Skocz do zawartości
Gmeru

Rozdano nagrody SAT Krak 2008

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='Fantom' post='126920' date='21.10.2008, 10:55 ']Panowie ... może faktycznie GerGregor ma taki tunerek który w jego kraju "plska" (ciekawe ... to chyba gdzieś koło Mozambiku?) odbiera wszystko :([/quote]
W innym temacie kolega mobor próbował wszystkich przekonywać, że ręcznie zbudowane przez niego kolumny są lepsze od wszystkich na rynku. Może i ten wszystko-mający dekoder pochodzi "z pod igły" mobora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='HerGregor' post='126630' date='19.10.2008, 19:28 ']A jak nie masz minimum o odpowiedniej przekątnej TV to nawet nie podejmuj dyskusji
Przepraszam cię kolego zmień pracę lub forom bo masz bardzo ograniczone horyzonty myślowe[/quote]


Chyba to mnie "HerGregor" wezwał do tablicy :(
A więc HerGregor... Poddaje się. Masz celne argumenty, wiedzą mnie przewyższasz o kilometr, doświadczeniem pewnie też no i co najwazniejsze - wiekiem. Trafną oceną moich kompetencji do dyskusji zamknąleś mi usta tak skutecznie że jesli pozwolisz pójde pochlipac w kącie a potem wyżale sie za swój marny żywot na onetowskich komentach.
Nie uwierzysz nawet jak bardzo zmieniłes mój nastrój po przeczytaniu tego co napisałes.
Pozdrawiam.
ps. Podyskutujemy jak będę miał wiekszą przekątną. Póki co... Te forum jest tylko Twoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma o czym dyskutować , poza własnym nosem niczego nie widzicie i nie zobaczycie , jesli kogoś oceniacie po cyferkach obok słowa postów , lub literówkach bo klawisz od klawiatury się przycioł. - to pozdrawiam i życze duzo zdrowia - bo tego zwłaszcza wam brakuje.

A co do tunera Nki dla jednych jest luksusem bo niestać ich na nic lepszego , jak przykładowego Kowalskiego było stać tylko na malucha więc mówiono że mercedes smierdzi zachodem i jest Be -- ale to inna sprawa.

Bo tuner Nki jest jaki jest, jedni będą go wychwalać a inni nawet nie spróbują o tym pisać że jest źle bo nie widzą tego źle , lub sie boją o tym pisać by nie spotkać takich zagorzałych zwolennkiów tego " super tunera ".

Za moich czasów o takich zagorzałych zwolennikach mówiło sie , że włazili w d....e bez wazeliny , np. Nce.

A jak dziś panowie sie takich nazywa. Edytowane przez HerGregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='126889' date='21.10.2008, 01:34 ']No co... ja dobrze się bawię ; ) czytając to :) Jak zwykle do czasu ; ) Może zrobimy mu konkurs wbiegania w ścianę ; )[/quote]

Masz zawsze na to jeden sposób zblokowac tą osobe która ci nie pasuje.
Ale czy to jest jedyne rozwiązanie z którego mógbyś skorzystać .

A czy w tym kraju mamy takie same prawa , chyba nie , napewno nie bo to twoje forum , jak bym miał takie same uprawnienia jak ty , to za słowa,--- Może zrobimy mu konkurs wbiegania w ścianę - już dawno byś przepraszał lub nie oglądał tego forum , ale ty tu jesteś Guru.

To był z twojej strony żart czy stwierdzenie?

Edytowane przez HerGregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='HerGregor' post='127017' date='21.10.2008, 21:40 ']Masz zawsze na to jeden sposób zblokowac tą osobe która ci nie pasuje.
Ale czy to jest jedyne rozwiązanie z którego mógbyś skorzystać .[/quote]

Oświeć mnie, oświeć nas.

Móg[b]Ł[/b]byś to zrobić? Co to za Twoje czasy - piszesz jak szesnastolatek z problemami ortograficznymi.

Cóż to za tuner, który przy nRecorderze jest Mercedesem? Cóż to za tuner (przypominam kategorię: [color="#FFA500"]Najlepszy dekoder platformy[/color]) bije ten niedoskonały sprzęt, który umie tylko takie rzeczy:

VOD
PVR z Timeshift i nagrywaniem wstecz z bufora
PVR z programowaniem z EPG i on-line
usługami internetowymi?

Mówisz o możliwości nagrywania np 3 kanałów? To nawet w USA się nie przyjmuje. Pewnie wiesz też dlaczego. Jak w Polsce problemem jest instalacja dwużyłowa, to jak ma wyglądać kładzenie 3 i więcej kabli w domu?

A co do kompetencji ludzi na tym forum i ich "rozmiarów" (przekątnych) - poczytaj testy i zobacz, z czym ci ludzie mają do czynienia. Najlepiej zrób to przed dobranocką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@HerGregor po co tu jesteś? Już nie pytam co to za tuner, bo na pewno nie napiszesz. To co do tej pory spłodziłeś to sam bełkot i ogólniki. Uznałeś wszystkich za gówniarzy i wazeliniarzy a sam piszesz językiem gówniarza. Na tym chyba zakończymy tę jałową dyskusję. A Ty człowieku naucz się pisać i trochę grzeczności - na kilometr bije od Ciebie arogancją.

[u][b]Gmeru zamknij ten temat bo wszystko zmierza do pyskówki jak z tym typem Deckiem.[/b][/u]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='hr.susel' post='127020' date='21.10.2008, 21:46 ']Oświeć mnie, oświeć nas.

Móg[b]Ł[/b] 1.) Co to za Twoje czasy - piszesz jak szesnastolatek z problemami ortograficznymi.

2.) Najlepszy dekoder platformy[/color]) bije ten niedoskonały sprzęt, który umie tylko takie rzeczy:
VOD
PVR z Timeshift i nagrywaniem wstecz z bufora
PVR z programowaniem z EPG i on-line
usługami internetowymi?

3.)Mówisz o możliwości nagrywania np 3 kanałów? To nawet w USA się nie przyjmuje. Pewnie wiesz też dlaczego. Jak w Polsce problemem jest instalacja dwużyłowa, to jak ma wyglądać kładzenie 3 i więcej kabli w domu?[/quote]

1.) Dziękuje za wiek, lepiej mieć problemy z ortografią niż z głupotą.( skopiuj posty do Worda , to ci usunie błędy , jak masz problemy z czytaniem )
2.) Poza PVR i EPG nic nie widzisz , tak jak pisałem tylko swój czubek nosa.
3.) Masz chyba problemy z żoną , a nie z ilością kabelków w domu , moja mi pozwoliła ułożyć tyle co trzeba .

marcus64 - @HerGregor po co tu jesteś? - pisze to co myślę i to co widzę od tego jest forum , ludzie wymieniają opinie na różne tematy .
marcus64 - po co tu jesteś? - ???????? komu następnemu się podliżesz.


Dzięki Gmeru że zrozumiałeś że każdy ma prawo napisać to co myśli i jak widzi.

Żegnam panów , oplwanie nie boli ale tylko świadczy o tej osobie co to pisze, na jakim poziomie rozwoju się znajduje.
Ps. Sory za przecinki i kropki – to problem z przyciskiem Alt - który coś się zacina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a do czego jest alt potrzebny do kropek i przecinkow?

dalej nie wiemy, ktory tuner jest tak wspanialy

ja moge napisac, ze mam najlepszy BD player na dysku, lepszy niz 5000ES i LX91 - tylko kto w to uwierzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz odwiedziłem forum N i poczytałem sobie tematy na temat nbox recordera po ostatniej zmianie softu. W związku z tym co jest tam opisane nie dałbym recorderowi tej nagrody. Wcale bym jej nie przyznał bo w tym momencie żaden tuner HD PVR naszych platform ( aż 2 modele !!!! ) nie zasługuje na żadną nagrodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się dzieje złego (sorry ale nie czytam tamtego forum jak wiem, że siedzi tam cyfra, Cp itd to opinie można sobie wsadzić :) )? U mnie wszystko chodzi jak trzeba. Nawet programuje przez neta. Ojciec/brat/kumpel z roboty też mówią, że ok. Dziwne, że jedni mają problemy a inni nie O_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na nagrode to sobie zasluzyl, ale ostatnia aktualizacja jest walnieta, a forum n to nie jest wiarygodne zrodlo informacji.
Mozna zawiesic dekoder np. skaczac po po kanalach 801, 802 ... na tych testach.
Czesto sie przymula nPortal chodzi raz wolno innym razem normalnie.
Programowanie nagran ze strony www - tylko raz mi sie udalo na kilkanascie (albo wiecej) prob - podarowalem sobie strata czasu.
Te usterki sa i tak pikusiem porowujac z Philipsem PVR C+.

Ostatnia aktualizacja oprogramowania na ktora trzeba bylo dlugo czekac jest smieszna biorac pod uwage wczesniejsze zapowiedzi zmian (jeszcze z pierwszej czy drugiej konferencji). Duzy plus to zamawianie filmow z menu dekodera choc to spokojnie mozna jeszcze dopracowac. Reszta nie jest warta uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo można powiedzieć o PRV od C+ - jakby nie soft to byłby super tuner. Niestety właśnie soft sprawia , że coś jest dobre, funkcjonalne lub nie :) Dla mnie ani jeden ani drugi nie spełniają kryteriów - które ja bym postawił przed takim sprzętem jeśli miałyby otrzymać taką nagrodę. Poza tym co napisał tesbor jest jeszcze kilka innych mankamentów i to akurat piszą abonenci N podając nawet serię, rodzaj softu i nne dane z tunera.
Nie twierdzę , że recorder jest całkiem do kitu ale nie uważam by z tym softem co teraz spełniał oczekiwania normalnych użytkowników. Stąd właśnie kilka stron tematu o tym tunerze na forum N. Po zmianie softu zaczęły się płacze i okazuje się, że coraz więcej ludzi zauważa te problemy.
O PVR od C+ nie piszę bo tam wiadomo , ze jedynym problemem poza dyskusyjnym wyglądem oraz brakiem wyjścia component (tylko HDMI ) jest brak synchronizacji nagranego materiału w HD z napisami. Dla mnie to całkowita dyskwalifikacja.
No .... może jeszcze nie ma tylu bajerów co Nbox recoder ale może coś się zmieni po grudniowej zmianie softu na nowszy.

Edytowane przez daniel76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...