Skocz do zawartości
upandup

VOD w Cyfrze - kiedy w końcu będzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie martwią tylko takie kwiatki w instrukcji VODu od C+:

[b]"Jeśli teraz nagrywasz inny program, oferta nie zostanie uaktualniona. Zaktualizuj ją po zakończeniu nagrywania."[/b]

[b]"Jeśli aktualnie nagrywasz inny program, nie możesz złożyć zamówienia. Złóż je po zakończeniu nagrywania."[/b]

i jest tego niestety więcej. W tej chwili strona C+ VOD jest under construction i więcej nie przytoczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To było oczywiste, że poleci ściema bo przecież te dekodery to.... eh może już sobie daruję. Znowu coś co jest robione na siłę aby być!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie na infolinię odnośnie VOD. Dostałem info, że być może przed świętami będzie VOD bo mają jakieś trudności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie mniej czasu na skorzystanie z oferty po 2 PLN :) Skończy się tym, że ruszy 31.12....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" jaka wizyta taki zamach ... "
[b]Chyba VOD się u nas totalnie nie przyjął - KLAPA i tyle.
Więc trzeba po 2 zeta oddać tę niby wyśmienitą ofertyę.[/b]
[b]Co sądziecie ?[/b]

Wydaje mi się, że liczne stacje nadają tyle filmów tygodniowo o każdej porze dnia i nocy, że wystarczy.
Ostatnio odkryłem, że "4" ze stajni opłuwanego POLSATU daje całą noc niezłe filmy i w 16/9 (ASTER CABLE).
Ot takie problemy ze snem mam.
W tym czasie TVN-y/POLSATY robią jakieś cuda typu loterie, konkursy, sex na phone itp.

Ja także wypowiedziałem juz jakiś czas usługę VOD, bo zauważyłem, że z niej nie korzystam.
Czekam przez 3 miesiące na skutek na fakturze. Zostało niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cyferka jak to cyferka, robi pod siebie rowno!
Od pewnego czasu, a bylo to pare lat temu, zorientowalem sie, ze C+ to amatorszczyzna przykryta marka Canal+ France.
Takie akcje, jak anormalny soft dekodera, absurdalna polityka cenowa czy wprowadzana od 1,5 roku usluga VoD tylko utwierdzaja mnie w przekonaniu, ze w Cyfrze prace organizuja dyletanci! Jak wiadomo na pewne przypadlosci "sztuki" biznesowej nie ma rady!

A co do VoD niestety ta usluga jest deprecjonowana przez samych "dostarczycieli" uslug w N modelowy przylkad to PictureBox, czy umieszczenie filmow HD wykastrowanych z DD5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tesbor' post='135098' date='05.12.2008, 22:04 ']A co do VoD niestety ta usluga jest deprecjonowana przez samych "dostarczycieli" uslug w N modelowy przylkad to PictureBox, czy umieszczenie filmow HD wykastrowanych z DD5.1[/quote]
a czy w N już są dostępne filmy z wyborem ścieżki dźwiękowej i napisami? Oczywiście filmy HD, chociaż SD też mnie interesują. Bo wiem, że kiedyś był z tym problem, a tak się ostatnio zastanawiałem nad wzięciem N. Sory za lekkie rozmycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tesbor - a gdzie poza n na świecie dostaniesz VOD w HD w tej formie (push VOD dostępny przez DVB-S na HDD :) )?

Ja zawsze żałuję, że brak ścieżki DD 5.1 (w Transformerach było super), ale Iron Man już jej nie ma (ciekawe, czy w C+ będzie), ale napisy polskie są mi niepotrzebne i tak oglądam w oryginale

@cffan - wszystkie filmy i seriale mają oryginalną lub polską ścieżkę dźwiękową (czasem, bardzo rzadko w DD 5.1) i większość ma też napisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Elendil gdzie znalazles instrukcje do VoD C+?
Kurde mialo byc od 1 grudnia pozniej od 5 niech chociaz przed swietami dadza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hr.susel, no jak, gdzie znajde VoD w HD ? --------------------------> w Cyfrze+ :);):)

i jeszcze cos lepszego:
[url="http://www.dishnetwork.com/vod/default.aspx"]http://www.dishnetwork.com/vod/default.aspx[/url]

@d3v1l, instrukcja byla na stronie cyfry w pdf.
Niestety strona VoD C+ byla i sie zmyla. zostalo cos takiego:
[url="http://www.cyfraplus.pl/_abo_vod.html"]http://www.cyfraplus.pl/_abo_vod.html[/url]

Edytowane przez tesbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewno Philips nie chciał pociągnąć 1080i. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='d3v1l' post='135111' date='06.12.2008, 01:08 ']Elendil gdzie znalazles instrukcje do VoD C+?
Kurde mialo byc od 1 grudnia pozniej od 5 niech chociaz przed swietami dadza...[/quote]

Była na stronie Cyfry + VoD. Strona razem z resztą zniknęła :D


-> cffan

pozdrawiam wyznawcę niewidzialnego różowego jednorożca :)

Edytowane przez Elendil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jak podaje dziś str.SAT Kuriera od 12 grud. ma być dostępne VOD na c+,....pożyjemy,zobaczymy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='d3v1l' post='135111' date='05.12.2008, 23:08 ']Elendil gdzie znalazles instrukcje do VoD C+?
Kurde mialo byc od 1 grudnia pozniej od 5 niech chociaz przed swietami dadza...[/quote]

[url="http://www.cyfraplus.pl/images/site/abo/vod/VOD_instrukcja.pdf"]http://www.cyfraplus.pl/images/site/abo/vo..._instrukcja.pdf[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cóż, niepokoi mnie, oprócz tego, co zauważył kolego [b]Elendil[/b] martwi mnie to, że nie zawsze będą zwiastuny.

Ale może doprowadzi to wreszcie do poprawy oprogramowania PRVa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak widzę to menu... ; 0 ciężko będzie się do czegoś takiego przestawić jak ktoś ma recordera. Ja raczej z tego nie skorzystam bo pewno szybciej film zamówię w n niż mi się wgra menu w PVR ; p No jestem ciekaw, jak to wszystko zadziała :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='upan[beeep]' post='129092' date='03.11.2008, 17:15 ']Już w grudniu Cyfra+ uruchomi usługę wideo na życzenie, o czym informowaliśmy po konferencji zorganizowanej przez platformę. Każdy film w Cyfrze+ będzie kosztował 2 zł.
...
Już na wstępie dostępne będą takie hity jak: Iron Man, To nie jest kraj dla starych ludzi, czy Kroniki Spiderwicka w jakości High Definition.

[url="http://www.dvbnews.pl/vod-w-cyfrze+-za-2-zl,1158.htm"]źródło[/url][/quote]

Niedługo ale bedzie kicha...bo PVR bedzie miał problemy to sprzet bardzo słaby i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm....czy mi się tylko wydaje, czy odtwarzanie filmów z VOD blokuje...nagrywanie??!!

To paranoja - zupełnie bezużyteczna usługa. Widać, że te dekodery są za słabe, żeby podołać temu, co na ence jest oczywiste.

Powiem to z całą odpowiedzialnością - C+ psuje rynek HD w Polsce. Czytam po forach, że ludzie przyzwyczajają się do słabych rzeczy. I jeszcze ten tekst "jest w promocji, więc nie narzekam".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mamy kolejną obsuwę:
[quote]Abonenci Cyfry+ będą musieli jeszcze trochę zaczekać na wprowadzenie do oferty platformy usługi domowej wypożyczalni filmów. Cyfra+ będzie drugą, po telewizji "n", satelitarną platformą telewizji cyfrowej w Polsce, która jeszcze w tym roku zaoferuje VOD.
Według medialnych doniesień, w piątek powinna zostać uruchomiona nowa usługa - Cyfra+ VOD. Niestety strat nowej usługi opóźni się o kilka dni.

- Nie podawaliśmy oficjalnie daty startu usługi, ale faktycznie data 12 grudnia była brana pod uwagę. Niemniej jednak zdecydowaliśmy się przedłużyć testy, ponieważ chcemy skrócić czas pomiędzy zamówieniem przez abonenta programu a otrzymaniem do niego uprawnień - usłyszeliśmy dzisiaj w biurze prasowym Cyfry+ .

Usługa Cyfra+ VOD ma pojawić się jeszcze w grudniu, o czym operator poinformuje w oficjalnym komunikacie. Przypomnijmy, że w ramach oferty abonent będzie miał dostęp miesięcznie do około 40 pozycji, które podzielone będą na działy - premiery filmowe, hity filmowe, koncerty, seriale, dokumenty. Po nowym roku w ofercie pojawią się także filmy dla dorosłych.

W grudniowej ofercie Cyfra+ VOD mają pojawić się m.in. takie pozycje jak: "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki", "Iron Man", "To nie jest kraj dla starszych ludzi", "Kroniki Spiderwick", "Persepolis" czy "Sierociniec".

Wybraną pozycje będzie można zamawiać telefonicznie, za pomocą SMS-a lub Internet i oglądać wielokrotnie przez 48 godzin. W pierwszych tygodniach ma obowiązywać promocyjna stawka - 2 zł za każdą pozycję. Ceny standardowe: Premiera HD - 13 zł, premiera SD - 11 zł, hity filmowe - 8 zł, pozostałe pozycje - 4 zł. Z Cyfra+ VOD będą mogli korzystać posiadacze dekoderów z nagrywarką (PVR).[/quote]
media2.pl

Jak tak dalej pójdzie to w Sylwestra doczekamy tego VoDu od C+. A jakby dali przed świętami to może enka by zrobiła promo dla stałych i udostępniła nowości po 2 PLN na świąteczny weekend :P A tak to będzie chyba doopa...

Edytowane przez Elendil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszystkie "premiery" Cyferki i tak od dawna będą do obejrzenia w ence :P

"Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki" - ma być w przyszłym tygodniu już w n
"Iron Man" - zdążyłem zobaczyć - leży już od kilkunastu dni
"To nie jest kraj dla starszych ludzi" - leży od kilku tygodni
"Kroniki Spiderwick" - leżą od kilku tygodni
"Persepolis" - nie ma w ence
"Sierociniec" - nie ma w ence

Czyli jak w przypadku HBO Digital - "promocja" na kilka dni. Oby było warto czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porażka na całej linii :P No comments :) Dobrze, że nie mam tego PVR bo nie dosyć , ze nie ma VOD to jeszcze nowego softu od pół roku ni widu ni słychu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy ten soft jest taki badziewny czy Philipsa hardware też jest problematyczny?
Funkcjonalność tego jest kiepska na maksa ale trzeba przyznać, że jakość obrazu mat. HD (czy live czy idącego z dysku) jest dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;)

Na Forum Satkuriera (wiem, wiem - to nie jest miejsce dla pewnych ludzi, ale czasem zaglądam) użytkownicy piszą, że na kanale [b]199 [/b] w EPG lecą filmy, które mają pojawić się w nowym VOD od C+.

Nie jestem przy dekoderze, ale może ktoś to da radę sprawdzić?

Bo jeśli znów, jak w przypadku HBO Digital, to ma działać w systemie NIE BĘDĄCYM VOD!!!, to ja dziękuję.

Stąd te zastrzeżenia w instrukcji:

[b]
"Jeśli teraz nagrywasz inny program, oferta nie zostanie uaktualniona. Zaktualizuj ją po zakończeniu nagrywania."

"Jeśli aktualnie nagrywasz inny program, nie możesz złożyć zamówienia. Złóż je po zakończeniu nagrywania."[/b]

Bo jeśli uaktualnienie oferty polega na tym, że nagrywamy coś life, to naprawdę wielki :D . I jeszcze nie mogą tego na czas zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten kanał jest zakodowany, ale podobno ktoś kiedyś widział tam filmy które będa w VOD.
No i z tego co czytałem tu i tam to ten VOD ma właśnie tak działać..
Wątpię żeby ten Philips potrafił pobierać dane w trybie ftp tak jak to robi Nbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...