Skocz do zawartości
krzycho_123

WD TV HD MEDIA PLAYER

Rekomendowane odpowiedzi

pisza ze obsługuje dyski uzywajace FAT32, NTFS, i HFS+

jeszcze na stronie producenta:
System Requirements
My Passport portable hard drive or[b] other USB storage device with supported video or audio content stored on it[/b] Edytowane przez byczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Komputronik, jako dystrybutor WD, może toto ściągnąć (już zrobiłem wywiad). Tylko musi być min. 30 szt w zamówieniu i chłopaki się zastanawiają, czy to zejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaką cenę by panowie z Komputronika zawołali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mysle ze jak by cena byla niezla to napewno by sie znalazlo troche chetnych
tylko ze to pewnie wygladalo by tak: 99E plus vat + marza =???

Instrukcja obslugi po angielsku (na ich stronie po slowacku i czesku juz jest .... poslkiego jak zwykle brak :D )
[url="http://www.wdc.com/en/library/um/4779-705014.pdf"]http://www.wdc.com/en/library/um/4779-705014.pdf[/url]

Edytowane przez byczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm a czy ktoś już to widział w jakimś niemieckim sklepie? Bo ja ich sklepów nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='byczy' post='129544' date='05.11.2008, 22:24 ']no mysle ze jak by cena byla niezla to napewno by sie znalazlo troche chetnych
tylko ze to pewnie wygladalo by tak: 99E plus vat + marza =???[/quote]
Kosztuje 99$ a nie 99 euro ... więc bez przesady.
No chyba że zamiana $ na Euro to właśnie będzie ta marża ..... jeśli tak to słona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jakims internetowym widzialem 99E


w instrukcji pisza ze obsluguje napisy w formacie srt :D

Edytowane przez byczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na stronie benchmark.pl pisze że jest dostępny w Polsce
"WD TV HD Media Player jest już dostępny w Polsce, a jego cena wynosi ok. 350 zł."

[url="http://www.benchmark.pl/aktualnosci/WD_TV_HD_Media_Player_przenosi_cyfrowa_kolekcje_multimediow_na_duzy_ekran-14557.html"]http://www.benchmark.pl/aktualnosci/WD_TV_...kran-14557.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Diablos']na stronie benchmark.pl pisze że jest dostępny w Polsce
"WD TV HD Media Player jest już dostępny w Polsce, a jego cena wynosi ok. 350 zł."[/quote]
350 zł to naprawdę niezła cena. Tylko nie napisali gdzie można nabyć za tą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Topmek
[url="http://www.heise.de/preisvergleich/a375972.html"]http://www.heise.de/preisvergleich/a375972.html[/url]
ja czekam za 80 eur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś trafił gdzieś w PL to dajcie tu znać . Komputronik może by dał radę zholować parę sztuk bo widzę że nie tylko ja jestem zaintersowany , za te 350-70zł to biorę odrazu i zrobie odrazu reckę ;) . Niby piszą że już dostępny ale niewiele pozatym wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przydał by się na pewno test. ja się lekko napaliłem a święta tuż tuż ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to głównie odtwarzacz HD, ale czy znaleźliście gdzieś konkretną informację na temat odtwarzania Divx/Xvid z napisami (ok niech już będą srt utf-8) ? Niby w specyfikacji wystepuje Xvid, w instrukcji nie ma ani słowa, nie znalazłem tez nigdzie screenu z wyglądem/rozmiarem napisów. Edytowane przez dany28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Niestety w instrukcji piszą, że napisy mogą być lub ich może nie być. To wszystkie dostępne funkcje odnośnie napisów. Jeśli czcionka będzie mała to może być niezaciekawie. Piszcie jak ktoś będzie wiedział coś więcej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Raffaello' post='129683' date='06.11.2008, 14:08 ']Witam,

Niestety w instrukcji piszą, że napisy mogą być lub ich może nie być. To wszystkie dostępne funkcje odnośnie napisów. Jeśli czcionka będzie mała to może być niezaciekawie. Piszcie jak ktoś będzie wiedział coś więcej ![/quote]

Do tego tez doszedłem, napisali tez że muszą mieć tą samą nazwę co film, wiadomo tez ze UTF-8 i że SRT, i wszystko spoko tylko jak to wygląda ....
No i kwestia zwykłych Divx SD, nie sądzę żeby nie obsługiwał, ale lepiej sie upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
xvid jest to pewnie pójdą. nie sądzę, żeby taki sprzęt nie czytał zwykłych divixów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyta czy nie czyta DIVXów (choć szczerze w to wątpie) to prędzej czy później powstanie jakiś mod czy hack oryginalnego firmware który na to pozwala skoro to ten sam procek co w Popcornie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś z naszymi dystrybutorami WD trudno się dogadać, chyba PM-owie nie bardzo wiedzą o co chodzi.
Zamówiłem 3 szt w USA :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że po zdradzacie Popcorna dla nowej miłości.... Wątpię aby był dla WD u nas dobry support...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='krzycho_123' post='129572' date='05.11.2008, 23:15 ']Jakby ktoś trafił gdzieś w PL to dajcie tu znać .[/quote]
W [url="http://www.pixmania.com/pl/pl/1778320/art/western-digital/obudowa-mediaplayer-wd-tv.html"]Pixmanii[/url] jest (a raczej bedzie od 14.11) za 390zł, firma wprawdzie nie polska tylko brytyjska, ale sprzedaje w Polsce.

Problem w tym, ze w Pixmanii wszystko na ogol drozsze niz gdzie indziej, wiec jesli oni sprzedaja za 390, to cena w Vobisie bedzie oscylowac pewno kolo 340, a w Znaku czy Komputroniku jeszcze ze 20-30zl mniej. Moze wiec nie warto przeplacac... Szczegolnie, ze Pixmania zaczyna wysylac sprzet dopiero od 14 listopada, jest wiec szansa, ze w podobnym terminie sprzedaz ruszy rowniez gdzie indziej.
Czlowiek z informacji Vobisu powiedzial, ze info o sprzecie dostali, jest zainteresowanie klientow, i ze "bedzie prawdopodobnie w tym miesiacu". Link do lokalnego sprzedawcy ze strony WD prowadzi własnie do Vobisu, wiec u nich chyba pojawi sie w pierwszej kolejnosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na coś takiego czekałem ! ;) Jak ktoś zauważy to "urządzonko" w sprzedaży w PL ma meldować na forum ! :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Problem w tym, ze w Pixmanii wszystko na ogol drozsze niz gdzie indziej, wiec jesli oni sprzedaja za 390, to cena w Vobisie bedzie oscylowac pewno kolo 340, a w Znaku czy Komputroniku jeszcze ze 20-30zl mniej. Moze wiec nie warto przeplacac... Szczegolnie, ze Pixmania zaczyna wysylac sprzet dopiero od 14 listopada, jest wiec szansa, ze w podobnym terminie sprzedaz ruszy rowniez gdzie indziej.[/quote]
to dziwne, parę rzeczy kupiłem u nich NAJTANIEJ w Polsce. sprawdzałem porównywarki cenowe, sprawdzałem allegro, sprawdzałem sklepy i u nich za ostatnią rzecz zapłaciłem o 300zł taniej niż gdzie kol wiek w Polsce. tylko, że czekałem 3 tyg.
wypłatę mam dopiero 26-go więc może ktoś do tego czasu to przetestuje. z jednej strony czekam na to a z drugiej cena mówi mi, że może to być niestety gorsze od popcorna. Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='denver666' post='129834' date='07.11.2008, 06:55 ']to dziwne, parę rzeczy kupiłem u nich NAJTANIEJ w Polsce(...)[/quote]
Hmm, rzeczy ktorych z kolei ja szukalem, byly z reguly na Pixmanii znaczaco drozsze. Szczegolnie doliczywszy, wysokie tam, koszta przesylki. Moze zle trafialem, po prostu.
Mam nadzieje, ze cena 390zl za WD TV tez bedzie u nich wyzsza niz gdzie indziej, bo jesli okaze sie, ze to "najtaniej w Polsce" to slabo widze nasze portfele :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no co Ty, 390zł to wygórowana cena? inne tego typu urządzenia kosztują znacznie więcej. co do kosztu przesyłki, za sprzęt o wadze jakieś 30kg zapłaciłem 36zł i miałem w ciągu niecałych trzech dni od wysłania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='denver666' post='129861' date='07.11.2008, 10:32 ']no co Ty, 390zł to wygórowana cena?[/quote]
Obiektywnie rzecz biorac, w porownaniu do sprzetu ktory dotychczas oferowal zblizone mozliwosci, cena wydaje mi sie nadzwyczaj niska, stad entuzjazm do zakupu :)

Ale odnoszac sie do oficjalnego komunikatu WD, w ktorym jest napisane, ze sugerowana cena na polskim rynku to 350zł. Cena Pixelmanii juz na start jest 11% wyzsza, doliczajac powiedzmy 30zł za przesylke, robi nam sie 20% wiecej niz kwota sugerowana przez producenta. Dlatego wydaje mi sie, ze warto poczekac, mam nadzieje, ze cena w sklepie "za rogiem" czyli Znaku, Komputroniku czy Vobisie wyniesie okolo 320-330zł, a w takim wypadku zaoszczedzona stowka to polowa ceny WD Passport Portable 160GB, jak znalazl do kompletu dla WD TV HD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...