Skocz do zawartości
upandup

VOD w Cyfrze - kiedy w końcu będzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Persepolis rewelacja,aż mnie zatkało,polecam wszystkim,za 2 zł taki film,petarda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dude0666' post='138550' date='25.12.2008, 16:42 ']Persepolis rewelacja,aż mnie zatkało,polecam wszystkim,za 2 zł taki film,petarda...[/quote]

Tak, oglądnąć...
...tylko że nadal nie pojawił się na dysku. Może pojawi się po 15 stycznia, po promocji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawie zapomniałem napisać. Wreszcie ruszyło u mnie zamawianie filmów( w końcu trafił się kumaty na infolinii) więc mogę w pełni ocenić VOD. Uprawnienia przychodzą bardzo szybko. Indiana Jones w nawet dobrym HD i z DD 5.1 bez napisów. Iron Man to samo. Drillbit w przeciętnym ale akceptowalnym SD, bez napisów i Dolby. Na SD w VOD to chyba nigdy i nigdzie DD 5.1 się nie doczekamy. Do porównania zamówiłem Wanted w N. Nie dość, że film dla mnie kiepski to jakość obrazu i dźwięku trzyma teraźniejszy poziom N - kupa totalna. Filmy HD to już 14 zeta bez DD 5.1 więc standardowo je olałem.
Jak dla mnie to w ogólnej ocenie dobry start. Dopracują sprawę napisów i będzie ok. Na razie i tak jest lepiej niż w Premierach N. Się panie porobiło. Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Film Persopolis u mnie juz dawno smiga. Jakosc SD jest zdecydowanie przyzwoita, HD rozumiem ze da sie zassac tylko majac podpiete przez HDMI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='TheArt' post='138654' date='26.12.2008, 02:33 ']Film Persopolis u mnie juz dawno smiga. Jakosc SD jest zdecydowanie przyzwoita, HD rozumiem ze da sie zassac tylko majac podpiete przez HDMI.[/quote]

..a u mnie minęła kolejna doba i dalej: "dostępny wkrótce".
Trailera do Tomb Raidera też nadal brak; poza tym wszystko już dostępne.
Uważam tylko że powinni zrobić możliwość ich oglądania na pełnym ekranie, i mogliby się postarać żeby były po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji okazało się, że złodziejstwo nie popłaca. Ci, którzy nielegalnie posprzedawali swoje Philipsy PVR na Allegro mają teraz problem. Ten kto kupił może teraz na ich rachunek zamawiać filmy do woli poprzez SMS. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w czwartek wieczorem film "Indiana Jones..." HD przez SMS-a. Procedura przebiegła szybko i sprawnie.
Chciałem tylko coś napisać o jakości. Było to HD, ale mam wrażenie, że filmy emitowane w C+filmHD są lepszej jakości.
Film jest przecież nową produkcją spod znaku Spielberga i Lucasa więc myśłałem, że w C+ postara się o emisję w doskonałej jakości.
Powiem szczerze, że liczyłem na więcej <_<

Pozdrawiam - Jacek

PS
Wesołych poŚwiętach :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze mi ktos powiedziec czy da sie nagrac film ktory aktualnie ogladam, cos w stylu nagrywania w nBoxie, ktos tez stwierdzil ze da sie obejrzec zajetosc twardziela, recepta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='TheArt' post='138928' date='28.12.2008, 01:32 ']Moze mi ktos powiedziec czy da sie nagrac film ktory aktualnie ogladam, cos w stylu nagrywania w nBoxie, ktos tez stwierdzil ze da sie obejrzec zajetosc twardziela, recepta[/quote]

menu,ustawienia terminala,pojemnosć dysku i już.... :rolleyes:
jeżeli chodzi o nagrywanie to przycisk rec da sobie rade... cofasz do tyłu ogladany film potem rec czyli czerwony kwadracik i juz,powodzenia
pozdrawiam

Edytowane przez dude0666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dude0666' post='138931' date='28.12.2008, 08:48 '].. cofasz do tyłu ogladany film potem rec czyli czerwony kwadracik i juz,powodzenia
pozdrawiam[/quote]

a nieprawda, bo czerwone kółeczko :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Bazyl3100' post='138962' date='28.12.2008, 13:12 ']a nieprawda, bo czerwone kółeczko :lol:[/quote]
Jakoś mi nie chce nagrywać. Jak naciskam przycisk przewijania do tyłu, to się film cofa o 10 sek. ( tą opcję można ustawić dowolnie) wtedy nie znika napis play na dekoderze, naciskając rec nie nagrywa. Przy dłuższym przytrzymaniu przycisku przewijania film cofa sie 4 lub 8 krotnie szybciej aż do samego początku, na dekoderze wyświetla się nr kanału 26. wtedy również naciskając przycisk rec zero reakcji. a film zatrzymuje się na początku i stoi (świeci się na ekranie cofanie x4). Może mi ktoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='panerai_47' post='138978' date='28.12.2008, 15:03 ']Jakoś mi nie chce nagrywać. Jak naciskam przycisk przewijania do tyłu, to się film cofa o 10 sek. ( tą opcję można ustawić dowolnie) wtedy nie znika napis play na dekoderze, naciskając rec nie nagrywa. Przy dłuższym przytrzymaniu przycisku przewijania film cofa sie 4 lub 8 krotnie szybciej aż do samego początku, na dekoderze wyświetla się nr kanału 26. wtedy również naciskając przycisk rec zero reakcji. a film zatrzymuje się na początku i stoi (świeci się na ekranie cofanie x4). Może mi ktoś pomóc?[/quote]

[b]Hmm. [/b]nie wiem czy to samo mamy na mysli...
Dla ścislości: rozumiem że miales na kanale 26 tuner przez jakiś czas, cofasz maxymalnie i chcesz od momentu cofnięcia nagrywać tak?
To to dziwna sprawa, bo jak cofniesz do konca to mi jakoś w życiu sie nie zatrzymalo, cofnelo sie tyle ile mozna i zaczyna odtwarzac; i wtedy wciskasz REC i zaczyna sie nagrywanie. Na ekranie wyswietla sie napis coś w tym guście:
Nagrywanie rozpoczete z time shiftingu, przełączanie kanału obecnie zablokowane (bo jak nagrywasz z time shiftingu, to niestety nie mozna przelaczać sobie kanalow)

[b]druga opcja[/b] jaka przychodzi mi do glowy to że mowisz o nagrywaniu udostepnionego filmu VOD na HDD tunera. Wtedy faktycznie przycisk REC nie dziala, bo nie można nagrywać sobie tych filmów. Polityka VOD właśnie na tym polega aby móc oglądać tylko przez 48h.
(Oczywiście jak ktos sie uprze to nagra każdy film - podłączy tuner pod nagrywarke DVD i już :lol: )

[b]trzecia opcja[/b] to taka że masz stare oprogramowanie w tunerze (bo zakladam ze korzystasz z super Philipsa PVR od Cyfry+)

[b]czwarta opcja[/b] - masz cos z tunerem, albo poprostu zresetuj go (tj. wyjmij wtyczkę z gniazdka i włóż), może wtedy zacznie działać normalnie.

[b]PS - Mi piep.....ony co jakiś czas robi kawały typu: wciskam nagrywanie, lampka sie świeci, komunikat o nagrywaniu też, potem: koncze nagrywanie, komunikat czy chce zakonczyc: TAK, czerwona lampka gaśnie; wchodze w bibliotekę - nagrania nie ma...
[i](zaznaczam od razu że nagranie trwa dłużej niż minutę - nagrania trwające mniej niż minute się nie zapamiętują - to wiem)[/i]

i tak wkolo dopoki nie zresetuje tunera. Paranoja.[/b]

Edytowane przez Bazyl3100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc ja właśnie miałem na myśli nagrywanie na HDD tunera satelitarnego :lol: nie było napisane, że nagrywacie na zewnętrzny dysk HDD. Dlatego jak przeczytałem o mozliwości nagrania filmu z VOD to byłem zdziwiony. Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='panerai_47' post='139004' date='28.12.2008, 17:24 ']dzięki za pomoc ja właśnie miałem na myśli nagrywanie na HDD tunera satelitarnego :lol: nie było napisane, że nagrywacie na zewnętrzny dysk HDD. Dlatego jak przeczytałem o mozliwości nagrania filmu z VOD to byłem zdziwiony. Dzięki i pozdrawiam[/quote]

Była mowa o tym, że teraz po aktualizacji oprpgramowania można nagrywać programy i filmy z time shiftingu, czyli:
oglądasz program, czy film na jakimś kanale; stwierdzasz że szkoda że go nie nagraleś na HDD tunera - do tej pory mogleś jedynie cofnąć do 2 godzin oglądaną audycje/film i oglądać jeszcze raz.
Teraz możesz cofnąć i wcisnąć REC - audycja/film nagra Ci się na HDD tunera w kilka sekund. Nazywa się to nagrywanie z time shiftingu.
To tak w skrócie.

[b]Jak tam VOD-wcy? Jakaś cisza zapanowała. U mnie nadal 26/27 filmów. Przy filmie "PERSEPOLIS" nadal pisze: dostępny wkrótce. Czyżby przestali już wysyłać ten film na tunery (?) [/b] ;)

Przy okazji przypomne pytanie, bo nikt mi nie odpowiedzial :(
[color="#FF8C00"]Jak u was z licznikiem w udostępnionych filmach ?[/color]
Bo u mnie w filmie "Obsługiwałem angielskiego króla" licznik chodził swoim specyficznym rytmem, w rezultacie na końcu filmu wskazywał że film trwał godzine z kilkoma minutami...

Edytowane przez Bazyl3100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystkie filmy są dostępne. macie jakieś info jakie jeszcze filmy będą dostępne. Aha u mnie generalnie występuje problem z aktywacją czy to przez sms czy przez net. za każdym razem muszę dzwonić do nich i prosić o aktywację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chcialem dodac swoje "przejscia" z VOD, wczoraj okolo 18-tej zamowilem przez ICA film Persepolis - jeden z nielicznych dostepnych u mnie, do tej pory nie moge pobrac uprawnien, dostaje tylko info z prosba o kontakt i nr telefonow. PVR zostal aktywowany jakis tydzien temu ale chyba nie ma ograniczen do uzywania VOD chyba ze zalega sie z platnosciami prawda? Co do tego kontaktu to caly pic z zamowieniem promocyjnym polegal na tym zeby wlasnie obejrzec go w cenie 2zl a jak zaczne wydzwaniac to cena moze podskoczyc do kilkunastu, dziekuje, postoje, wole stracic tylko 2zl a film obejrze z sieci. Jest mozliwosc innego, bezplatnego kontaktu z cyfra? Troche utrudnione jest to legalne korzystanie z filmow, duuuzo latwiej to obejrzec "na lewo"

ps. znalazlem formularz kontaktowy na ich stronie, zobaczymy
ps2. zero odpowiedzi, po co daja formularz i nie odpowiadaja Edytowane przez macias

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.
Raz skorzystałem z VOD. "Zamówiłem" przez www i po kilku minutach miałem.
Z formularza na ich www korzystałem i na drugi dzień na tel. stacjonarny dzwonili
przed południem (nie zastali mnie), po południu i porozmawiałem sobie. Było szybko.

pozdrawiam
Gatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zamówiłem "Indiego". Na aktywację czekałem parę godzin ale w końcu doszła.
Dzisiaj zasiadłem do oglądania, 74 minuta i film się urwał :). Pasek postępu doszedł do końca, film powinien mieć 118 min. :rolleyes:.
Nie dodzwoniłem się do nich, ale wysłałem formularz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wszystkie filmy są dostępne... wypożyczyłem trzy tytuły i wszystko śmigalo oki,więc ok :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Bazyl3100' post='139007' date='28.12.2008, 17:39 ']Była mowa o tym, że teraz po aktualizacji oprpgramowania można nagrywać programy i filmy z time shiftingu, czyli:
oglądasz program, czy film na jakimś kanale; stwierdzasz że szkoda że go nie nagraleś na HDD tunera - do tej pory mogleś jedynie cofnąć do 2 godzin oglądaną audycje/film i oglądać jeszcze raz.
Teraz możesz cofnąć i wcisnąć REC - audycja/film nagra Ci się na HDD tunera w kilka sekund. Nazywa się to nagrywanie z time shiftingu.
To tak w skrócie.[/quote]

U mnie to nie dziala, w skrocie: o 20 leci swietny film Rocky I, zachcialo sie siku to wlaczam TV o 20:20, chce cofnac film do tej 20:00 to za Chiny sie ne da, tylko cofa kilka sekund

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='TheArt' post='139277' date='30.12.2008, 05:32 ']U mnie to nie dziala, w skrocie: o 20 leci swietny film Rocky I, zachcialo sie siku to wlaczam TV o 20:20, chce cofnac film do tej 20:00 to za Chiny sie ne da, tylko cofa kilka sekund[/quote]
Witaj.
Albo ja czegoś nie wiem, albo Ty !
Film zaczął się o 20:00, a Ty tv włączyłeś o 20:20, dekoder C+ o której właczyłeś na ten kanał z filmem ?
Zapewne o tej samej co TV. Więc jak ma Ci nagrać film, jeśli urządzenie wcześniej było wyłączone.
Dekoder nie nagrywa WSZYSTKICH kanałów i jeszcze na stanbaju.
No chyba, że czegoś nie wiem.
U mnie dział, ale tak jak ja opisałem.
Dekoder włączony , program leci i mogę "cofnąć" max 2 godz.

pozdrawiam
gatar Edytowane przez Gatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje drugie podejście do VOD'a przebiegło z małymi problemami. Wysłałem SMS-a, otrzymałem za chwilę potwierdzenie i miałem ściągać uprawnienia. Niestety ciaglę były odrzucane. Był wieczór, więc nikogo na infolinii juz nie było. Musiałem czekać do następnego dnia. Po rozmowie z Panią i jej kilku kliknięciach uprawnienia od razu przeszły. Niestety miałem o kilkanaście godzin mniej na oglądanie. Czas liczy się już od wysłania SMS-a.
Ogólnie muszę przyznać, że to działa :-)
Co się tyczy jakości, to znów nie powala HD w VOD-ie. Jest po prostu kiepskie i wg mnie nie warto za to płacić. Filmy emitowane w C+FilmHD wyglądają o niebo lepiej.
Pozdrawiam - Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='TheArt' post='139331' date='30.12.2008, 17:49 ']Wiesz gatar myslalem ze to cudo, to przeciez tylko maszyna[/quote]
W dodatku wykonana i obsługiwana przez człowieka :(

Edytowane przez Gatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

U mnie wogóle nie ma VOD tzn. po naciśnięciu 'B" na pilocie nie przechodzi do wyboru | VOD | HBO DIGITAL | MOJE NAGRANIA |,
tylko bezpośrednio do moich nagrań screen - [url="http://img155.imageshack.us/img155/2960/snc00005ts4.jpg"]http://img155.imageshack.us/img155/2960/snc00005ts4.jpg[/url]

Chciałem zaktualizować soft, odpowiedz - BRAK AKTUALIZACJI OPROGRAMOWANIA

macie jakieś pomysły..., z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...