Skocz do zawartości
niko.ctu

Po ilu miesiącach mogę zrezygnować z VOD w nowych promocjach n ?

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie
zupełnie mi na tym nie zależy, ale chciałbym mieć nbox hdtv recorder
tylko nie wiem po co wciskają ten VOD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak robisz korzystną zmianę to nie musisz brać VODa. Przez pierwsze 3 miechy masz go za 0zł a potem możesz ale nie musisz. Masz jakąś inną telewizję czy drut na dachu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic zupełnie :(
to moja pierwsza telewizja satelitarna
chciałbym recordera z anteną twin, pakiet za 38 i najlepiej bez VOD...
mieszkam w bloku jakby co

Edytowane przez niko.ctu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to pełny VOD na 6 miechów przez 30miesięcznie. Potem rezygnujesz. Inaczej się nie da aby mieć tanio recordera i 38zł pakiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 miesięcy ?
trochę długo...
a tak ogólnie to robią w konia
wielkie hasła 38 zł miesięcznie itp, a potem się okazuje że 68

poczekam jeszcze z kupnem, może będzie jakaś lepsza promocja :(

Edytowane przez niko.ctu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gmeru' post='128856' date='01.11.2008, 22:33 ']Jak robisz korzystną zmianę to nie musisz brać VODa. Przez pierwsze 3 miechy masz go za 0zł a potem możesz ale nie musisz. Masz jakąś inną telewizję czy drut na dachu?[/quote]

Gmeru a gdzieś ty wyczytał o takiej promocji???

Korzystna zamiana to (cytaty z folderu reklamowego). Kto może skorzystać z promocji:
- Klienci, którzy posiadają minimum 3 płatne pakiety i utrzymają te pakiety przez okres oznaczony umową
- Klienci posiadający 2 płatne pakiety, którzy włączą 3-ci płatny pakiet oraz utrzymają minimum 3 pakiety przez okres oznaczony umową
- [b]Klienci, którzy zamówią 2 kolekcje VOD i utrzymają te kolekcje przez okres minimum 6 miesięcy[/b]
- Nie posiadają zaległości w płatnościach za abonament
- Uiszczą jednorazową opłatę aktywacyjną zgodnie z Tabela Opłat Promocyjnych

Gdyby nie to obowiązkowe VOD na 6 miesiący (6*40 zł= 240 zł) to bym zamienił nBox'a na Recordera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fantom. Widzisz o co chodzi w temacie?

[size=7]WARUNKI PROMOCJI „Korzystna zmiana”[/size] z Polsatu, cyfry, kablówki itd itd itp czy rachunek z sieci Play (w Germanos)

A nie "zamiana" (nie zmiana) jak napisałeś z białego na czarnego. Przecież cały temat jest o kupnie nowej telewizji. Czytaj temat dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='128900' date='02.11.2008, 13:09 ']Fantom. Widzisz o co chodzi w temacie?[/quote]
Gmeru nie krzycz proszę.
Z tematu nic nie wynika. Kolega wyjaśnił to dopiero w kolejnym poście.
A ja, przyznaję się bez bicia, nie zauważyłem.

Poruszyłem kwestię bo sam jestem tym zainteresowany. Zamianą nBox na Recorder'a.
Swoją drogą nie lubię ich za to :D Promują nowych użytkowników a starych mają gdzieś. Świństwo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty opowiadasz? Czasem ilość nie idzie w jakość - a stali abonenci n mają nie tak źle - ja mam umowę od 2 lat i praktycznie cały czas mam jakąś promocję dla stałych abonentów - teraz np HBO 3 miesiące gratis (nie jest to może 10% na 10-cio lecie, ale zawsze :) ).

Jakby mój operator komórkowy tak robił, to nie czekałbym z takim wytęsknieniem do końca umowy. Warunki zmiany nboxa na recordera nie są złe - spróbuj teraz w ekstrapromocji zamienić zwykły dekoder SD Polsatu na HD (pamiętaj, bez PVR :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koleś w w punkcie n powiedział mi, że mogę przynieść umowę od kogoś z rodziny nawet
tylko żeby nazwisko się zgadzało
a cyfrowego polsatu to im odradzał, bo podobno od nowego roku nie tam będzie żadnych kanałów TVN, bo im się kończy umowa
więc biorę z dyskiem

wziąć antenę twin od "n" czy może kupić we własnym zakresie ? Edytowane przez niko.ctu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantom : też bym zamienił na recorder ale poza obowiązkowym VOD doliczasz jeszcze koszt anteny, wątpię żeby przyjęli poprzednią, zdążyła przez ponad rok troszkę zardzewieć (siatkowa) czyli pewnie trzeba by im dopłacić za nowy zestaw antenowy (lub kupić coś we własnym zakresie jak pisze niko.ctu). Na marginesie VOD HD wymaga o ile pamiętam hdcp czyli hdmi lub dvi z hdcp a ja mam HD przez Component ...:D
Inaczej mówiąc czekam dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='jabba' post='129443' date='05.11.2008, 13:09 ']Fantom : też bym zamienił na recorder ale poza obowiązkowym VOD doliczasz jeszcze koszt anteny, wątpię żeby przyjęli poprzednią, zdążyła przez ponad rok troszkę zardzewieć (siatkowa) czyli pewnie trzeba by im dopłacić za nowy zestaw antenowy (lub kupić coś we własnym zakresie jak pisze niko.ctu). Na marginesie VOD HD wymaga o ile pamiętam hdcp czyli hdmi lub dvi z hdcp a ja mam HD przez Component ...:D
Inaczej mówiąc czekam dalej.[/quote]

Ja mam własną antenę.
Gdy brałem N'kę to oferowali to siatkowe badziewstwo więc kupiłem własny zestaw. Mam nawet konwerter TWIN'a. Dla mnie to nie problem.
Mam też wszystko pod HDMI.

Chodzi o to że jeśli nie chcę VOD'a to nie dostanę w promocji Recordera.
W sumie biznesowo to im się nie dziwie ale mogli by zrobić ukłon w stronę starego abonenta (mam N'kę niemal od początku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='niko.ctu' post='129332' date='04.11.2008, 18:46 ']koleś w w punkcie n powiedział mi, że mogę przynieść umowę od kogoś z rodziny nawet
tylko żeby nazwisko się zgadzało
a cyfrowego polsatu to im odradzał, bo podobno od nowego roku nie tam będzie żadnych kanałów TVN, bo im się kończy umowa
więc biorę z dyskiem[/quote]

A na "n" nie masz Polsatu. Ja cały czas czekam,nie lubię jak mi coś narzuca. Nie chce tego VOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...