Skocz do zawartości
Alan83

Kabowka w UPC - kilka pytan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytan dla bardziej zorientowanych w temacie:

1. Zakladam ze dekoder z nagrywarka jest tylko jednego producenta i ze nie istnieje wybor urzadzenia jak to mialo czasami miesjce w przypadku modemu do internetu? Jesli bylo by inaczej czego sie domagac i na co zwrocic uwage przy montarzu?

2. Czy material nagrany przez mediabox mozna jakos bezstratnie przerzucic na komputer?
Ktos wczesniej wspomnial o "Euro zlaczu" ale przesylanie w takiej formie obrazu to spora utrata jakosci.

3. Jako ze mam solidna panormake 22'' Samsunga marzy mi sie na niej odbior cyfrowej telewizji. UPC nie oferuje nawet za dodatkowa oplata wsparcia drugiego odbiornika a drugiego dekodera brac nie zamierzam bo to za duzy wydartek (moze kiedys firma pomysli o tym problemie)

Moze ktos napisac w jaki sposob najlepiej sposob rozdzielic sygnal? Oczywiscie licze sie z tym ze bede musial ogladac ten sam kanal na dwoch odbiornikach ale niestety nie mieszkam sam w domu i akurat w godzinach nocnych byloby to nie istotne.

Komputer jest z analogowym tunerem ale zapewne jesli nie jest konieczne uzycie jego gniazd S-VIDEO nabede (najlepiej wskazany przez Was) tuner cyfrowy.
Widzialem na allegro bezprzewodowe transmitery ktore pozwalaly nawet na zdalne przelaczenie kanalow. Nie wiem tylko jak to dziala w praktyce. Mam pociagniety kabel antenowy w scianie do drugiego pokoju wiec moglbym go dalej wykorzystac tylko nie wiem czy jest to mozliwe. Zakladam ze instalator z UPC nie wiele mi pomorze wiec licze na wasza pomoc.

4. Czy UPC zamierza w jakims konkretnym terminie wprowadzic TVP Sport?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...