niekompatybilne. Wszystko odtwarza plynnie.

W sumie zauwazylem 2 wady - jedna to wyzej wymienione napisy (co mam nadzieje dosc szybko zostanie naprawione przez nowy firmware), a druga to ze dosc mocno sie grzeje przy filmach w HD.

Jesli ktos ma jakies pytania lub sugestie dotyczace napisow to prosze pisac na maila: nycboy30@gmail.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='drake79' post='130184' date='08.11.2008, 22:35 ']Może niektórzy już wiedzą, a dla tych drugich podaję link:

[url="http://www.pixmania.com/pl/pl/1778320/art/western-digital/obudowa-mediaplayer-wd-tv.html"]http://www.pixmania.com/pl/pl/1778320/art/...ayer-wd-tv.html[/url]

Nic tylko odliczać dni do piątku.

P.S. Chce ktoś kupić Tvixa z dyskiem 750GB?[/quote]

Zajrzalem na ten link i... nazwa urzadzenia mnie powalila
"WESTERN DIGITAL OBUDOWA MEDIAPLAYER WD TV HD (BEZ TWARDEGO DYSKU)"

Jesli ktos tam wcisnie dysk i bedzie mu to dzialalo to ma odemnie browca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisy - może pomoze konwersja SRT z Code Page Windows 1250 na ISO 8859-2 (HTML) ? u mnie to pomogło w przypadku nagrywarki z HDD Funai.

Czyli mamy klasyczny przykład złego odczytania - 350 (390 zł) za obudowę. Do tego HDD za 200 zł (500 GB) to mamy 590 zl. W Pixmanii ciągle oferują do niej dysk zewnętrzny 160GG ale wcale nie dają HDD wewnętrznego ??

Ale torba HC3 na dysk mi się podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym zauwazyc ze to nie jest obudowa to jest osobne urzadzenie do ktorego sie podlacza dyski zewnetrzne po USB (ma 2 wejscia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli plik SRT jest zakodowany inaczej niz UFT-8 to nie bedzie widoczny przz urzadzenie wiec przekodowanie na cos innego nie wchodzi w gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to chodzi o standart polskich znaków - masz CodePage 1250 (Windows), a inne opcje to ISO 8859-2, Mazovia,DHN, Latin 2, Cyfromat, Microvex, Herkules,CSK... Żaden nic nie da ?

Jeśli to pracuje tylko na zewnętrnym dysku.... No cóż, mniej wygodne niż eGreat czy PCH. Edytowane przez Lord Rayden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gorąca prośba do nycboy30!!!

Jeśli możesz, to sprawdź proszę, jak WD radzi sobie ze zgranymi na dysk płytami DVD - folder VIDEO_TS i pliki .IFO i .VOB. Czy WD czyta strukturę i pozwala na nawigację po menu płyty DVD? Ewentualnie, czy pozwala chociaż na odtworzenie samego pliku .VOB i przełączanie zawartych w nim ścieżek dźwiękowych i napisów? Pal licho menu... A jeżeli nie czyta .VOB'a, to może odtworzy ten sam plik po zmianie rozszerzenia na .MPEG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Lord Rayden' post='130213' date='09.11.2008, 07:34 ']Ale to chodzi o standart polskich znaków - masz CodePage 1250 (Windows), a inne opcje to ISO 8859-2, Mazovia,DHN, Latin 2, Cyfromat, Microvex, Herkules,CSK... Żaden nic nie da ?

Jeśli to pracuje tylko na zewnętrnym dysku.... No cóż, mniej wygodne niż eGreat czy PCH.[/quote]

Zaden nie jest obslugiwany, czyta napisy tylko jak jest zakodowne w UTF-8 z kazdym innym pojawia sie "unsupported subtitle"

[quote name='windmill' post='130258' date='09.11.2008, 13:22 ']Gorąca prośba do nycboy30!!!

Jeśli możesz, to sprawdź proszę, jak WD radzi sobie ze zgranymi na dysk płytami DVD - folder VIDEO_TS i pliki .IFO i .VOB. Czy WD czyta strukturę i pozwala na nawigację po menu płyty DVD? Ewentualnie, czy pozwala chociaż na odtworzenie samego pliku .VOB i przełączanie zawartych w nim ścieżek dźwiękowych i napisów? Pal licho menu... A jeżeli nie czyta .VOB'a, to może odtworzy ten sam plik po zmianie rozszerzenia na .MPEG?[/quote]

Sprawdze wieczorem czy to dziala ale z tego co czytalem na [url="http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1080840"]http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1080840[/url], wynika ze .vob nie czyta a w iso menu nie dziala. Jak wroce z roboty to sprawdze jak to sie ma w praktyce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat mam dysk pod usb więc dla mnie super sprawa. zawsze to jakaś alternatywa B). czekamy na jakiegoś porządnego testa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko fajnie, ale brak złącza componentowego jak dla mnie dyskfalifikuje to urządzonko. Po czym mam to podłączyć do projektora, po compsite? Dziękuję, ale nie skorzystam... jakość video po composite = qpa. Edytowane przez mirh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co component ? ma hdmi B) wszystkie nowe sprzęty HDready czy fullHD mają już na wyposażeniu conajmniej 1x HDMI (większośc sprzętu ma już 3 lub 4 ) Mnie za to bardzo interesuje to czy wysyła dźwięk po HDMI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wyczytałem, także z przytoczonych w wątku linków, to i owszem. Nie pamiętam tylko czy w bezstratnych formatach także, no ale HDMI w wersji 1.3 do czegoś zobowiązuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='krzycho_123' post='130303' date='09.11.2008, 19:33 ']po co component ? ma hdmi B) wszystkie nowe sprzęty HDready czy fullHD mają już na wyposażeniu conajmniej 1x HDMI (większośc sprzętu ma już 3 lub 4 ) Mnie za to bardzo interesuje to czy wysyła dźwięk po HDMI ?[/quote]

Bo nie wszystkie projektory (i nie mówię tutaj o najtańszym badziewiu) mają hdmi, a component jest praktycznie we wszystkich projektorach.
Obecnie używam Sanyo PLC-XU88 (XGA) i na dobrze nagranych płytach z mojego pionka po componencie obraz jest b. przyzwoity... po composite to już nie ta sama bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirh nie wiem jak możesz porównywać Composite z Componentem , to zupełnie inna bajka. B) Co do HDMI , z tego co widzę to twój projektor ma DVI (z HDCP) więc nie widzę problemu żeby podłączyć omawiany player za pomocą adaptera lub kabla dvi-hdmi . O ile oczywiście da się ustawić w playerze rozdzielczość odpowiednią dla twojego projektora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='krzycho_123' post='130327' date='10.11.2008, 00:00 ']mirh nie wiem jak możesz porównywać Composite z Componentem , to zupełnie inna bajka. :) Co do HDMI , z tego co widzę to twój projektor ma DVI (z HDCP) więc nie widzę problemu żeby podłączyć omawiany player za pomocą adaptera lub kabla dvi-hdmi . O ile oczywiście da się ustawić w playerze rozdzielczość odpowiednią dla twojego projektora.[/quote]

Wiem, że to inna bajka, dlatego ten player raczej nie jest dla mnie...
Co do przejściówki to obawiam się, że mogą być problemy... nie wiem czy ten player potrafi mi ustawić odpowiednią rozdzielczość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...