Jump to content
Sign in to follow this  
arsenal

Bundesliga w Eurosport. Sportklub czeka śmierć - nareszcie

Recommended Posts

Jak podają serwisy, chociażby Sat Kurier, Eurosport nabył wyłączne prawa do Bundesligii na kolejne trzy sezony. W Polsce mecze będą na kanale Eurosport2. Trochę szkoda, że nie na głównym i nie w HD. Może chociaż powtórki będą.
Najlepszą wiadomością jest jednak to, że paściarski Sportklub traci prawa do jedynego znaczącego wydarzenia w swej ofercie. Może w końcu dadzą sobie z Polską spokój.

Odkąd na Eurosporcie HD nadają Snookera (uwielbiam) faktycznie Sportklub kompletnie traci dla mnie znaczenie :lol:

O kurcze! To N jeszcze straci super kanaly na wylacznosc! Tragedia bedzie! :lol:;):D

Uwaga na Nsport!
Wtorek
20:40 Manchester United - Celtic Glasgow nSport [b](HD i Dolby Digital 5.1)[/b]

Sroda:
20:40 Chelsea Londyn - AS Roma nSport [b](HD i Dolby Digital 5.1)[/b]
00:30 PSV Eindhoven - Olympique Marsylia nSport [b](HD i Dolby Digital 5.1)[/b]

[url="http://www.dvbnews.pl/news.php"]http://www.dvbnews.pl/news.php[/url]

Edited by tesbor

ja im nawet dopłacę by to coś z Węgier sobie poszło w diabły.
No nie może być! nSport nadaje Dolby 5.1?! Pogięło ich?! :lol:

[quote name='arsenal' post='126737' date='20.10.2008, 11:07 ']Jak podają serwisy, chociażby Sat Kurier, Eurosport nabył wyłączne prawa do Bundesligii na kolejne trzy sezony. W Polsce mecze będą na kanale Eurosport2. Trochę szkoda, że nie na głównym i nie w HD. Może chociaż powtórki będą.
Najlepszą wiadomością jest jednak to, że paściarski Sportklub traci prawa do jedynego znaczącego wydarzenia w swej ofercie. Może w końcu dadzą sobie z Polską spokój.[/quote]

Szkoda, że tak samo paściarskim kanałem jest Eurosport 2 jeżeli chodzi o jakość (Ż E N U Ł A). Mam nadzieję, żę będzie w HD (ciekawe jak to teraz z nsport bedzie). Bo jako kanał to go bardzo lubię (breakdance, xbox itd ja to oglądam :lol: )

[quote name='Gmeru' post='126743' date='20.10.2008, 11:37 ']Szkoda, że tak samo paściarskim kanałem jest Eurosport 2 jeżeli chodzi o jakość (Ż E N U Ł A). Mam nadzieję, żę będzie w HD (ciekawe jak to teraz z nsport bedzie). Bo jako kanał to go bardzo lubię (breakdance, xbox itd ja to oglądam ;) )[/quote]

i Takeshi's Castle hahahahahahahahaha

Sport klub prezentuje jeszcze na żywo rozgrywki Ligi Brazylijskiej Argentyńskiej i MLS aczkolwiek transmisje tych meczów są dla pasjonatów piłki aczkolwiek Argentyńską czy Brazylijską ciekawie się oglada
co nie zmienia faktu że po utracie praw do Bundesligi ich oferta będzie b słaba

tak się właśnie zastanawiałem, czy ktoś te SportKluby w ogóle ogląda...
nie poświęciłem im nawet 5 minut, mimo że od pół roku mam N-kę,
tak samo na nsporcie nie oglądałem jeszcze kompletnie nic poza meczami Ligii Mistrzów, nie interesują mnie gadające głowy...

Nie licząc Canal+ Sport, którego nie mam, dla mnie liczy się tylko Eurosport, TVP Sport i Polsat Sport.

Oczywiście moje zdanie jest zdaniem jednostki, ale moim zdaniem szkoda kasy i miejsca na transponderach na takie programy jak Sport Klub.

pozdrowienia

Heh, ja te Sportkluby mam od samego ich poczatku w n, ale w sumie nie wiem czy 10 minut to ogladalem, obraz taki jak Polonia1 i tego typu szmira. Zreszta jak sie czlowiek TVP HD napatrzy albo LM w nsport to juz mu potem niczego innego ogladac nie chce.

Heh, ja te Sportkluby mam od samego ich poczatku w n, ale w sumie nie wiem czy 10 minut to ogladalem, obraz taki jak Polonia1 i tego typu szmira. Zreszta jak sie czlowiek TVP HD napatrzy albo LM w nsport to juz mu potem niczego innego ogladac nie chce.

na sportklub jest bundeliga jestem jej fanem wiec obecnie w ence bez tego kanalu bym nie przezyl:P

jest jedna wielka tragedia jesli chodzi o sportkluby i eurosport.

eurosport stracil rpawa do motoGP na rzecz sportklubow.

w tamtym roku pameitam relacje motogp w hd... wypas.

a ostatnio w poniedizalek ogladalem na sportklubie :)

troche meczarnia

Czy to, że Eurosport2 będzie transmitował Bundesligę oznacza, że będzie tylko jeden mecz na żywo w dany dzień? Mecze są w piątek, sobotę i niedzielę i tylko po jednym każdego dnia będzie oglądać? Jestem kibicem Borussii Dortmund i tylko jeden mecz LIVE zmniejsza szansę na oglądanie mojej drużyny. Sportklub ma przynajmniej dwa kanały, które pokazywały równorzędnie dwa spotkania LIVE. Jak tu wygląda sytuacja? Proszę o szybką odpowiedź, dziękuje :)

Edited by Volverin

jest jedna wielka tragedia jesli chodzi o sportkluby i eurosport.

eurosport stracil rpawa do motoGP na rzecz sportklubow.

w tamtym roku pameitam relacje motogp w hd... wypas.

a ostatnio w poniedizalek ogladalem na sportklubie :)

troche meczarnia

NIgdy nie bylo MOTOGP w HD.... obraz 16/9 to jeszce nie HD :)

NIgdy nie bylo MOTOGP w HD.... obraz 16/9 to jeszce nie HD :lol:

lol. bylem pewny ze to hd. jakos byl abardzo dobra :P